Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Підсумки конкурсу знавців французької мови

В рамках Року французької мови в Україні в області проведено відеоконкурс  знавців  французької мови «J'aime la langue  et la culture françaises»  серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.  Мета конкурсу - підвищення мотивації до вивчення французької мови і культури.

Конкурс проводився у двох номінаціях: «Французька поезія» і «Французька пісня». Члени журі оцінили рівень передачі  музично-поетичного змісту, індивідуальність виконання, виконавську майстерність та артистизм учасників, музичне оформлення і, звичайно, рівень володіння французькою мовою та визначили переможців у кожній номінації:

Номінація «Французька поезія»

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Місце

1

Юрченко Валентина

Рогівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Маньківської районної ради

І

2

Хоменко Юлія

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

І

3

Сухініна Марія

Шполянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія» Шполянської міської ради

І

4

Хоменко Єлизавета

Шполянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія» Шполянської міської ради

ІІ

5

Матіка Кіра

Шполянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія» Шполянської міської ради

ІІ

6

Федорчук Софія

Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради

ІІ

7

Черевко Олександра

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей Черкаської міської ради

ІІ

8

Гончар Зореслава

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

ІІ

9

Кришко Анастасія, Байдик Анна, Швець Єлизавета

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені В’ячеслава Чорновола № 18 Черкаської міської ради

ІІ

10

Дяченко Катерина

Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради

ІІ

11

Уксюзова Аліна

Шполянський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3- гімназія» Шполянської міської ради

ІІ

12

Кусток Богдан

Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради

ІІ

13

Група учнів 9-х класів

Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради

ІІІ

14

Пономаренко Вікторія, Бондаренко Анастасія, Хуторний Владислав

Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради

ІІІ

15

Хромова Софія

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

ІІІ

16

Курлаєва Юлія

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради

ІІІ

17

Томащук Даніїл

Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради

ІІІ

18

Салипа Андрій

Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради

ІІІ

19

Авласова Катерина

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ степенів № 17 Черкаської міської ради

ІІІ

20

Шипович Софія

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

ІІІ

21

Легкодух Аліна

Діденко Діана

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

ІІІ

22

Голік Анна

Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради

ІІІ

23

Паламарчук Владислав

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

ІІІ

 

Номінація «Французька пісня»

 

Прізвище, ім’я учасника

Навчальний заклад

Місце

1

Терещенко Катерина

Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум» Смілянської міської ради

І

2

Продайвода Родіон

Хіменко Дар’я

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №18 імені В’ячеслава Чорновола  Черкаської міської ради

І

3

Тарандушка Софія

Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради

І

4

Македонська Анна

Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 25 Черкаської міської ради

ІІ

5

Коломієць Єфросінія

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

ІІ

6

Коломієць Ніна

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

ІІ

7

Гладкій Ірина

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ степенів № 17 Черкаської міської ради

ІІ

8

Ярошенко Маргарита

Корсунь-Шевченківська гімназія Корсунь-Шевченківської районної ради

ІІ

9

Кічула Надія

Черкаська загальноосвітня школа I-III ступенів № 24 Черкаської міської ради

ІІ

10

Савісько Каріна

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Золотоніської міської ради

ІІ

11

Харченко Мирослава,

Снопок Ангеліна

Золотоніська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Золотоніської міської ради Черкаської області

ІІІ

12

Шамрай Анастасія

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради

ІІІ

13

Гончар Зореслава

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

ІІІ

14

Гідез Надія

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

ІІІ

15

“Nouvelle generation”

Черкаська гімназія №31 Черкаської міської ради

ІІІ

16

Алєксахіна Валерія

Канівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради

ІІІ

17

Преснікова Ірина

Рогівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Маньківської районної ради

ІІІ

18

Група учнів 10 класу

Чорнобаївська гімназія Чорнобаївської районної ради

ІІІ

19

Ілляшенко Надія

Перша міська гімназія Черкаської міської ради

ІІІ

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу і бажаємо успіхів у вивченні французької мови!

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове