Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Адреси особистих сайтів учасників Конкурсу у номінації "Українська мова і література"

 

Прізвище, ім’я,

по батькові учителя

Посада,  повна назва навчального закладу

Адреса сайту

1

Антоненко

Світлана Вікторівна

учитель української мови і літератури Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Городищенської районної ради

http://santonenko.at.ua/

2

Березюк

Людмила Василівна

учитель української мови і літератури Родниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради

http://novashkola.ucoz.com/load/klasni_kerivniki/berezjuk_l_v/19

3

Бондаренко

Наталія Леонідівна

учитель української мови і літератури Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради

https://sites.google.com/view/schulelehrerin

4

Васильєва

Катерина Іванівна

учитель української мови і літератури Звенигородської спеціалізованої школи I-III ступенів ім. Тараса Шевченка Звенигородської районної ради

http://tvorchiysvit.at.ua/

5

Гончарова

Світлана Петрівна

учитель української мови і літератури Вишнопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради

http://goncharovasvitlana.wixsite.com/teacher-ukrainian

6

Дробідько

Оксана Петрівна

учитель української мови і літератури Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів Черкаської обласної ради

http://oksanadrobidko.in.ua

7

Дубенець

Лариса Михайлівна

учитель української мови і літератури Гарбузинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської райради

http://dubenets.ucoz.net/

8

Іщук

Наталія Василівна

учитель української мови і літератури Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської  районної  ради 

http://teterivkazosh.jimdo.com/

9

Капелюшна

Ірина Олегівна

учитель української мови і літератури Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської райради

kapelyushna.irina [at] gmail.com

https://www.youtube.com/watch?v=QEUn1dci9Hs&feature=youtu.be

http://kapelyushna.ucoz.ua/kapelyushna.irina [at] gmail.com

10

Коваль

Олена Анатоліївна

учитель української мови і літератури Головківського навчально – виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чигиринської районної ради

www.kovlean.ucoz.ua

11

Кокудак

Мирослава Савівна

учитель української мови і літератури Верхняцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – ліцей» Христинівської райради

https://kalynjka.blogspot.com/

 

12

Кунцевич

Оксана Іванівна

учитель української мови і літератури Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської районної ради

http://duvogray.blogspot.com/

13

Кущенко

Таміла Василівна

учитель української мови і літератури Ватутінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради

http://kushchenkotv.ucoz.net/

14

Лавринюк

Олександр Миколайович

учитель української мови і літератури Кищенецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Маньківської районної ради

http://slovovchitel.at.ua/

15

Пепчук

Оксана Ярославівна

учитель української мови і літератури Державного навчального закладу «Лисянський професійний аграрний ліцей»

http://vykladachukrayinckoyi.jimdo.com/

16

Притула

Інна Сергіївна

учитель української мови і літератури Ярошівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Мокрокалигірської сільської ради Катеринопільського району

http://innapritukrmova.ucoz.net

17

Романюк

Наталія Миколаївна

учитель української мови і літератури Бобрицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради

https://gold-teacher.wixsite.com/ukrainian-teacher

18

Рудик

Людмила Володимирівна

учитель української мови і літератури Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»

Монастирищенської районної ради

http://www.rudyk.pp.ua

19

Сахно

Оксана Григорівна

учитель української мови і літератури Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради

http://sachnooxana.at.ua

20

Стадник

Алла Валентинівна

учитель української мови і літератури Хижинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Є.К. Тищика Лисянської райради

http://gondaalla.at.ua/

21

Тертична

Ірина Мирославівна

учитель української мови і літератури Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Черкаської районної ради

http://vchytelonline.xyz/

22

Ткаченко

Леся Леонідівна

учитель української мови і літератури Cмілянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради

http://tkachenkoll.blogspot.com/

23

Товстоп’ят

Олеся Володимирівна

учитель української мови і літератури Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради

https://tovstopiat179.wixsite.com/tovstopiat-copy

https://education.microsoft.com/Story/Tutorial?token=sVnE0

24

Фатіф

Світлана Миколаївна

учитель української мови і літератури Дмитрівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради

https://fatifsvm.blogspot.com

25

Черненька

Олена Миколаївна

учитель української мови і літератури Тернівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Смілянської районної ради

https://chernenkaolena.blogspot.com/

26

Шевченко

Ірина Григорівна

учитель української мови і літератури Навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання» Уманської міської ради

https://goo.gl/kkM4RP

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове