Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Рішення колегії ГУОН Черкаської облдержадміністрації від 16.05.2012 №5/6

Категорія: 

 

 Рішення колегії ГУОН Черкаської облдержадміністрації від 16.05.2012 №5/6 " Про затвердження авторських творчих майстерень педагогічних працівників області


на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради"

 

 

Перелік авторських творчих майстерень педагогічних працівників області


на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

 

 

№ п/п

 

Назва

 

Керівник творчої майстерні

 

Посада, місце роботи

 

1.      

Творча майстерня з теми  «Методика застосування комплексних наборів матеріально-технічного забезпечення  уроків трудового навчання»

Бойченко Олег Васильович

учитель трудового навчання Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

 

2.      

Творча майстерня з теми «Ключовi аспекти професійного успiху вчителя іноземної мови»

Лиса Світлана Олександрівна

учитель англійської мови Маньківського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради

 

3.      

Творча майстерня з теми «Ефективні навчальні технології іншомовного спілкування»

Іванов Сергій Вікторович

учитель-методист англійської мови Смілянської спеціалізованої школи №5 Смілянської міської ради

 

4.      

Творча майстерня з теми «Створення професійних умов при роботі з обдарованими дітьми»

Мокрушина Тетяна Григорівна

учитель-методист  французької мови Першої міської гімназії №1 Черкаської міської ради

 

5.      

Творча майстерня з теми «Оптимальне поєднання колективної, групової та індивідуальної форм роботи у навчально-виховному процесі початкової школи»

Довбуш Марія Григорівна

учитель початкових класів Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міської ради

 

6.      

Творча майстерня з теми «Формування компетентностей молодших школярів через впровадження елементів розвивального навчання у навчально-виховний процес традиційної школи».

Силантьєва Світлана Іванівна

учитель початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

7.      

Творча майстерня з теми «Формування творчої активності молодшого школяра засобами сучасних педагогічних технологій».

Савченко Ольга Володимирівна

учитель початкових класів Уманської міської гімназії Уманської міської ради

8.      

Творча майстерня з теми «Права дитини у сучасному інформаційному суспільстві»

Расулова Валентина Іванівна

учитель історії і правознавства Балаклеївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Є.Гуглі Смілянської районної ради

 

9.      

Творча майстерня з теми «Інноваційні технології навчання при веденні уроків історії і правознавства»

Силенко Валерій Анатолійович

учитель історії і правознавства Першої міської гімназії Черкаської міської ради

 

10.     

Творча майстерня з теми «Толерантність як ознака демократичності суспільства. Дискусійні теми у шкільних курсах історії»

Чалабієв Руслан Азадович

учитель історії і правознавства Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради

 

11.     

Творча майстерня з теми «Мультимедійні засоби навчання при веденні уроків історії і правознавства»

Денщиков Юрій Вікторович

учитель історії і правознавства Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Смілянської міської ради

 

12.     

Творча майстерня з теми «Історико-краєзнавчі аспекти навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах»

Кравченко Олег Андрійович

учитель історії Чигиринського НВК «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Чигиринської районної ради

 

13.     

Творча майстерня з теми «Викладання хімії за інтегральною технологією. Розвиток активності та самостійності учнів»

Ткаченко Ірина Іванівна

учитель хімії Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради

14.     

Творча майстерня з теми «Фізичний експеримент у підвищенні якості викладання фізики»

Молодик Олександр Іванович

учитель-методист Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

 

15.     

Творча майстерня з теми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках фізики»

Кіта Людмила Богданівна

учитель фізики Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №20 Черкаської міської ради

 

16.     

Творча майстерня з теми «Виявлення творчо обдарованих дітей. Підготовка учнів до математичних олімпіад та конкурсів»

Барвінок Роман Леонідович

учитель математики Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

 

17.     

Творча майстерня з теми «Проблемно-пошукова діяльність учнів при вивченні математики»

Ходоровська Стелла Іванівна

учитель математики Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради

 

18.     

Творча майстерня з теми«Особливості застосування технології соціально-педагогічного супроводу сім’ї в закладах освіти»

 

Войцях Тетяна Володимирівна,

Фесун Світлана Євгенівна

методист ОЦППСР Черкаського ОІПОПП,

соціальний педагог Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Черкаської міської ради

 

19.     

Творча майстерня з теми «Технології формування життєвих компетентностей вихованців закладів інтернатного типу як шлях підготовки їх до самостійного життя»

Войцях Тетяна Володимирівна,

Щербина Алла Юріївна

методист ОЦППСР Черкаського ОІПОПП,

соціальний педагог Чигиринської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів Чигиринської районної ради

 

20.     

Творча майстерня з теми «Технології формування безпечної поведінки учнів ПТНЗ як засіб профілактики підліткової злочинності»

 

Войцях Тетяна Володимирівна,

Поліщук Тетяна Миколаївна

методист ОЦППСР Черкаського ОІПОПП,

соціальний педагог ДНЗ «Смілянський Центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

 

 

21.     

Творча майстерня з теми «Самоменеджмент в роботі психолога»

Харитонова Світлана Миколаївна

практичний психолог Черкаської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

 

22.     

Творча майстерня з теми «Використання мультимедійних технологій у навчанні біології»

Юрченко Людмила Петрівна

учитель біології, вчитель-методист

Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради

 

23.     

Творча майстерня з теми «Робота з літературно обдарованими дітьми»

 

Зелінська Таміла Володимирівна

учитель-методист української мови і літератури Майданецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тальнівської районної ради

 

24.     

Творча майстерня з теми «Формування читацького інтересу сучасного учня в умовах інформаційно-комунікаційної експансії»

Денисюк Любов Іванівна

учитель-методист української мови і літератури вищої категорії Золотоніської спеціалізованої школи № 2 Золотоніської міської ради

 

25.     

Творча майстерня з теми «Школа вчинку: від теорії до практики»

Шульга Вікторія Дмитрівна

заступник директора з виховної роботи Канівської гімназії ім.І.Франка

 

26.     

Творча майстерня з теми «Дошкільний логопедичний пункт: організаційний та методичний аспекти»

Нікішенко Галина Василівна

учитель-логопед ДНЗ (ясла-садок) №41 «Дударик» Черкаської міської ради

 

27.     

Творча майстерня з теми «Міжпредметні зв’язки та інтеграція мистецтв як засіб розвитку художньої творчості  учнів на уроках образотворчого мистецтва та в гуртковій роботі»

Лємешева Наталія Андріївна

учитель образотворчого мистецтва Черкаського міського багатопрофільного  центру «Ровесник» Черкаської міської ради

28.     

Творча майстерня з теми «Особливості вивчення кольорознавства на уроках образотворчого мистецтва»

Санєєва Галина Іванівна

учитель образотворчого мистецтва Углуватського НВК Христинівської районної ради

29.     

Творча майстерня з теми «Різноманітні та дивовижні техніки живопису»

Коцаба Галина Іванівна

учитель образотворчого мистецтва Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради

 

30.     

Творча майстерня з теми «Методика вивчення книжкової графіки на уроках образотворчого мистецтва»

Кондратюк Наталія Вікторівна

учитель образотворчого мистецтва Христинівської ЗОШ І-ІІІ  ступенів №1 Христинівської районної ради

 

31.     

Творча майстерня з теми «Нетрадиційні уроки образотворчого мистецтва»

Кельм Світлана Вікторівна

учитель образотворчого мистецтва Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради

 

32.     

Творча майстерня з теми «Мультимедійні програми на уроках музичного мистецтва»

Шведенко Інна Олексіївна

учитель музичного мистецтва Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради

 

33.     

Творча майстерня з теми «Через інтерактивне навчання - до творчо розвиненої особистості»

Левченко Алла Валеріївна

учитель музичного мистецтва Маньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Маньківської районної ради

34.     

Творча майстерня для новопризначених завідувачів РМК (ММК)  з теми «Управління інноваційним розвитком районного методичного кабінету» (у системі науково-методичної роботи з педагогічними працівниками )

Світова Ірина Миколаївна

завідувач Уманського районного методичного кабінету

35.     

Творча майстерня з теми «Директор – лідер інновацій у сільській школі» (для директорів сільської школи)

Миронюк  Галина Миколаївна

директор Стеблівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Корсунь-Шевченківської районної ради

36.     

Творча майстерня з теми «Використання ІКТ та можливостей Інтернету у навчально-виховному процесі  сучасного закладу освіти» (для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів освіти області)

Хуртенко Леся Олексіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи Смілянського природничо-математичного ліцею

37.     

Творча майстерня з теми «Превентивна робота серед учнівської молоді у формуванні здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфікування»

 

Сатанівська Оксана Дмитрівна

учитель основ здоров’я загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана Уманської міської ради Черкаської області

38.     

Творча майстерня з теми «Вступ до програмування мовою «Лого»

Пасічна Людмила Іванівна

учитель інформатики Черкаської загальноосвітньої школи №19 Черкаської міської ради

39.     

Творча майстерня з теми «Створення ситуації успіху на уроках російської мови»

 

Сукач Валентина Іванівна

учитель російської мови Мліївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Городищенської районної ради

 

40.     

Творча майстерня з теми «Формування свідомості учнів на уроках світової літератури і російської мови»

Чернікова Поліна Олексіївна

учитель російської мови і світової літератури Уманського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум» Уманської міської ради

 

41.     

Творча майстерня з теми «Дослідження духовних цінностей художніх текстів світової літератури (від середньовіччя до постмодернізму)»

Малигіна Любов Миколаївна

учитель світової літератури Черкаського колегіуму «Берегиня»Черкаської міської ради

 

42.     

Творча майстерня з написання літературних творів  (російською і українською мовами)

 

Свенціцька Олена Володимирівна

учитель російської мови  і світової літератури Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Черкаської районної ради

 

43.     

Творча майстерня «Перлина» (технології розвитку творчих здібностей учнів)

 

Сизько Галина Леонідівна

учитель російської мови  і світової літератури Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міської ради

 

44.     

Творча майстерня з теми «Інтерактивні форми навчання педагогічних працівників позашкільного навчального закладу»

Кудін Валентина Семенівна,

Арчибасова Тетяна Юріївна

методист лабораторії виховної роботи Черкаського ОІПОПП;

методист Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли

 

45.     

Творча майстерня з теми «Уроки сталого розвитку : як організувати позакласну роботу»

 

Кудін Валентина Семенівна,

Арчибасова Тетяна Юріївна

методист лабораторії виховної роботи Черкаського ОІПОПП;

методист Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли

 

46.     

Творча майстерня з теми «Інновації в діяльності інформаційного центра  – бібліотеки-медіатеки»

Гичка Ірина Іванівна

завідуюча бібліотекою НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Т. Сенатора»  Смілянської міської ради

 

47.     

Творча майстерня з теми «Інформаційно-комунікаційні технології в дошкільній освіті»

Булко Олена Павлівна

методист Золотоніського міського відділу освіти Золотоніської міської ради

 

48.     

Творча майстерня з теми «Гуманізація навчально-виховного процесу, створення оптимальних умов розвитку особистості через пробудження актуалізованого інтересу учнів на уроках географії»

Шандра Віталій Іванович

учитель географії Піщанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради

49.     

Творча майстерня з теми «Розвиток творчого мислення учнів засобами ІКТ на уроках географії»

Терещенко Тетяна Борисівна

учитель географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 імені М.П.Бажана Уманської міської ради

 

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове