Новини
Інтернет-семінар «Аналіз ефективності географічної освіти за результатами моніторингу та ЗНО» Надрукувати
Новини інституту
20.10.2014

   Відповідно до плану роботи інституту у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться обласний інтернет-семінар з проблеми «Аналіз ефективності географічної освіти за результатами моніторингу та ЗНО» для керівників районних, міських методичних об’єднань учителів географії.

 

Детальніше...
 
Інтернет-семінар "Навчально-дидактичні аспекти визначення рівня навчальних досягнень учнів..." Надрукувати
Новини інституту
20.10.2014
Повідомляємо, що, відповідно до річного плану, Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників проводить Інтернет-семінар для керівників районних, міських постійно діючих семінарів-практикумів інтегрованого курсу «Художня культура» з проблеми «Навчально-дидактичні аспекти визначення рівня навчальних досягнень учнів з інтегрованого курсу «Художня культура».
Детальніше...
 
Cемінар для директорів позашкільних навчальних закладів Черкаської області Надрукувати
Новини інституту
17.10.2014

 15 жовтня 2014 року на базі Черкаського міського багатопрофільного молодіжного центру  відбувся семінар для директорів позашкільних навчальних закладів Черкаської області  з проблеми «Формування та розвиток позитивної мотивації молоді щодо творчого розвитку та дотримання здорового способу життя, компетентного ставлення до особистісного розвитку у Черкаському міському багатопрофільному молодіжному центрі».

У семінарі взяли участь заступник директора департаменту освіти та гуманітарної освіти – начальник управління освіти Черкаської міської ради Є. П. Степко,   начальник відділу виховної роботи та соціального захисту управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради С.М. Джоболда, заступник завідуючої міським методичним кабінетом закладів освіти Т.В. Хижняк, завідувач лабораторії виховної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради В.С. Кудін,  методист міського методичного кабінету Л.М. Деркач,  директори, заступники директорів,  методисти позашкільних навчальних закладів області та керівники гуртків декоративно-прикладного спрямування які перебувають на курсах підвищення кваліфікації при Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Детальніше...
 
Національна конференція «Теорія і практика освіти для сталого розвитку в Україні» Надрукувати
Новини інституту
16.10.2014

 10-11 жовтня 2014 року у приміщенні Львівського будинку вчених проходила національна конференція «Теорія і практика освіти для сталого розвитку в Україні».  У заході взяла участь делегація від Черкаської області у складі координатора, тренера проекту та директорів загальноосвітніх навчальних закладів-переможців Всеукраїнського конкурсу на звання «Школа сприяння сталому розвитку». Програмою конференції  будо передбачено нагородження переможців з  врученням відзнак та дипломів конкурсу:

Детальніше...
 
Адаптація дітей, учнів, студентів до навчального закладу в діяльності психологічної служби Надрукувати
Новини інституту
14.10.2014

 Представники психологічної служби Черкаської області Войцях Т.В., завідувач ОЦППСР, Боголій В.М., методист ОЦППСР та Алєксєєнко Ю.В., завідувач міської ПМПК відділу освіти Уманської міської ради взяли участь у Всеукраїнському дводенному семінарі «Адаптація дітей, учнів, студентів до навчального закладу в діяльності психологічної служби», який був організований у м. Київ Українським науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи НАПН України спільно з Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація практикуючих психологів» та проходив в два етапи: 25 вересня та 9 жовтня 2014 р.

Мета семінару – сформувати уміння та навички роботи працівника психологічної служби з проблеми адаптації дитини, учня, студента до навчального закладу.

Детальніше...
 
Семінар з проблеми підготовки до проведення апробації тестових завдань Надрукувати
Новини інституту
09.10.2014

 8 жовтня 2014 році на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся навчальний семінар з проблеми підготовки до проведення апробації тестових завдань, всеукраїнських і міжнародних моніторингових досліджень із використанням комп’ютерних технологій. У семінарі взяли участь директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєва Світлана Вікторівна, проректор Черкаського ОІПОПП Лісова Наталія Іванівна, відповідальні за зовнішнє незалежне оцінювання у районах/містах Черкаської області, методисти лабораторії-центру моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання Черкаського ОІПОПП.

Детальніше...
 
ХІ Міжнародна освітня виставка «Освіта та кар’єра без кордонів» Надрукувати
Новини інституту
09.10.2014

 В рамках реалізації проекту Міністерства освіти і науки України «Шкільний вчитель нового покоління» Агентство міжнародного студентського обміну та освіти ICEA проводить ряд всеукраїнських та регіональних заходів, до яких можуть приєднатися викладачі та молодь Черкаської області.

18, 20-21 листопада 2014 року в конференцзалі центрального готелю Optima буде проходити ХІ Міжнародна освітня виставка «Освіта та кар’єра без кордонів», яка організована агентством ICEA. Агентство ІСЕА представлятиме освітні заклади Європи, США та Канади.

Детальніше...
 
Екологічна акція "Зелений вихор" Надрукувати
Новини Департаменту освіти і науки
09.10.2014
 8 жовтня 2014 року  в Черкаській  спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3  Черкаської міської ради стартувала екологічна акція “Зелений вихор». У рамках її проведення Президент Ліги старшокласників Черкащини Олександр Кравець та член ради Ліги старшокласників Катерина Лошук вручили лідерам учнівського самоврядування названої школи прапор України за  добрі, корисні справи.  Нагадаємо, нещодавно учні цієї школи взяли участь в акції «Посади ліс», у рамках якої було висаджено 11 тис. саджанців сосен на території Дахнівського лісництва. Всі разом учні, вчителі, батьки та гості проголосили девіз: «Сміття сортує кожна родина – до сталого розвитку йде Україна».
Детальніше...
 
Обласний семінар методистів РМК (ММК) з бібліотечних фондів Надрукувати
Новини інституту
09.10.2014
 8 жовтня 2014 року  відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів з бібліотечних фондів «Сучасні тенденції розвитку шкільної бібліотеки у контексті переходу до суспільства знань» на базі ЧОІПОПП. Відкрила семінар проректор інституту Раїса Миколаївна Дзюбак,  підкресливши  усвідомлення нової ролі бібліотеки в сучасній школі, вказавши  на  необхідність модернізації бібліотек та створення на їх базі сучасних інформаційних центрів в умовах наступу інформаційних  технологій.
Детальніше...
 
Запрошуємо учнів 8-11 класів до участі в Інтернет - олімпіадах з навчальних дисциплін Надрукувати
Новини інституту
09.10.2014
Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в  Інтернет - олімпіадах  з  навчальних дисциплін, які   відбудуться з 03 жовтня по  16 жовтня 2014 року  за  графіком:
Детальніше...
 
Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015» Надрукувати
Новини інституту
08.10.2014

 

Наказ ДОН ЧОДА від 01.10.2014 №210

"Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015»

 

 
Інтернет-конференція «Досвід психолого-педагогічної взаємодії навчального закладу та сім’ї Надрукувати
Новини інституту
08.10.2014

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Досвід психолого-педагогічної взаємодії навчального закладу та сім’ї: організація співпраці педагогів, батьків, дітей»

 До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, психологи, соціальні педагоги, методисти та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

 

Детальніше...
 
Занурення в ЄС: тренінг для шкільних вчителів Надрукувати
Новини інституту
07.10.2014

 06-10 жовтня 2014 року у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників проходить 5-денний тренінг «Занурення в ЄС: тренінг для шкільних вчителів». Це третій тренінг з даної проблематики. У навчанні беруть участь 27 учителів географії та економіки з усієї області.

Проект профінансовано виконавчим агентством з освіти, аудівізуалізації та культури, яке діє на підставі повноважень, делегованих Європейською комісією.

Детальніше...
 
Оn-line конференція «Реалізація інноваційних підходів у змісті Державного стандарту початкової освіт Надрукувати
Новини МОН:
03.10.2014
Повідомляємо, що відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 29.09.2014 № 2/1-14-1597-14 «Про проведення науково-практичної on-line конференції», 15 жовтня 2014 року з 10.00 до 13.30 Інститут спеціальної педагогіки НАПН України проводить науково-практичну on-line конференцію «Реалізація інноваційних підходів у змісті Державного стандарту початкової загальної освіти для дітей з особливими потребами». Режим доступу: ispukr.org.ua .
Детальніше...
 
Вітаємо з Днем працівника освіти!!! Надрукувати
Новини інституту
03.10.2014

Шановні  освітяни!

 

         Щиро і сердечно вітаємо Вас із професійним святом,
яке символізує всенародну любов  і повагу  до праці Вчителя, Педагога, Наставника!

        Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість та знання.

       Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і щирістю.

        Цими чудовими якостями Ви щедро ділитеся з дітьми.
Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте  зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

        Бажаємо Вам, дорогі освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, злагоди та родинного достатку.

        Нехай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива,
а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і натхнення!

 

 

 

3 повагою

ректор інституту Н.М.Чепурна та

колектив ЧОІПОПП ЧОР


 

 
Всеукраїнська акція «Прикрась Україну!» Надрукувати
Новини інституту
02.10.2014

Повідомляємо, що з 13 жовтня по 30 листопада 2014 року за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» для учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів проводиться Всеукраїнська акція «Прикрась Україну!», в рамках якої визначаються кращі художні роботи дітей з настінного розпису (живопису, графіті, спрей-арт).

Детальніше...
 
Інтернет-конференція до 200-річчя від дня народження М.Ю.Лермонтова» Надрукувати
Новини інституту
02.10.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у жовтні  2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити Інтернет-конференція до 200-річчя від дня народження  М.Ю.Лермонтова». До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти, вчителі світової літератури і російської мови.
Детальніше...
 
Запрошуємо учнів долучитися до патріотичної ініціативи "Всеукраїнська хвиля доброти" Надрукувати
Новини МОН:
29.09.2014

Кожна людина прагне до поваги і любові. Добра усмішка, ввічливе ставлення до людей похилого віку, щире спілкування сьогодні стають цілющим джерелом людяності для кожного з нас. Слід пам'ятати, що досвід старшого покоління, їх мудрість, розсудливість і виваженість зроблять нас сильнішими.   

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. У цей день ви, юні і сильні, озирніться навколо, подивіться, хто поруч, оберніть їх турботою і добрим ставленням. Вони - досвідчені і мудрі. Ви - молоді і драйвові. Але всі ми - частина української нації, мужньої і красивою. Будемо чуйними один до одного!  

Отже, з 1 жовтня закликаємо всіх приєднатися до Всеукраїнської хвилі доброти. Почніть з себе: поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, оплатити комунальні послуги, подбайте про затишок в домі сусіда старшого покоління, скажіть їм теплі слова. І не забувайте це робити кожен день!  

Залучайте до Всеукраїнської хвилі доброти своїх друзів і знайомих!   Сьогодні ми об'єднуємо не лише Схід і Захід, Північ і Південь. Щоб стати сильнішими, ми повинні об'єднати різні покоління.  

Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас! Тільки великі нації здатні на велике благо! Створюємо нашу величну Україну разом!

 
Вітаємо! Надрукувати
Новини інституту
29.09.2014

Андрія Дубину,

 учня 10 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради,

з перемогою у Міжнародній олімпіаді з географії (ІІ місце) що проходила в  Іспанії!

Зичимо йому та його учителю, Іщенко Олені Олександрівні, здоров’я, успіхів у всіх починаннях, натхнення, нових злетів та перемог! Черкащина гордиться вами!

 
Інтернет-конференція «Сучасні засоби оволодіння змістом іншомовної комунікативної компетентнoсті» Надрукувати
Новини інституту
26.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у жовтні  2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична інтернет-конференція «Сучасні засоби оволодіння змістом іншомовної комунікативної компетентнoсті». До участі в Інтернет-конференції запрошуються учителі загальноосвітніх навчальних закладів, які  мають  напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Детальніше...
 
Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи» Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

   Обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників вітає колектив Уманської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області як школу переможець в розгляді  кращої моделі запровадженні європейських стандартів превентивної освіти.

 18-19 вересня проходила Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи». На конференція були підведені підсумки роботи областей України за проект «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів (ВСЕСВІТ)» для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ / СНІДу серед підлітків і підтримки інтеграції дітей, що живуть з ВІЛ / СНІДу » (впроваджується Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» за підтримки Євросоюзу).

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Подорожуючи батьківщиною Кобзаря…(розвиток краєзнавчих компетентностей учнів)» Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

   Відповідно до плану роботи інституту у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться науково-методична Інтернет-конференція «Подорожуючи батьківщиною Кобзаря…(розвиток краєзнавчих компетентностей учнів)».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи з проблеми використання місцевих матеріалів для розвитку краєзнавчих компетентностей учнів.

 

Детальніше...
 
Інтернет-семінар до 70-річчя визволення України від нацистських загарбників Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП ЧОР) буде проходити Інтернет-семінар до 70-річчя визволення України від нацистських загарбників з теми «Родинна пам’ять про війну».

До участі у заході запрошуються науковці, методисти Р(М)МК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники, які  мають теоретичні та практичні напрацювання із зазначеної проблеми.

Сім десятиліть віддаляють нас від найжорстокішої війни ХХ століття, ціле життя. Із кожним днем меншає в нашому колі тих, хто брав участь у боях, кував перемогу в тилу, допомагав переживати війну і зберігає пам'ять про неї.

Детальніше...
 
День партизанської слави Надрукувати
Новини інституту
22.09.2014

На виконання Указу Президента України № 1020/2001 «Про День партизанської слави» та з метою вшанування подвигу учасників боротьби з фашизмом у період Другої світової війни 1939 – 1945 років у лавах партизанського руху, увічнення світлої пам'яті полеглих, виховання у молодого покоління почуття патріотизму, поваги до учасників війни 22 вересня в Україні оголошено Днем партизанської слави.

У зв’язку з цим, рекомендуємо у навчальних закладах спланувати цикл Уроків пам'яті, які стануть фундаментом формування у дітей та молоді патріотизму на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених захисниками Батьківщини.  

Ці Уроки стануть логічним продовженням теми єдності народу України, про його мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежність та демократичний розвиток на прикладах загальнолюдських цінностей.

Лейтмотивом навчально-виховних заходів має стати любов до Батьківщини, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція, особиста відповідальність за долю держави.

Форми проведення Уроків пам'яті можуть бути різноманітними, на вибір навчального закладу: зустрічі з учасниками бойових дій, партизанами, підпільниками, дітьми війни, виступи дитячих творчих колективів, відвідування Братських могил, музеїв та кімнат Бойової слави тощо.

Всі заходи мають враховувати вікові та психологічні особливості дітей.

Радимо анонси про проведення Уроків пам'яті розміщувати на офіційних сайтах навчальних закладів, у місцевій пресі, соціальних мережах.

 

 
Інтернет-конференція «Інноваційний менеджмент в навчальному закладі: сутність, специфіка впровадженн Надрукувати
Новини інституту
18.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні-листопаді 2014 року  на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Інноваційний менеджмент в навчальному закладі: сутність, специфіка впровадження».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти Р(М)МК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Детальніше...
 
На «світанковій землі» Михайла Максимовича Надрукувати
Новини інституту
17.09.2014

 

 210-річчю з дня народження Михайла Максимовича,

нашого земляка, присвячується

 16 вересня цього року у освітньому закладі Богуславецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ім. М.О. Максимовича Золотоніської районної ради відбулася обласна науково-практична учнівська конференція «Від Максимовича до сьогодення».

Детальніше...
 
Інтернет-семінар для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Надрукувати
Новини інституту
16.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників 23 вересня 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити Інтернет-семінар для спеціалістів психологічної служби закладів освіти на тему «Психолого-педагогічні аспекти забезпечення принципів гендерної рівності в умовах інклюзивного навчання».
Детальніше...
 
Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми "Феномен В. Симоненка" Надрукувати
Новини інституту
16.09.2014

Повідомляємо, що у січні 2015 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми «Феномен Василя Симоненка». До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

 Для обговорення пропонуються такі теми:

1. В. Симоненко – речник свого народу, свого часу, живий нерв його драм і борінь.

2. Шевченківські інтонації у творчості В. Симоненка.

3. Багатство художньої палітри В. Симоненка.

4. Виховний потенціал у поезії В. Симоненка.

 

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Діалог у взаєминах учитель-учень у навчально-виховному процесі сучасної школи» Надрукувати
Новини інституту
15.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Діалог у взаєминах учитель-учень у навчально-виховному процесі сучасної школи». До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Детальніше...
 
Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки... Надрукувати
Новини інституту
15.09.2014

 

Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки дітей та учнівської молоді на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/component/option,com_metod/metodTask,metodDetails/catid,1092/metodId,2047/Itemid,51/

 
Міжнародний інтелектуальний конкурс "50 слів" Надрукувати
Новини інституту
09.09.2014

20 вересня 2014 року на сайті quest.in.ua будуть розміщені умови участі в 29-му інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів» та запитання першого, а згодом - і другого турів цього конкурсу.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у конкурсі «50 слів». Повний текст умов проведення 29-го конкуру «50 слів» можна скачати за адресою http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2014.

Детальніше...
 
Cемінари-тренінги з питання упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку. Школа друзів планети» Надрукувати
Новини інституту
08.09.2014
 Відповідно до плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради  та на виконання плану роботи благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство» (ВДП), (Україна) та «Глобальний план дій» (ГПД),  (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерства закордонних справ Швеції)  у серпні та вересні 2014 року  у Черкасах  на базі Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагогічних працівників та Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради відбулися семінари-тренінги для вчителів початкових класів (1-2) з питання упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку. Школа друзів планети». У них взяли участь 64 учителі з 10-и районів і міст області. 
Детальніше...
 
Обласна науково-практична Інтернет-конференція “Педагогічні аспекти медіаграмотності” Надрукувати
Новини інституту
08.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи ЧОІПОПП у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайт Черкаського ОІПОПП) буде проходити обласна науково-практична Інтернет-конференція “Педагогічні аспекти медіаграмотності”.

Мета проведення Інтернет-конференції – представлення та узагальнення досвіду запровадження медіосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах; упровадження інноваційних та сучасних технологій масмедіа у сучасній школі; презентація ефективних шляхів використання сучасних технологій масмедіа в запровадженні медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах.

Детальніше...
 
Готуємося до нового навчального року Надрукувати
Новини інституту
28.08.2014

 

Методичні рекомендації до нового навчального року на сторінці:  http://oipopp.ed-sp.net/content/view/3497/78/

 
Cоціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми та сім’ями вимушених переселенців Надрукувати
Новини інституту
22.08.2014
20 серпня 2014 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти відбувся обласний семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області на тему «Особливості психологічної та соціально-педагогічної роботи в освітньому середовищі у конфліктний та постконфліктний період». Участь у семінарі взяли керівники психологічних служб районів/міст та спеціалісти психологічної служби навчальних закладів інтернатного типу.
Детальніше...
 
Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р. Надрукувати
Новини інституту
21.08.2014

Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р.

Всі видання розміщені на сайті "Електронна бібліотека методичної літератури ЧОІПОПП" - http://library.ippro.com.ua/

Детальніше...
 
Новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток Надрукувати
Новини МОН:
07.03.2014
 Інформуємо про новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток - Educlub.com.ua «Освітній клуб». На його сторінках висвітлюються сучасні підходи та інноваційні технології навчання і виховання, надаються методичні поради педагогам і батькам, консультації фахівців з актуальних проблем педагогіки і психології.
Ресурс постійно поповнюється світовими новинами про середню освіту,  інтерв'ю провідних українських та зарубіжних фахівців про новітні освітні технології, які на сьогодні складають унікальний науково-практичний доробок галузі освіти.
Educlub.com.ua також діє як майданчик для висвітлення власних думок про освіту для всіх бажаючих.
Повну інформацію про веб-журнал представлено на веб-сайті: http://educlub.com.ua/
 
Про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Надрукувати
Новини інституту
28.08.2012

 

Наказ ГУОН  від 14.06.2012 №272 "Про апробацію Положення про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області".

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про кредитно-модульну систему  неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області

 
Колекція цифрових ресурсів
Науково-методичне забезпечення закладів освіти
Участь у проектах
Передовий педагогічний досвід
Структурні підрозділи інституту
План роботи інституту
Курси підвищення кваліфікації
Центр євроатлантичної інтеграції Черкаського ОІПОПП
Дистанційне навчання
ЗНО та моніторинг якості освіти
Журнал "Педагогічний вісник" (ЧОІПОПП)
Ліга старшокласників
Конкурси Ліги старшокласників Черкащини
Віртуальна школа
Віртуальний музей О.А.Захаренка
Фотогалерея
Корисні посилання
Мапа сайту
Державні закупівлі
Мапа статей
Мапа ресурсiв
Мапа методичних документiв
Чи готові Ви у даний час пройти сертифікацію Вашої педагогічної діяльності
 
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Випадкове фото:

Педагогічний музей

Архів новин
Generated in 5.71584 Seconds