Новини
25 січня 2015 року відбувся Євроквест «Черкаси- Європа-транзит» Надрукувати
Новини інституту
27.01.2015
 Учасниками цього інтелектуального змагання стали учні 10-11 класів та їх керівники з усіх регіонів Черкащини.

Квест– це інтелектуально-динамічна гра, яка полягає у проходженні командою вказаного маршруту за умови виконання спеціальних завдань.

У нашому випадку — це цілеспрямований інтелектуальний маршрут з європейським вектором, проходження перешкод та надання відповідей щодо питань інтеграції України до європейського простору.

Дане змагання дало можливість розширити знання про особливості різних країн Європи, висловити свої думки щодо бачення майбутнього своєї держави, отримати колосальний заряд оптимізму, об’єднати свої знання про Євросоюз зі знаннями учнів різних куточків Черкащини для спільної перемоги команди. Етапи змагань:

Детальніше...
 
Підсумковий (загальнонаціональний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Надрукувати
Новини інституту
26.01.2015
 24 січня в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся підсумковий (загальнонаціональний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяло участь двадцять сім найздібніших, найпрацьовитіших учнів із 3-го по 11 клас, три учні професійно-технічних навчальних закладів, п’ятнадцять студентів вищих навчальних закладів.
Детальніше...
 
22 січня - День Соборності України! Надрукувати
Новини інституту
22.01.2015
 Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки. 
Із методичними матеріалами можна познайомитися у розділі "Науково-методичне забезпечення закладів освіти - Учителі-предметники - Історія України. Всевітня історія".
 
Шануймося браття, бо ми того варті! 
 
Слава Україні!
 
Актуальні питання розвитку професійної компетентності спеціалістів психологічної служби Надрукувати
Новини інституту
21.01.2015
 20 січня 2015 року на базі Черкаського ОІПОПП в рамках роботи обласного методичного об’єднання відбулося засідання методичної секції керівників психологічних служб районів (міст) «Організаційно-методичні моделі розвитку професійної компетентності спеціалістів психологічної служби». Участь у роботі методичної секції взяли 26 представників психологічної служби області (методисти з психологічної служби, завідувачі ОПМПК, директори (завідувачі) центрів практичної психології і соціальної роботи, практичні психологи), завідувач кафедри психології Черкаського ОІПОПП Валентина Іванівна Коновальчук, а також 2 представники Черкаського обласного військового комісаріату.
Детальніше...
 
Обласний семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів Надрукувати
Новини інституту
17.01.2015
 З 14 до 16 січня 2015 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар для директорів загальноосвітніх навчальних закладів, які призначені у 2015 році, з питання «Сучасні технології управлінської діяльності у роботі керівника навчального закладу».
Детальніше...
 
Віртуальний семінар-презентація «Роль шкільних учнівських засобів масової інформації у вихованні.. Надрукувати
Новини інституту
15.01.2015

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи Черкаського ОІПОПП з 12 січня  по 31 січня 2015 року на Черкаському освітянському порталі  (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться віртуальний семінар-презентація «Роль шкільних учнівських засобів масової інформації у вихованні демократичних цінностей старшокласників».

Мета проведення семінару-презентації: популяризація ролі шкільних учнівських засобів масової інформації у ствердженні в організації навчально-виховної діяльності сучасного закладу освіти демократичних цінностей – свободи, рівності, справедливості, солідарності; висвітленні досвіду самореалізації учнів  у соціальній, економічній, політичній та духовній сферах суспільно-політичного життя нашої держави; формуванні спроможності  старшокласників захищати свої права і свободи, їхньої здатності до професійного самовизначення, стремління стати конкурентоспроможним фахівцем, готовності до суспільно корисної праці; вихованні особистісних якостей учнів – гідності, активності, ініціативності, самостійності, відповідальності, законослухняності та толерантності.

Детальніше...
 
VІІ Різдвяні педагогічні зустрічі Надрукувати
Новини інституту
14.01.2015

 14 січня 2015 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулися VІІ Різдвяні педагогічні зустрічі. За традицією, вони були присвячені пам’яті Олександра Захаренка. Тема заходу – «Педагогіка Олександра Захаренка як джерело ідей для сучасного керівника навчального закладу».

На Різдвяні зустрічі були запрошені новопризначені директори навчальних закладів міст та районів Черкаської області. Серед гостей – Фурман Ольга Яківна, заступник директора Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації; Десятов Тимофій Михайлович, завідувач кафедри загальної педагогіки і психології Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, доктор педагогічних наук, професор; Захаренко Сергій Олександрович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної педагогіки і психології Навчально-наукового інституту педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького; Панченко Світлана Федорівна, директор Будинку вчителя; Рибалка Іван Леонідович, директор Авторської Олександра Захаренка середньої школи с. Сахнівка Корсунь-Шевченківського району. Делегацію Корсунь-Шевченківського району очолила Юркунас Лариса Василівна, начальник відділу освіти Корсунь-Шевченківської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Зміна організаційно-освітніх практик як складова суспільного зламу сьогодення Надрукувати
Новини інституту
13.01.2015

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників з 23 по 27 лютого 2015 року на Черкаському освітянському порталі (http://oipopp.ed-sp.net/) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Зміна організаційно-освітніх практик як складова суспільного зламу сьогодення».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються працівники психологічної служби системи освіти області, методисти та педагогічні працівники, які мають практичні напрацювання або узагальнення власного досвіду роботи з проблеми  застосування нових освітніх практик у відповідь на сучасні суспільні та галузеві виклики. Конференція спрямована на пошук та популяризацію ефективних форм, методів, технологій та підходів у практичній діяльності фахівців освітньої та суміжних галузей.

Детальніше...
 
Реєстрація на пробне тестування станом на 05.01.2015 Надрукувати
Новини інституту
06.01.2015
Детальніше...
 
УКРАЇНО-ШВЕДСЬКИЙ ПРОЕКТ «ОСВІТА ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В ДІЇ» РОЗПОЧАВ ОСВІТНЮ СПІВПРАЦЮ З ПРООН Надрукувати
Новини інституту
05.01.2015
У мережі шкіл проекту “Освіта для сталого розвитку в дії” проводитимуть окремі заняття з енергоефективності освітлення за Програмою розвитку ООН в Україні. “Проект «Трансформація ринку у напрямі енергоефективного освітлення» розробив комплект інформаційних матеріалів для навчальних закладів. До нашої організації звернулися за допомогою в розробці методичних рекомендацій для учителів — як ефективно використовувати ці матеріали на заняттях. А також, щоб залучити до співпраці мережу шкіл нашого проекту, у якому на сьогодні близько 800 закладів. Така співпраця — додатковий інструмент для поширення ідей сталого розвитку, зокрема і щодо енергоефективності”.
Детальніше...
 
Федерація баскетболу Черкаської області провела суддівський семінар для вчителів фізкультури Надрукувати
Новини інституту
05.01.2015

 Федерація баскетболу Черкаської області, спільно з МГО «Країна Баскетболія» провела суддівський семінар для вчителів фізкультури.

Мова йде про викладачів, які проходять підвищення кваліфікації на базі Черкаського інституту післядипломної освіти. Зустріч також відбулася на базі цього інституту. Шкільним викладачам пощастило з лекторами, адже двогодинний урок проводили арбітри Суперліги Олександр та Євгеній Нагорні. 

Детальніше...
 
Обласний конкурс "Учитель року - 2015" Надрукувати
Новини інституту
05.01.2015

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації від 01.10.2014  № 210 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» з 01 по 25 грудня 2014 року відбувся  дистанційний відбірковий  етап  обласного туру Конкурсу.

Згідно з результатами рейтингового оцінювання конкурсних робіт учасників (відеоролика-самопрезентації, відеоролика-представлення педагогічної ідеї та власного педагогічного сайту або блогу) до участі у  фінальному етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», який відбудеться з 28 по 30 січня 2015 року, запрошуються (списки подано в алфавітному порядку):

Детальніше...
 
Визначено переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» Надрукувати
Новини інституту
30.12.2014

 За підтримки Міністерства освіти і науки України Посольством Литовської Республіки в Україні спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» у жовтні-грудні 2014 року проводився ІІ Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Конкурс проходив серед учнівської молоді

8-11 класів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів України, членів молодіжних громадських організацій.

Переможці Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» у січні 2015 року нагороджуватимуться у Посольстві Литви в Україні дипломами і цінними подарунками. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, які зайняли І місця, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну.

 

Приємно бачити серед переможців конкурсу учнів Черкащини:

 

Детальніше...
 
Інклюзивна освіта в Черкаській області: розвиток партнерства Надрукувати
Новини інституту
25.12.2014

 З урахуванням основних тенденцій щодо змін у системі освіти дітей з особливими освітніми потребами психологічний і соціальний супровід інклюзивного навчання як напрями діяльності практичних психологів і соціальних педагогів які потребують підвищеної уваги. Саме тому актуальності набуває питання підвищення рівня професійної компетентності спеціалістів психологічної служби з питань інклюзивної освіти, зокрема щодо врахування особливостей розвитку та освітніх і соціальних потреб дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків в організації соціального-педагогічного супроводу учнів в умовах інклюзивного навчання. Важливим також є й налагодження співпраці між навчальними закладами і сім’ями, в яких виховуються діти з особливими освітніми потребами, та спеціалістами психолого-медико-педагогічних консультацій, що сприятиме підвищенню рівня ефективності психолого-педагогічного супроводу, створенню умов для розширення спектру корекційних і розвивальних послуг, задоволення освітніх потреб дітей з особливостями психічного та фізичного розвитку.

З огляду на актуальність означених вище питань в рамках курсів підвищення кваліфікації соціальних педагогів закладів освіти Черкаської області на базі обласної психолого-медико-педагогічної консультації відбувся Круглий стіл «Міжгалузевий та міжсекторальний підхід в організації психолого-педагогічного супроводу інклюзивного навчання». В роботі Круглого столу взяли участь 17 соціальних педагогів закладів освіти Черкаської області різного типу (Центру розвитку дитини, ЗНЗ, НВК, закладів інтернатного типу, ПТНЗ та ВНЗ І-ІІ р.а.), завідувач обласного центру практичної психології і соціальної роботи Черкаського ОІПОПП, 2 представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру, завідувач та 5 спеціалістів обласної ПМПК.

Детальніше...
 
Виставка «Барви зимових свят» Надрукувати
Новини інституту
22.12.2014

 18 грудня 2014 року у Черкаському обласному краєзнавчому музеї вихованці Зразкової художньої студії декоративно-прикладного мистецтва «Сходинки» Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру представили на розгляд черкасців та гостей міста свої творчі роботи на виставці «Барви зимових свят». Кожний витвір пронизаний частинкою дитячої душі, настроєм і творчим натхненням. Відкриття виставки – це яскраве свято дитячої творчості та фантазії авторських робіт, виконаних у різних техніках: ліплення з глини, витинанка, соломоплетіння, авторської ляльки та лялька-мотанка.

Всі бажаючі можуть відвідати музей і отримати естетичну насолоду від щирої дитячої творчості та цікавих неординарних творчих рішень, в яких органічно поєднуються традиції та сучасність декоративного мистецтва.

 

Детальніше...
 
Конкурс на кращий дитячий малюнок «Намалюю казку» Надрукувати
Новини інституту
22.12.2014

 На базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників 15.12.2014 року відбувся щорічний конкурс на кращий дитячий малюнок «Намалюю казку» серед дітей з особливими освітніми потребами – вихованців спеціальних шкіл-інтернатів. В конкурсі взяли участь 73 дитини з особливими освітніми потребами. 20 переможців та лауреатів конкурсу отримали подарунки від колективу інституту 19 грудня на день Святого Миколая.

Детальніше...
 
Науково-методична конференція «Методологічні засади становлення освітнього простору регіону» Надрукувати
Новини інституту
22.12.2014

 18 грудня 2014 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбулася обласна науково-методична конференція «Методологічні засади становлення освітнього простору регіону».

Метою конференції було осмислення проблем сучасного стану національної системи освіти, виявлення наукового підґрунтя моделювання освітнього простору, визначення цілей і стратегій навчання та виховання.

У конференції взяли участь понад 120 учасників, серед яких науковці кафедр, методисти інституту, вихователі дошкільних навчальних закладів, вчителі початкових класів, математики та інші.

Детальніше...
 
Список переможців ІІІ етапу ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Надрукувати
Новини інституту
16.12.2014
13 грудня 2014 року  відбувся ІІІ етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому  взяло участь 95 найталановитіших учасників – учні із 3 по 11 клас – переможці 2-го (районного/міського) етапу.

Учасники Конкурсу показали досконалі знання теоретичного матеріалу, продемонстрували вміння користуватися засобами рідної мови, її стилями, а також – знання фонетичної, лексичної, словотворчої, граматичної та правописної системи української мови.

Творчі роботи переможців вирізнялися глибоким змістом, досконалою формою, самостійністю висновків, виявленням активної життєвої позиції авторів.

Детальніше...
 
Підготовчі експрес-курси для вчителів ЗНЗ Звенигородського району із "Християнстиянської етики" Надрукувати
Новини інституту
15.12.2014

 Із метою формування у дітей та молоді високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, ціннісних орієнтирів, які ведуть людину шляхом пізнання Істини, Добра, Любові, Милосердя, актуальною залишається тема вивчення предметів духовно-морального спрямування, складовою яких є спеціальний курс «Християнська етика».

         За ініціативи відділу освіти Звенигородської районної державної адміністрації (лист-звернення «Про необхідність проведення курсів з основ християнської етики» №672/01-03 від 27.08.2014) та співпраці із Обласним інститутом післядипломної освіти педагогічних працівників із 17 жовтня по 12 грудня 2014 року були проведені підготовчі експрес-курси для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Звенигородського району із навчального предмету «Християнська етика».

Детальніше...
 
ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика Надрукувати
Новини інституту
13.12.2014

13 грудня 2014 року колектив Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради урочисто зустрів учасників ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, які знають, що рідне слово дає силу, зцілює душу, підтримує надію на краще.

Наші діди та прадіди мріяли, що українська мова заграє всіма барвами в майбутніх поколіннях. Спрaвдилися їхні мрії: мовa живе й розквітaє в держaві та продoвжує надихати молоде покоління на відрoдження слави Укрaїни. А ще Конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Цього року у ІІІ етапі взяло участь 95 найталановитіших учасників – учні із 3 по 11 клас – переможці 2-го (районного/міського) етапу.


 

Детальніше...
 
Науково-практичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів Надрукувати
Новини інституту
11.12.2014

9 грудня 2014 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відбувся науково-практичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти інтернатного типу на тему: «Система роботи спеціалістів психологічної служби щодо підготовки до самостійного життя вихованців інтернатних закладів». В ході семінару методист-практичний психолог ОЦППСР В.М.Боголій, ознайомив учасників семінару з  особливостями роботи фахівців психологічної служби щодо підготовки до самостійного життя вихованців інтернатних закладів.

 

Детальніше...
 
“ПРАПОР ДОБРОЧИННОСТІ” У ЗОЛОТОНОШІ Надрукувати
Новини інституту
10.12.2014

 «Прапор Доброчинності» розпочав свою ходу ще зовсім недавно. За ініціативи учнівського самоврядування Черкаських спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 та загальноосвітньої І-ІІІ ступенів № 15 Черкаські школи зібрали 100000 гривень на протез воїну АТО, за що отримали Прапор Доброчинності від голови  Черкаської обласної державної адміністрації Юрія Олеговича Ткаченка та голови обласної ради Валентини Михайлівни Коваленко з побажанням передавати прапор від школи до школи за добрі справи.

Наступною зупинкою прапора стала Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3  Черкаської міської ради, учні якої за один день висадили 11000 дерев. Потім прапор отримали Авторська О.А.Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Сахнівка Корсунь-Шевченківської районної ради  і Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Звенигородської районної ради.

8 грудня 2014 року відбулася передача «Прапора Доброчинності» від учнівського самоврядування  Звенигородської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Звенигородської районної ради Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради. 

Детальніше...
 
Переможці ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка Надрукувати
Новини інституту
03.12.2014

ПЕРЕМОЖЦІ

ІІІ (обласного) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

 

29 листопада 2014 рік
Детальніше...
 
Про Шосту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2015» Надрукувати
Новини МОН:
20.11.2014
Шановні колеги!
12-14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13) відбудеться Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».
Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». (лист МОН України №1/9-515 від 07.10.2014 – див. Додаток 1).
Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.
Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.
До участі у конкурсах і заходах виставки запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.
Детальніше...
 
Плекаймо у своїх серцях доброту і милосердя…. Надрукувати
Новини інституту
12.11.2014

Співчувати,  любити,  бути добрим,  відкинувши власні інтереси й проблеми, поспішати на допомогу іншим - справді людський крок, на який, на жаль, у реальному житті далеко не кожен здатний. Мабуть, саме тому благодійність завжди в народі вважалася й уважається вищою чеснотою, а ті, хто здатні на неї, здобувають  щиру шану й пам'ять. Так, наприклад, «золотими літерами» в народній пам'яті записані імена Костянтина Острозького, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Олексія Бобринського та багатьох інших. На кошти цих благодійників свого часу будувалися лікарні, церкви й монастирі, друкувалися книги, рятувалися життя. Інші ж тисячі й тисячі благодійників, які колись ставали й нині продовжують ставати на шлях творення й примноження добра в цьому світі, також не забуваються.

Наразі  справді неоціненною благодійною справою є допомога учасникам АТО, адже війна ще не закінчилася і будь-яка допомога – це крок до перемоги.

Всі небайдужі люди України надають  благодійну допомогу у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення.

Працівники Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників не залишилися осторонь цієї важливої справи: на підготовку бійців для прикордонної застави в АТО у смт Оршанець  було передано 40 комплектів термобілизни, 175 пар теплих зимових носків на суму 7,5 тис. гр.; у фонд «Оживи мрію» м. Києва, що допомагає військовій частині міста Краматорськ Донецької області, передано на додаткове харчування солдатів в зоні АТО 1800 гр. У нещодавно створений госпіталь (Дахнівка) для поранених в зоні АТО передано 20 комплектів постільної білизни, спеціальне медичне ліжко вартістю 5000 гр.

Не залишаймось байдужими ….Будьмо патріотами  своєї держави і плекаймо  у своїх серцях  доброту і милосердя….

 

 

Детальніше...
 
Інтернет-семінар "Навчально-дидактичні аспекти визначення рівня навчальних досягнень учнів..." Надрукувати
Новини інституту
20.10.2014
Повідомляємо, що, відповідно до річного плану, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить Інтернет-семінар для керівників районних, міських постійно діючих семінарів-практикумів інтегрованого курсу «Художня культура» з проблеми «Навчально-дидактичні аспекти визначення рівня навчальних досягнень учнів з інтегрованого курсу «Художня культура».
Детальніше...
 
Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» Надрукувати
Новини інституту
08.10.2014

 

Наказ ДОН ЧОДА від 01.10.2014 №210

"Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»

 

 
Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми "Феномен В. Симоненка" Надрукувати
Новини інституту
16.09.2014

Повідомляємо, що у січні 2015 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми «Феномен Василя Симоненка». До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

 Для обговорення пропонуються такі теми:

1. В. Симоненко – речник свого народу, свого часу, живий нерв його драм і борінь.

2. Шевченківські інтонації у творчості В. Симоненка.

3. Багатство художньої палітри В. Симоненка.

4. Виховний потенціал у поезії В. Симоненка.

 

Детальніше...
 
Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки... Надрукувати
Новини інституту
15.09.2014

 

Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки дітей та учнівської молоді на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/component/option,com_metod/metodTask,metodDetails/catid,1092/metodId,2047/Itemid,51/

 
Міжнародний інтелектуальний конкурс "50 слів" Надрукувати
Новини інституту
09.09.2014

20 вересня 2014 року на сайті quest.in.ua будуть розміщені умови участі в 29-му інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів» та запитання першого, а згодом - і другого турів цього конкурсу.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у конкурсі «50 слів». Повний текст умов проведення 29-го конкуру «50 слів» можна скачати за адресою http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2014.

Детальніше...
 
Готуємося до нового навчального року Надрукувати
Новини інституту
28.08.2014

 

Методичні рекомендації до нового навчального року на сторінці:  http://oipopp.ed-sp.net/content/view/3497/78/

 
Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р. Надрукувати
Новини інституту
21.08.2014

Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р.

Всі видання розміщені на сайті "Електронна бібліотека методичної літератури ЧОІПОПП" - http://library.ippro.com.ua/

Детальніше...
 
Новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток Надрукувати
Новини МОН:
07.03.2014
 Інформуємо про новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток - Educlub.com.ua «Освітній клуб». На його сторінках висвітлюються сучасні підходи та інноваційні технології навчання і виховання, надаються методичні поради педагогам і батькам, консультації фахівців з актуальних проблем педагогіки і психології.
Ресурс постійно поповнюється світовими новинами про середню освіту,  інтерв'ю провідних українських та зарубіжних фахівців про новітні освітні технології, які на сьогодні складають унікальний науково-практичний доробок галузі освіти.
Educlub.com.ua також діє як майданчик для висвітлення власних думок про освіту для всіх бажаючих.
Повну інформацію про веб-журнал представлено на веб-сайті: http://educlub.com.ua/
 
Про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Надрукувати
Новини інституту
28.08.2012

 

Наказ ГУОН  від 14.06.2012 №272 "Про апробацію Положення про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області".

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про кредитно-модульну систему  неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області

 
Колекція цифрових ресурсів
Науково-методичне забезпечення закладів освіти
Участь у проектах
Передовий педагогічний досвід
Структурні підрозділи інституту
План роботи інституту
Курси підвищення кваліфікації
Центр економічної освіти та євроінтеграції
Дистанційне навчання
ЗНО та моніторинг якості освіти
Журнал "Педагогічний вісник" (ЧОІПОПП)
Ліга старшокласників
Конкурси Ліги старшокласників Черкащини
Віртуальна школа
Віртуальний музей О.А.Захаренка
Фотогалерея
Корисні посилання
Мапа сайту
Державні закупівлі
Мапа статей
Мапа ресурсiв
Мапа методичних документiв
Чи готові Ви у даний час пройти сертифікацію Вашої педагогічної діяльності
 
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Випадкове фото:

ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Архів новин
Generated in 0.16496 Seconds