Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Попередні результати ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання

Технічні види праці - 9 клас

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Код

учня

Кількість

балів

Сума балів

Місце

Домашня робота

Теоретичний тур

Практичний тур

1

Щербина Іван

Драбівський р-н

Х9-8

9

1,2

20

30,2

 

2

Компанієць Георгій

м. Черкаси

Х9-13

14

22

45

81

ІІ

3

Меркотан Віталій

м. Сміла

Х9-9

10,5

5

10

25,5

 

4

Копієнко Максим

Звенигородський р-н

Х9-10

 

5,5

 

5,5

 

5

Довченко Владислав

Корсунь-Шевч. р-н

Х9-2

12

5,5

30

47,5

ІІІ

6

Больбатенко Валерій

Тальнівський р-н

Х9-3

 

3

18

21

 

7

Орел Олег

Шполянський р-н

Х9-11

13,3

6,5

22

41,8

 

8

Сименюк Олександр

м. Золотоноша

Х9-12

4,3

4,5

38

46,8

ІІІ

9

Перехрест Олег

м. Канів

Х9-7

 

1,2

38

39,2

 

10

Шобей Павло

Городищенський р-н

Х9-5

12,3

4,2

27

43,5

 

11

Буга Роман 

Жашківський р-н

Х11-10

9,8

7

38

54,8

ІІІ

12

Краснокутський Дмитро

Смілянський р-н

Х9-1

10

8

25,5

43,5

 

13

Гориславець Олександр

Чигиринський р-н

Х9-6

9,3

9,2

32

50,5

ІІІ

 

Технічні види праці - 11 клас

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Код

учня

Кількість

балів

Сума балів

Місце

Домашня робота

Теоретичний тур

Практичний тур

1

Хльобас Владислав 

Маньківський р-н

Х11-17

7,8

6,4

38

52,2

 

2

Манжула Альберт

Черкаський р-н

Х11-9

10,5

12,5

35

58

ІІІ

3

Арефій Мирослав

Монастирищенський р-н

Х11,3

3,5

8,2

30

41,7

 

4

Хорошев Іван

м. Черкаси

Х11-7

14,3

26

69

109,3

І

5

Погребняк Артем

Корсунь-Шевченк. р-н

Х11-5

8,8

7,7

44

60,5

ІІІ

6

Задвернюк Клим

Уманський р-н

Х11-1

12,3

15

44

71,3

ІІ

7

Алексеєв Віктор

Золотоніський р-н

Х11-8

10

9,7

40,8

60,5

ІІІ

8

Кириченко Євген

Кам'янський р-н

Х11-23

9

7,7

27

43,7

 

9

Мороз Владислав

Катеринопільський р-н

Х11-4

4,3

18,5

44

66,8

ІІ

10

Мельник Іван

Христинівський р-н

Х11-2

11,5

4,1

28

43,6

 

11

Мосур Аліна

Чорнобаївський р-н

Х11-6

12,5

5,5

32

50

 

 

Обслуговуючі види праці - 9 клас

 

Прізвище, ім’я

Район

Код

учениці

Кількість

балів

Сума балів

Місце

Домашня робота

Теоретичний тур

Практичний тур

1

Гуркова Ірина

м. Черкаси

Д9-2

10

21,3

51

82,3

ІІІ

2

Ряба Ірина

Тальнівський р-н

Д9-6

5

9,4

29

43,4

 

3

Кравченко Анна

м. Сміла

Д9-7

12

19,9

52

83,9

ІІІ

4

Слюсар Лілія

Маньківський р-н

Д9-4

8,7

18,3

14

41

 

5

Довгалюк Анна

Уманський р-н

Д9-8

14

11

18

43

 

6

Шевчик Катерина

м. Ватутіне

Д9-1

13,7

15,4

56

85,1

ІІ

7

Лобода Альона

м. Умань

Д9-5

10

9,5

29

48

 

 

 

 

Обслуговуючі види праці - 11 клас

 

Прізвище, ім’я,

по батькові

Район

Код

учениці

Кількість

балів

Сума балів

Місце

Домашня робота

Теоретичний тур

Практичний тур

1

Логвиненко Дана

м. Черкаси

Д11-3

15

22,7

60

97,7

І

2

Селезень Дар’я

м. Сміла

Д11-1

12

22

45

79

ІІІ

3

Джура Яна

Лисянський р-н

Д11-5

13

16,7

19

48,7

 

4

Верман Лариса

Черкаський р-н

Д11-4

13,4

19,6

55

88

ІІ

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове