Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Результати Інтернет-олімпіад - 2019

ІСТОРІЯ

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 15 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з історії.

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення історії.

До центру збору інформації від учасників змагань надійшло 892 роботи. Опрацьовано й оприлюднено результати 786 робіт, решту відхилено, так як надіслані вони були після встановленого часу. Окрім цього, для всіх учасників був доданий час «+ 5 хвилин» і зараховувалися результати подання «не пізніше 15.50».

 

 За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії у 2019/20 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Заклад освіти

Набрані бали

Івченко Анастасія Максимівна

 

8

Руськополянська ОТГ

Руськополянський заклад загальної середньої освіти №1 Руськополянської сільської ради Черкаського району

63

Діска Юлія Сергіївна

8

Черкаси

Перша міська гімназія

63

Костіна Юлія Віталіївна

9

Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради

63

Коваленко Софія Миколаївна

10

Умань

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради

66

Велько Катерина Олександрівна

11

Черкаси

Перша міська гімназія

68

 




ПРАВОЗНАВСТВО

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 18 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з правознавства.

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення правознавства в закладах загальної середньої освіти.

До центру збору інформації від учасників змагань надійшло 307 відповідей. Опрацьовано й оприлюднено результати 179 робіт, решту робіт відхилено, так як надіслані були після встановленого часу. Окрім цього, для всіх учасників був доданий час «+ 5 хвилин» і зараховувалися результати подання «не пізніше 15.50».

Таким чином, за результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2019/20 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Заклад освіти

Набрані бали

Веровенко Максим Русланович                

9

Умань

Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради

40

Цапенко Ірина Дмитрівна                                          

10

Черкаси

Перша міська гімназія

39

Биченко Марія Ігорівна

10

Черкаси

Перша міська гімназія

39

Тараненко Катерина Віталіївна       

11

Черкаси

Перша міська гімназія

41

Степанова Вікторія Михайлівна                

11

Руськополянська ОТГ

Руськополянський заклад загальної середньої освіти №1 Руськополянської сільської ради Черкаського району

41

 



УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 16 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з української мови та літератури.

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення української мови та літератури.

До центру збору інформації від учасників змагань надійшло 820 робіт. Опрацьовано й оприлюднено результати 796 робіт, (у деяких листах було декілька прикріплених файлів), 24 роботи не відповідали технічним вимогам.

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури у 2019/20 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Заклад освіти

Гаращенко Вероніка

8

м. Сміла

ЗОШ №3-колегіум

Маслюк Ксенія

9

м. Сміла

НВК гімназія ім. В.Т. Сенатора

Свистун Сніжана

9

м. Черкаси

колегіум «Берегиня»

Проскурівська Юлія

10

Жашківський

Жашківська ЗОШ № 3

Наливайко Нікіта

11

м. Черкаси

ЗЗСО № 19

Ткаченко Інна

11

Корсунь-Шевченківський

Сухинівський НВК

Бойко Олеся

11

м. Черкаси

СПШ № 18

Новіцька Ольга

11

м. Черкаси

Гімназія № 9





АСТРОНОМІЯ

Результати Інтернет-олімпіади з астрономії у 2019-2020 навчальному році

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 21 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з астрономії.

У олімпіаді взяли участь 109 учнів 9-11 класів. Учасники проходили тестові завдання та розв´язували різноманітні астрономічні задачі.

За результатами Інтернет-олімпіади переможці приймуть участь в Обласній олімпіаді з астрономії 2019-2020 рр. поза конкурсом.

Учасник

клас

бал

Район

Школа

1

Бабенко Єлизавета

11

97

Кам`янський

Косарська ЗОШ

2

Владімір Теліга

11

97

м. Сміла

НВК ліцей "Лідер"

3

Скорик Наталія

9

89

Золотоніський

Ковтунівський НВК

4

Власенко Сергій

10

80

Золотоніський

Ковтунівський НВК




БІОЛОГІЯ І ЕКОЛОГІЯ

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 09 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з біології (8-9 класи) та з біології і екології (10-11 класи).

До центру збору інформації надійшло 450 листів від учасниківІнтернет-олімпіади.

8 клас – 95 учнів;

9 клас – 108 учнів;

10 клас – 94 учня;

11 клас – 115 учнів.

38 робіт учасників олімпіади не відповідали технічним вимогам (у неправильній формі надіслані результати, відсутність файлу результатів, у 23-х роботах не вказано персональні дані), а тому вони не підлягали перевірці.

Середній бал по класах становив:

8 клас – 58,86 бали;

9 клас – 56,98 бали;

10 клас – 58,72 бали;

11 клас – 53,9 бали.

Найактивнішими у цьогорічній олімпіаді були учні Золотоніського району (43 учасника), м. Черкас (37 учасників), Черкаського району (34 учасника), м. Сміли (27 учасників), м. Умані (25 учасників), Кам’янського (21 учасник).

 

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Загальноосвітній навчальний заклад

Пустовіт Яна

8

Черкаський

Хацьківська загальноосвітня школа I-III ступенів Степанківської об’єднаної територіальної громади Степанківської сільської ради

Кравченко Давид

8

Черкаський

Руськополянська загальноосвітня школа I-III ступенів№1

Дорофєєва Анастасія

9

м. Черкаси

Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №3 Черкаської міської ради

Манько Богдан

9

Кам’янський

Кам’янська загальноосвітня школа I-III ступенів №2

Кащенко Юлія

10

Черкаський

Руськополянська загальноосвітня школа I-III ступенів «1

Земляков Сергій

10

м. Сміла

Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III №3 – колегіум»

Буцький Андрій

10

Кам’янський

Кам’янський еколого-економічний ліцей

Кириченко Олександр

11

Черкаський

Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Червонослобідської об’єднаної територіальної громади

Сухина Марина

11

Черкаський

Дубіївська загальноосвітня школа I-III ступенів

Мельник Людмила

11

м. Умань

Уманська загальноосвітня школа I-III ступенів №3

 

 

 

 

 

 

 

 



РОСІЙСЬКА МОВА

 

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 10 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з російської мови.

До центру збору інформації надійшло 150 листів від учасників Інтернет-олімпіади. Оцінено 132 роботи, решта листів були пустими, а частина робіт не відповідала технічним вимогам, тому й не підлягала перевірці. Окрім цього, у деяких учасників замість «місця навчання» стоїть слово «невідоме», то це означає, що тест пройдено повторно. За класами учасники розподілилися так:

9 клас - 52;

10 клас – 35;

11 клас – 45.

Завдання Інтернет-олімпіади  були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення російської мови.

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади із російської мови у 2019/2020 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні: 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Школа

Гуменна Марія

9

Звенигородський

Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської райoнної ради Черкаської області

Підкошена Дарія

10

Черкаський

Руськополянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради

Сукач Ростислав

10

Городищенський

Мліївський заклад загальної середньої освіти №2 імені М.М.Артеменка Мліївської сільської ради Городищенського району

Наливайко Нікіта

11

м. Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Черкаської  міської ради Черкаської області

 

9 клас

Учасників – 52; 

середній бал – 56,63;

максимальний – 100;

початковий рівень – 2%, 1 учень;

середній – 60%, 31 особа;

достатній – 35%, 18 осіб;

високий – 4%, 2 особи.

Переможець 

Гуменна Марія, учениця 9 класу  Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської райoнної ради Черкаської області – 78 балів.

 

10 клас

Учасників – 35; 

середній бал – 56,63;

максимальний – 100;

початковий рівень – 11%, 4 особи;

середній – 26%, 9осіб;

достатній – 46%, 16 осіб;

високий – 17%,  6 осіб.

Переможці

 Підкошена Дарія, учениця 10 класу Руськополянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради Черкаської області – 84 бали.

Сукач Ростислав, учень10 класу Мліївського закладу загальної середньої освіти №2 імені М.М.Артеменка Мліївської сільської ради Городищенського району Черкаської області – 84 бали.

11 клас

Учасників – 45; 

середній бал – 54,42;

максимальний – 100;

початковий рівень – 13%, 6 осіб;

середній – 27%, 12 осіб;

достатній – 36%, 16 осіб;

високий – 24%, 11осіб.

Переможець

 Наливайко Нікіта, учень11класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Черкаської  міської ради Черкаської області – 92 бали.



ІНФОРМАТИКА  (програмування)

Результати Інтернет-олімпіади з інформатики у 2019-2020 навчальному році

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 17 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з інформатики (програмування).

У олімпіаді взяли участь 130 учнів навчальних закладів області. Учасникам пропонувалося 4 завдання різної складності згідно до навчальної програми з інформатики. Завдання виконувалися та перевірялися в заздалегідь налаштованій електронній системі перевірки: https://ejudge.ckipo.edu.ua/cgi-bin/register?locale_id=1

Таблиця результатів: https://drive.google.com/open?id=1djq19LoommT6dQ-K-5BFpVBxD9yW_da-

За результатами Інтернет-олімпіади переможці приймуть участь в Обласній олімпіаді з інформатики(програмування) 2019-2020 рр. поза конкурсом.

Учасник

клас

Район

Школа

1.

Дмитро Макота

 

11

м. Золотоноша

Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій

2.

Владислав Фролов

10

м. Золотоноша

Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій

3.

Артем Носаченко

9

Черкаський район

Червонослобідський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2

4.

Єгор Черний

9

м. Черкаси

ФІМЛІ



ФІЗИКА

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 24 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з фізики.

У олімпіаді взяли участь 473 учні 7-11 класів. За результатами Інтернет-олімпіади  переможці 8-11 класів приймуть участь в Обласній олімпіаді з фізики 2019-2020 рр. поза конкурсом.

Учасник

клас

бал

Район

Школа

1

Тертичний Максим

7

78

Черкаський

Геронимівська ЗОШ

2

Бас Артем

8

75

Черкаський

Геронимівська ЗОШ

3

Бакланова Євгена

9-Б

67

м. Умань

Уманська гімназія

4

Палагін Дмитро

10-Б

68

м. Черкаси

Фізико-математичний ліцей

5

Дякон Олександр

10-Б

68

м. Умань

Уманська гімназія

6

Бабенко Єлизавета

11

88

Кам`янський

Косарська ЗОШ

7

Мирошніченко Марія

11-А

88

м. Сміла

ЗОШ №3-колегіум


МАТЕМАТИКА

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 21 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет - олімпіада з математики.

До центру збору інформації надійшло 726 листів від учасників Інтернет -олімпіади.

Частина робіт учасників олімпіади не відповідали технічним вимогам, тому й не підлягали перевірці. Оцінено тільки 696 робіт, причому 22 роботи не містять інформацію про виконавців. Розподіл учнів по класах був таким:

 

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

81

108

187

203

117

 

Завдання олімпіади складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення математики.

Найактивнішими були учні з м. Черкас (97 учасників), м. Умані (50 учасників), Черкаського району (82 учасники), Золотоніського району (680 учасників), Кам’янського району (54 учасники).

На жаль, не скористалися можливістю випробувати свої математичні здібності учні Смілянського і Кам’янського районів. Низька активність спостерігалась у Канівському, Маньківському, Монастирищенському, Уманському районах та місті Ватутіному. Хотілося б побажати, щоб вчителі рекомендували учням використовувати завдання обласної Інтернет-олімпіади як тренувальний майданчик у підготовці до олімпіад з математики.

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район/місто

Школа

Пасічна Діана

7

м. Черкаси

Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради

Жосан Юлія

8

м. Черкаси

Черкаська гімназія № 9 Черкаської міської ради

Мельник Ілля

9

м. Умань

Уманська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Уманськоїміської ради

Ткач Мирослав

9

Черкаський

Червонослобідська ЗОШ № 2

Каленіков Олександр

10

К-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський ліцей Корсунь-Шевченківської районної ради 

Бондаренко Дмитро

11

К-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський ліцей Корсунь-Шевченківської районної ради 


ХІМІЯ

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 25 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з хімії.

У олімпіаді взяли участь 377 учнів 8˗11 класів. За результатами Інтернет-олімпіади  переможці приймуть участь в Обласній олімпіаді з хімії 2019-2020 рр. поза конкурсом.

 

Кулик Павло

8-Б

72

м. Черкаси

Гуманітарно-правовий ліцей

Кудлай Валентин

9-А

98

м. Черкаси

ЗОШ № 19

Овод Назарій

9-А

98

м. Черкаси

ЗОШ № 19

Куліш Олег

10-А

85

м. Черкаси

ЗОШ № 19

Запорожець Олександр

10-Б

85

м. Черкаси

Перша гімназія

Сухина Марина

11

98

Черкаський

Дубіївська ЗОШ


ГЕОГРАФІЯ

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 23 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з географії.

 

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення географії.

 

До центру збору інформації від учасників змагань надійшло 654 листи (деякі не мали в собі вкладеного файлу з відповідями, деякі надійшли повторно, а деякі містили результати з інших предметів). Було опрацьовано результати 639 робіт, з них з 8 класів – 157 робіт, з 9 класів – 140 робіт, з 10 класів – 184 роботи, з 11 класів – 158 робіт.

 

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2019/20 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Прізвище та ім’я учасника

Клас

Район, місто, ОТГ

Навчальний заклад

Гонтар Дарина

8

Чорнобаївський район

Чорнобаївська ЗОШ №1

Карпова Вікторія

9

Черкаси

Черкаський гуманітарно-правовий ліцей

Дятленко Максим

10

Черкаси

Черкаська гімназія №9 ім. О.М.Луценка

Лікоть Валерія

11

Золотоноша

Золотоніська ЗОШ №5

 

 


ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Результати Інтернет-олімпіади з інформаційних технологій у 2019-2020 навчальному році.

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 2 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій.

У олімпіаді взяли участь 229 учнів навчальних закладів області. Учасникам пропонувалися завдання різної складності згідно до навчальної програми з інформатики.

Таблиця результатів: https://drive.google.com/open?id=128Ot8PHlyb6vHw5lSn7Q_Oj7B9D1qdrc

За результатами Інтернет-олімпіади переможці приймуть участь в Обласній олімпіаді з інформаційних технологій 2019-2020 рр. поза конкурсом.

Учасник

клас

Район

Школа

1.

Коваленко Марія Олександрівна

10

м. Черкаси

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №17

2.

Білокінь Єгор

11

м. Черкаси

Черкаська гімназія №9

3.

Сухина Марина Сергіївна

11

Черкаський

Дубіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

4.

Бондаренко Никита Максимович

9

м. Черкаси

Черкаська гімназія №9


ЕКОНОМІКА

 

Відповідно до Положення про обласну очно-дистанційну олімпіадну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» 31 жовтня 2019 року була проведена обласна Інтернет-олімпіада з економіки.

Завдання олімпіади були складені відповідно до навчальних програм і сучасних вимог щодо вивчення економіки в закладах загальної середньої освіти.

За результатами Інтернет-олімпіади на ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки у 2019/20 навчальному році поза конкурсом запрошуються такі учні:

 

Економіка 9-10 клас

 

№ п/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район /місто

Заклад освіти

Набрані бали

1.

Лещенко Максим

10

м. Золотоноша

Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 золотоніської міської ради Черкаської області

87

2.

Кузнєцов Максим

9-А

м. Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області

73

3.

Морква Денис

9

Кам`янський

Кам'янський еколого-економічний ліцей Кам'янської міської ради Черкаської області

65

4.

Хренова Амєлія

10-Б

м. Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області

65

 

Економіка 11 клас

 

№ п/п

Прізвище, ім’я учасника

Клас

Район /місто

Заклад освіти

Набрані бали

1.

Охрімчук Влада

11-А

м. Золотоноша

Золотоніська гімназія ім. С. Д. Скляренка Золотоніської міської ради Черкаської області

94

2.

Потупіс Діана

11

м. Черкаси

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Ф. Момота Черкаської міської ради Черкаської області

73

3.

Горбенко Андрій

11

м. Черкаси

Державний навчальний заклад «Черкаський професійний автодорожній ліцей»

73

4.

Касьян Вячеслав

11

Золотоніський

Новодмитрівська загальноосвітя школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області

73

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове