Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інтернет-конференція з проблеми «Прийоми реалізації наскрізних ліній як засобу інтеграції навчального змісту у курсі «Біологія, 9 клас»».

У листопаді 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») проходила Інтернет-конференція з проблеми «Прийоми реалізації наскрізних ліній як засобу інтеграції навчального змісту у курсі «Біологія, 9 клас»».

До участі у заході запрошувалися методисти методичних служб, учителі біології та екології, які  мали теоретичні та практичні напрацювання із зазначеної проблеми.

Для розгляду пропонувалися такі напрямки означеної проблеми:

  1. Формування в учнів соціальної активності, відповідальності та екологічної свідомості, готовності брати участь у вирішенні проблем збереження довкілля свого регіону.
  2. Реалізація змістової лінії «Громадянська відповідальність» через роботу в проектах.
  3. Методи навчання, що сприятимуть формуванню вміння застосовувати знання з метою оцінки можливих позитивних і негативних наслідків застосування біотехнологій для здоров’я молодого покоління.
  4. Приклади реалізації наскрізної лінії «Підприємливість і фінансова грамотність» через відповідні завдання з реальними даними.
  5. Реалізація навчання за наскрізними лініями через позакласну навчальну роботу.

Із надісланих  19  робіт сертифікат про участь отримали  19 учасників, роботи яких заслуговують на увагу і виконані у відповідності до зазначених вимог:

№ з/п

ПІБ учителя, посада, назва навчального закладу

1.

Бондаренко Наталія Миколаївна, учитель біології закладу освіти села Ковалиха Ротмістрівської сільської ради Смілянського району                                                                                                                                                              

2.

Балюбах Тетяна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи  Сунківської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів

Смілянської районної ради

3.

Верезуб  Оксана Миколаївна,методист Соколівського опорного закладу загальної освіти I-III ступенів Соколівської сільської ради                                                                                    

4.

Гачкало Світлана Яківна, учитель біології Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3  Золотоніської міської ради

5.

Гвоздик  Інна Олександрівна, учитель біології Жашківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2  Жашківської  міської ради

6.

Гладун Наталія Іванівна, учитель біології Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1  Черкаської районної ради

7.

Джулай Галина Марківна, учитель біології Сагунівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради

8.

Загубинога  Оксана  Олексіївна,  учитель біології та хімії  Скородистицької  загальноосвітньої школи  І – ІІ ступенів, «Школи  життєтворчості»    Іркліївської  об’єднанної  територіальної громади  Чорнобаївського району

9.

Магеровська  Ольга Михайлівна, учитель біології  Подільського  навчально-виховного    комплексу "Загальноосвітня школа І-IIIступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради                      

10.

Мамзіна Галина Олександрівна, учитель біології Вікторівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради

11.

Матяш Лілія Федорівна, учитель Золотоніської спеціалізованої  школи  I-III ступенів №1

Золотоніської  міської ради

12.

Медведенко Юлія Анатоліївна, учитель  біології  Сунківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

13.

Новікова Інна Анатоліївна, учитель біології Кліщинського  навчально-виховного  комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» ім. М. П. Старицького Чорнобаївської  районної ради

14.

Осадча Оксана Миколаївна, учитель біології Драбівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів ім. С.В. Васильченка – гімназія» Драбівської районної ради

15.

Слиновенко Лариса Миколаївна, учитель біології Тальнівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2  Тальнівської міської ради                                                                                      

16.

Федоренко Юлія  Павлівна, учитель біології

Комунального опорного закладу «Виноградський навчально-виховний комплекс»«Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Лисянської  районної ради

17.

Филь Ольга Миколаївна, учитель біології   Великоканівецького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа  І – ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради

18.

 

Шевченко Людмила Василівна,учитель біології Шполянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Об’єднаної територіальної громади Шполянської міської ради

19.

Ярмоленко Лариса Михайлівна, учитель біології Дмитрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради

Наголошуємо,  що відповідальність за достовірність даних несуть автори статей.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове