Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Лист МОН України №1/9-312 від 09.06.2004 р.

Категорія: 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

 

 

1/9-312 від 09.06.04

 

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки Автономної
Республіки Крим, управління освіти і науки
обласних, Київської та Севастопольської
міських державних адміністрацій, Інститути
післядипломної педагогічної освіти

 

 

 

 

Про підсумки
           Всеукраїнського конкурсу 
              на кращий учнівський твір
         “Європа в школі”

 

 

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 14.01.03 р. № 1/9-10 в рамках міжнародної програми „Європа в школі” відбувся Всеукраїнський конкурс на кращий учнівський твір для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.
До координаційного центру конкурсу надійшло 278 робіт переможців обласного етапу. Всього у конкурсі взяли участь 4073 учні.
За підсумками конкурсу було визначено переможців (додаток №1) у двох номінаціях: “Література” та “Образотворче мистецтво” відповідно до вікових категорій: 6-9 років, 10-13 років, 14-16 років та 17-20 років.
На високому рівні організували обласний етап конкурсу відповідно до правил проведення управління освіти і науки Вінницької, Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької обласних державних адміністрацій, обласні інститути післядипломної педагогічної освіти Вінницької, Дніпропетровської, Закарпатської, Київської, Кіровоградської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Чернігівської областей та Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка.
У конкурсі також взяли участь Волинський НМЦ естетичного виховання учнів профтехосвіти та загальноосвітніх шкіл, Луганський будинок художньої та технічної творчості, Черкаський обласний навчально-методичний центр професійно-технічної освіти, гімназія № 9 та ЗОШ № 4 м. Сімферополя, гімназія „Успіх” м. Донецька, ЗОШ с. Калинівка, ЗОШ № 15 та № 23 м. Рівне, творчовиробничий центр „Мистецька студія „Сонечко” м. Севастополя, ТЦЦ „Дизайн-студія” та ЗОШ № 3, № 61, № 31, № 45, № 58 м. Севастополя.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник Міністра В.О.Огнев'юк

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1
1/9-312 від 09.06.04

 

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ “ЄВРОПА В ШКОЛІ”
У 2003-2004 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ
НОМІНАЦІЯ “ЛІТЕРАТУРА”

 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові Навчальний заклад Керівник Місце

Вікова категорія 6-9 років

1

Предаченко Оксана Олегівна Школа I-III ступенів ім.Кошового, м.Ржищев, Київська область Матвійчук Вікторія Вікторівна I
2 Рафаїлов Владислав Володимирович Багатопрофільна гімназія “Перспектива”, м.Бориспіль, Київська область Черницька Антоніна Станіславівна II
3 Баранова Ірина Павлівна ЗНЗ № 48, м.Одеса Волошина Ірина Анатоліївна III
4 Морська Софія Вікторівна КЗСШ № 16 с.Петриків, Тернопільський район, Тернопольська область Роговська Лілія Ігорівна III

Вікова катергорія 10-13 років

1

Мишковська Марія Южинецький ЗНЗ I-III ступенів, Кіцманський район, Чернівецька область Піцик Ольга Василівна I
2 Ніхаєнко Юлія Андріївна НВК № 163, Орджонікідзевський район, м.Харків Бойко Наталія Володимирівна II
3 Микитюк Софія Тарасівна ЗОШ I-III ступенів № 4, м.Броди, Львівська обл. Диндура Л.М. ІІ
4 Колективна робота Субора Аліна Ігорівна Токарчук Катерина Костянтинівна ЗНЗ № 122, м.Одеса Загорська Тетяна Іустинівна ІІ
5 Колективна робота Клуб міжнародних контактів Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів, м.Харків Журавко Тетяна Михайлівна ІІ
6 Кулєшов Олександр Багатопрофільна гімназія “Успіх”, м.Донецьк - ІІІ
7 Моцяк Соломія Літературно-творча студія “Любисток”, Палац дитячої та юнацької творчості, м.Дрогобич, Львівська область Луценко Калерія Василівна ІІІ
8 Тихонова Анастасія Олександрівна КСЗШ № 11 м.Тернопіль Перейма Людмила Ярославівна ІІІ

Вікова категорія 14-16 років

1

Клименко Іван Миколайович ЗОШ № 2, Обухівськи р-н, Київська область Козинець Віра Федосіївна І
2 Носенко Аліна Сергіївна Академічний ліцей при ХДУ, м.Херсон Борисова Світлана Сергіївна ІІ
3 Колективна робота Будьоний Борис Мірошниченко Юлія Фесенко Оксана , Чеснокова Ніна Сумська класична гімназія Гузь С.М. ІІ
4 Вапнічна Ганна Сергіївна Старокостянтинівська гімназія Хмельницька область Радецька Галина Василівна Кевін Стівенс ІІ
5 Лінська Олена Василівна Спеціалізована школа №2, м.Броди, Львівська область - ІІІ
7 Омельянчик Діана Анатоліївна Києво-Печерський ліцей № 171 “Лідер”, м.Київ Жуковська Наталія Миколаївна ІІІ
8 Коротчук Андрій Мигівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вижницький р-н, Чернівецька область Коротчук Н.В. ІІІ
9 Шадрова Ірина Валеріївна СЗОШ № 3, м.Миколаїв Мельниченко Валентина Василівна ІІІ

Вікова категорія 17-20 років

1

Трясак Вероніка Миколаївна ПТУ № 65, м.Дніпропетровськ Мукомел Наталія Андріївна І
2 Голик Ольга Сергіївна СЗОШ І-ІІІ ступенів, смт Товсте, Заліщицький район, Тернопільська область Онищук Данило Павлович І
3 Лінько Михайло Миколайович Перещепинський професійний ліцей, м.Перещепине, Дніпропетровська область Каблукова Тетяна Василівна ІІ
4 Штепа Ірина Сергіївна Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17, м.Черкаси Дністрян Олена Михайлівна ІІ
5 Вернюк Галина Юріївна ЗОШ І-ІІІ ступенів, смт Олеськ, Бузький р-н, Львівська область Фещур Марія Григорівна ІІІ
6 Чернявський Олександр Сергійович Калинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, с.Калинівка, Жовтневий р-н, Миколаївська область Герешевич Тетяна Олександрівна ІІІ
7 Цасюк Людмила Анатоліївна Демківська ЗОШ І-ІІІ ступенів, с. Демківці, Чемеровецький р-н, Хмельницька область Сабадаш Лілія Володимирівна ІІІ

НОМІНАЦІЯ “ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО”

 

№ п/п Прізвище, ім'я, побатькові Навчальний заклад Керівник Місце

Вікова категорія 6-9 років

1

Волковська Євгенія Едуардівна спеціалізована школа № 16, м. Київ Закревська Вікторія Анатоліївна I
2 Синько Валерія Ігорівна спеціалізована школа № 16, м. Київ Закревська Вікторія Анатоліївна І
3 Левицька Марина Дмитрівна спеціалізована школа № 16, м. Київ Закревська Вікторія Анатоліївна ІІ
4 Абдувелієва Ельміра Ізостудія при ЗОШ № 4 м. Сімферополь Павлова Тетяна Григорівна II
5 Іщенко Аліна Олександрівна спеціалізована школа № 16, м. Київ Закревська Вікторія Анатоліївна ІІ
6 Приймак Олексій Дмитрович Будинок школяра смт.Солотвино, Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл. Логучек Ернест Ернестович III
7 Назарова Наталія Бахадировна Ізостудія при ЗОШ №4 м. Сімферополь Павлова Тетяна Григорівна ІІІ
8 Стремигородська СЗШ І-ІІ ступенів (колективна робота/початкові класи) с. Стремигородка, Коростенський р-н, Житомирська область Ботвін Алла Володимирівна Сафонова Світлана Вікторівна ІІІ
9 Чуприна Інна Олегівна Дитяча школа мистецтв м. Лебедин, Сумська обл. Чуприна Валентина Миколаївна ІІІ

Вікова категорія 10-13 років

1

Макаренко Богдан Анатолійович СЗШ №290 м. Київ Горовенко Вікторія Йосипівна I
2 Олексієнко Вікторія Сергіївна Ліцей туризму м. Київ Константинова Олена Вікторівна ІІ
3 Росовщук Віра Миколаївна СЗШ №3 м.Знам”янка, Кіровоградська область Попова Лариса Миколаївна ІІІ
4 Сидорова Ольга ЗОШ №61 м. Севастополь Сидорова Наталія Аніславівна ІІІ
5 Пустовіт Анна Сергіївна Гімназія „Оболонь” м. Київ Давіденко Лариса Миколаївна ІІІ

Вікова категорія 14-16 років

1

Вакульчук Тетяна Спеціалізована ЗОШ №1 ім. Макаренка, м. Ірпінь Сморчков С.О. І
2 Войтенко Сергій Олексійович СЗНЗ №7 м. Світловодськ, Кіровоградська область Полієнко Наталія Григорівна ІІ
3 Кулаківська Алла Валеріївна Таращанський центральний ЦТДЮ, Київська область Бурлій Л.Г. ІІ
4 Скринник Ірина Сергіївна школа №173 м. Київ Солодовник Ніна Григорівна ІІ
5 Карсім Олександра Миколаївна СЗШ №132 , м. Київ Неволя Віра Василівна ІІ
6 Кравчук Олександр Гімназія №14 , м. Луцьк - ІІІ
7 Рогатинюк Юрій Ільцівська ЗОШ Верховинського р-ну, обл. Івано-Франківська Харук М.Д. ІІІ
8 Шевцова Марина Віталіївна СЗШ 5 м. Тростянець, обл. Сумська Юхно Тетяна Михайлівна ІІІ

Вікова категорія 17-20 років

1

Рибаченко Яна Василівна ВХПТУ №5, м. Вінниця Ковтун Людмила Миколаївна І
2 Бадер Анастасія Миколаївна Загальноосвітній ліцей м. Орджонікідзе, Дніпропетровська область Гавриленко Вікторія Вадимівна І
3 Ткаченко Олег Нечай Владислав Солотвинський будинок школяра Богородчанський р-н, Івано-Франківська обл. Логучек Е.Е. ІІ
4 Куліковська Олена Творчовиробничий центр Мистецька студія „Сонечко”,м.Севастополь Солодкова Олена Борисівна ІІ
5 Луценко Ірина Олександрівна ВХПТУ №20, м. Черкаси Калениченко Т.М. ІІІ
6 Красюк Ірина Олександрівна Софіївська ЗОШ Новотроїцького р-н, Херсонська область Варава Тетяна Миколаївна ІІІ
7 Устінова Катерина Олексіївна Спеціалізована економіко-правова школа ХГУ „Народна українська академія”, м. Харків Литвин Наталія Іванівна ІІІ

 

Голова оргкомітету П.Б.Полянський

 

 

 

 

 

 

Додаток №2
1/9-312 від 09.06.04

 

 

 

 

Органи управління освітою, методичні служби, навчальні заклади, які організували
проведення конкурсу „Європа в школі” на обласному рівні у 2004 році.

 

№ п/п Область Організатори конкурсу на обласному рівні
1 АР Крим гімназія № 9, ЗОШ №4 м.Сімферополя
2 Вінницька Управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Вінницький ОІПОПП
3 Волинська Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації Волинський НМЦ естетичного виховання учнів профтехосвіти та загальноосвітніх шкіл
4 Дніпропетровська Дніпропетровський ОІППО
5 Донецька гімназія «Успіх» м.Донецька, ЗОШ № 3 м.Костянтинівка
6 Житомирська Управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації
7 Закарпатська Закарпатський ОІППО
8 Запорізька область не приймала участі у конкурсі
9 Івано-Франківська Управління освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації
10 Київська Київський ОІПОПК м.Біла Церква
11 Кіровоградська Кіровоградський ОІППО ім. В.Сухомлинського
12 Луганська Управління освіти і науки Луганської облдержадміністрації Будинок художньої та технічної творчості м.Луганська
13 Львівська Головне управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації
14 Миколаївська СЗОШ № 3, № 32 м.Миколаєва, ЗОШ с.Калинівка
15 Одеська Управління освіти і науки Одеської облдержадміністрації Одеський обласний інститут удосконалення вчителів
16 Полтавська Полтавський ОІППО ім. М.В.Остроградського
17 Рівненська ЗОШ №15, № 23 м.Рівне
18 Сумська Управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації Сумський ОІППО
19 Тернопільська Управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Тернопільський ОІППО
20 Харківська Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти
21 Херсонська Управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації
22 Хмельницька Управління освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації
23 Черкаська Управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації Черкаський обласний навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
24 Чернівецька Управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації
25 Чернігівська Чернігівський ОІППО
26 м.Київ Київський міський педагогічний університет ім. Б.Д.Грінченка
27 м.Севастополь Творчовиробничий центр «Мистецька студія «Сонечко» ТЦЦ «Дизайн-студія» , ЗОШ № 3, 61, 31, 45, 58

     

Інформацію надано за матеріалами  сайту: http://ostriv.in.ua

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове