Новини
Запрошуємо учнів долучитися до патріотичної ініціативи "Всеукраїнська хвиля доброти" Надрукувати
Новини МОН:
29.09.2014

Кожна людина прагне до поваги і любові. Добра усмішка, ввічливе ставлення до людей похилого віку, щире спілкування сьогодні стають цілющим джерелом людяності для кожного з нас. Слід пам'ятати, що досвід старшого покоління, їх мудрість, розсудливість і виваженість зроблять нас сильнішими.   

1 жовтня світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. У цей день ви, юні і сильні, озирніться навколо, подивіться, хто поруч, оберніть їх турботою і добрим ставленням. Вони - досвідчені і мудрі. Ви - молоді і драйвові. Але всі ми - частина української нації, мужньої і красивою. Будемо чуйними один до одного!  

Отже, з 1 жовтня закликаємо всіх приєднатися до Всеукраїнської хвилі доброти. Почніть з себе: поступіться місцем у транспорті, піднесіть сумку, допоможіть придбати ліки, продукти, оплатити комунальні послуги, подбайте про затишок в домі сусіда старшого покоління, скажіть їм теплі слова. І не забувайте це робити кожен день!  

Залучайте до Всеукраїнської хвилі доброти своїх друзів і знайомих!   Сьогодні ми об'єднуємо не лише Схід і Захід, Північ і Південь. Щоб стати сильнішими, ми повинні об'єднати різні покоління.  

Нехай хвиля доброти торкнеться душі кожного з нас! Тільки великі нації здатні на велике благо! Створюємо нашу величну Україну разом!

 
Вітаємо! Надрукувати
Новини інституту
29.09.2014

Андрія Дубину,

 учня 10 класу Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради,

з перемогою у Міжнародній олімпіаді з географії (ІІ місце) що проходила в  Іспанії!

Зичимо йому та його учителю, Іщенко Олені Олександрівні, здоров’я, успіхів у всіх починаннях, натхнення, нових злетів та перемог! Черкащина гордиться вами!

 
Інтернет-конференція «Сучасні засоби оволодіння змістом іншомовної комунікативної компетентнoсті» Надрукувати
Новини інституту
26.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у жовтні  2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична інтернет-конференція «Сучасні засоби оволодіння змістом іншомовної комунікативної компетентнoсті». До участі в Інтернет-конференції запрошуються учителі загальноосвітніх навчальних закладів, які  мають  напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Детальніше...
 
Запрошуємо учнів 8-11 класів до участі в Інтернет - олімпіадах з навчальних дисциплін Надрукувати
Новини інституту
26.09.2014
Запрошуємо учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в  Інтернет - олімпіадах  з  навчальних дисциплін, які   відбудуться з 03 жовтня по  14 жовтня 2014 року  за  графіком:
Детальніше...
 
Інтернет-конференція для вчителів фізики та методистів Р(М)МК Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

Шановні колеги! Лабораторія природничо-математичних дисциплін відповідно до річного плану інституту проводить Інтернет-конференцію для вчителів фізики та методистів Р(М)МК «Розвиток пізнавальних інтересів учнів при викладанні фізики (з досвіду роботи)».

Мета конференції: ознайомитися з досвідом учителів області щодо розвитку пізнавальних інтересів учнів на уроках фізики. Впровадження кращого досвіду у практичну діяльність.

Детальніше...
 
Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи» Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

   Обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників вітає колектив Уманської загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана Уманської міської ради Черкаської області як школу переможець в розгляді  кращої моделі запровадженні європейських стандартів превентивної освіти.

 18-19 вересня проходила Всеукраїнська конференція «Європейські стандарти превентивної освіти: досвід і перспективи». На конференція були підведені підсумки роботи областей України за проект «Зміцнення потенціалу Всеукраїнської спілки вчителів і тренерів (ВСЕСВІТ)» для поліпшення доступу до якісних послуг з профілактики ВІЛ / СНІДу серед підлітків і підтримки інтеграції дітей, що живуть з ВІЛ / СНІДу » (впроваджується Громадською організацією «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту» за підтримки Євросоюзу).

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Подорожуючи батьківщиною Кобзаря…(розвиток краєзнавчих компетентностей учнів)» Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

   Відповідно до плану роботи інституту у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться науково-методична Інтернет-конференція «Подорожуючи батьківщиною Кобзаря…(розвиток краєзнавчих компетентностей учнів)».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи з проблеми використання місцевих матеріалів для розвитку краєзнавчих компетентностей учнів.

 

Детальніше...
 
Інтернет-семінар до 70-річчя визволення України від нацистських загарбників Надрукувати
Новини інституту
23.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП ЧОР) буде проходити Інтернет-семінар до 70-річчя визволення України від нацистських загарбників з теми «Родинна пам’ять про війну».

До участі у заході запрошуються науковці, методисти Р(М)МК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники, які  мають теоретичні та практичні напрацювання із зазначеної проблеми.

Сім десятиліть віддаляють нас від найжорстокішої війни ХХ століття, ціле життя. Із кожним днем меншає в нашому колі тих, хто брав участь у боях, кував перемогу в тилу, допомагав переживати війну і зберігає пам'ять про неї.

Детальніше...
 
День партизанської слави Надрукувати
Новини інституту
22.09.2014

На виконання Указу Президента України № 1020/2001 «Про День партизанської слави» та з метою вшанування подвигу учасників боротьби з фашизмом у період Другої світової війни 1939 – 1945 років у лавах партизанського руху, увічнення світлої пам'яті полеглих, виховання у молодого покоління почуття патріотизму, поваги до учасників війни 22 вересня в Україні оголошено Днем партизанської слави.

У зв’язку з цим, рекомендуємо у навчальних закладах спланувати цикл Уроків пам'яті, які стануть фундаментом формування у дітей та молоді патріотизму на кращих прикладах мужності і звитяги, виявлених захисниками Батьківщини.  

Ці Уроки стануть логічним продовженням теми єдності народу України, про його мужність і героїзм в ім’я свободи, незалежність та демократичний розвиток на прикладах загальнолюдських цінностей.

Лейтмотивом навчально-виховних заходів має стати любов до Батьківщини, самовідданість і патріотизм її захисників, активна громадянська позиція, особиста відповідальність за долю держави.

Форми проведення Уроків пам'яті можуть бути різноманітними, на вибір навчального закладу: зустрічі з учасниками бойових дій, партизанами, підпільниками, дітьми війни, виступи дитячих творчих колективів, відвідування Братських могил, музеїв та кімнат Бойової слави тощо.

Всі заходи мають враховувати вікові та психологічні особливості дітей.

Радимо анонси про проведення Уроків пам'яті розміщувати на офіційних сайтах навчальних закладів, у місцевій пресі, соціальних мережах.

 

 
Інтернет-конференція «Інноваційний менеджмент в навчальному закладі: сутність, специфіка впровадженн Надрукувати
Новини інституту
18.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні-листопаді 2014 року  на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Інноваційний менеджмент в навчальному закладі: сутність, специфіка впровадження».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти Р(М)МК, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Детальніше...
 
На «світанковій землі» Михайла Максимовича Надрукувати
Новини інституту
17.09.2014

 

 210-річчю з дня народження Михайла Максимовича,

нашого земляка, присвячується

 16 вересня цього року у освітньому закладі Богуславецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» ім. М.О. Максимовича Золотоніської районної ради відбулася обласна науково-практична учнівська конференція «Від Максимовича до сьогодення».

Детальніше...
 
Інтернет-семінар для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Надрукувати
Новини інституту
16.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників 23 вересня 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити Інтернет-семінар для спеціалістів психологічної служби закладів освіти на тему «Психолого-педагогічні аспекти забезпечення принципів гендерної рівності в умовах інклюзивного навчання».
Детальніше...
 
Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми "Феномен В. Симоненка" Надрукувати
Новини інституту
16.09.2014

Повідомляємо, що у січні 2015 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція до 80-річчя від дня народження В. Симоненка з проблеми «Феномен Василя Симоненка». До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

 Для обговорення пропонуються такі теми:

1. В. Симоненко – речник свого народу, свого часу, живий нерв його драм і борінь.

2. Шевченківські інтонації у творчості В. Симоненка.

3. Багатство художньої палітри В. Симоненка.

4. Виховний потенціал у поезії В. Симоненка.

 

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Діалог у взаєминах учитель-учень у навчально-виховному процесі сучасної школи» Надрукувати
Новини інституту
15.09.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту в жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Діалог у взаєминах учитель-учень у навчально-виховному процесі сучасної школи». До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Детальніше...
 
Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки... Надрукувати
Новини інституту
15.09.2014

 

Інструктивно-методичні матеріали для організації роботи щодо забезпечення інформаційної безпеки дітей та учнівської молоді на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/component/option,com_metod/metodTask,metodDetails/catid,1092/metodId,2047/Itemid,51/

 
Міжнародний інтелектуальний конкурс "50 слів" Надрукувати
Новини інституту
09.09.2014

20 вересня 2014 року на сайті quest.in.ua будуть розміщені умови участі в 29-му інтелектуальному міжнародному конкурсі «50 слів» та запитання першого, а згодом - і другого турів цього конкурсу.

Пропонуємо всім бажаючим взяти участь у конкурсі «50 слів». Повний текст умов проведення 29-го конкуру «50 слів» можна скачати за адресою http://quest.in.ua/uk-50sliv.osin2014.

Детальніше...
 
Cемінари-тренінги з питання упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку. Школа друзів планети» Надрукувати
Новини інституту
08.09.2014
 Відповідно до плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагогічних працівників черкаської обласної ради  та на виконання плану роботи благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство» (ВДП), (Україна) та «Глобальний план дій» (ГПД),  (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерства закордонних справ Швеції)  у серпні та вересні 2014 року  у Черкасах  на базі Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти педагогічних працівників та Черкаської гімназії №31 Черкаської міської ради відбулися семінари-тренінги для вчителів початкових класів (1-2) з питання упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку. Школа друзів планети». У них взяли участь 64 учителі з 10-и районів і міст області. 
Детальніше...
 
Обласна науково-практична Інтернет-конференція “Педагогічні аспекти медіаграмотності” Надрукувати
Новини інституту
08.09.2014

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи ЧОІПОПП у жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайт Черкаського ОІПОПП) буде проходити обласна науково-практична Інтернет-конференція “Педагогічні аспекти медіаграмотності”.

Мета проведення Інтернет-конференції – представлення та узагальнення досвіду запровадження медіосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах; упровадження інноваційних та сучасних технологій масмедіа у сучасній школі; презентація ефективних шляхів використання сучасних технологій масмедіа в запровадженні медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах.

Детальніше...
 
Засідання творчої групи вчителів, що викладають курс "Основи медіаграмотності" Надрукувати
Новини інституту
05.09.2014
Відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників на 2014 рік, засідання творчої групи вчителів, що викладають курс "Основи медіаграмотності" з проблеми: «Медіапотреби сучасного школяра» буде проведено в інтернет-режимі 16 вересня 2014 року з 14.00 - 17.00 на форумі ЧОІПОПП:  http://oipopp.ed-sp.net/component/option,com_fireboard/Itemid,118/func,view/id,3782/catid,625/ .

Метою засіданя творчої групи є представлення та узагальнення досвіду запровадження медіаосвіти у загальноосвітніх навчальних закладах Черкаської області.
 
ОБЛАСНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ Надрукувати
Новини інституту
28.08.2014
 27 серпня 2014 року відбулася традиційна конференція працівників освіти і науки області.  Секційні засідання відбулися з 10 до 12 години на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17  і пленарне засідання з 13 до 15 години  - у приміщенні обласного Будинку вчителя.
Детальніше...
 
Готуємося до нового навчального року Надрукувати
Новини інституту
28.08.2014

 

Методичні рекомендації до нового навчального року на сторінці:  http://oipopp.ed-sp.net/content/view/3497/78/

 
Інтернет-конференція «Досвід реалізації гуманістичних засад освітньої взаємодії» Надрукувати
Новини інституту
22.08.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту у вересні-жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Досвід реалізації засад гуманістичної взаємодії учасників навчально-виховного процесу».
Детальніше...
 
Cоціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми та сім’ями вимушених переселенців Надрукувати
Новини інституту
22.08.2014
20 серпня 2014 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти відбувся обласний семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області на тему «Особливості психологічної та соціально-педагогічної роботи в освітньому середовищі у конфліктний та постконфліктний період». Участь у семінарі взяли керівники психологічних служб районів/міст та спеціалісти психологічної служби навчальних закладів інтернатного типу.
Детальніше...
 
Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р. Надрукувати
Новини інституту
21.08.2014

Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р.

Всі видання розміщені на сайті "Електронна бібліотека методичної літератури ЧОІПОПП" - http://library.ippro.com.ua/

Детальніше...
 
Літня школа фахової майстерності вчителів Надрукувати
Новини інституту
08.07.2014

З 29 червня по 05 липня 2014 року у мальовничому українському Закарпатті проходила літня школа фахової майстерності вчителів англійської мови організована спільно з Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні та  Українським відділенням Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної в рамках проекту «Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов».  Вдосконалити професійні навички приїхало 170 учасників – представників різних секторів освіти з усіх областей України. Робота велася за чотирма напрямками: методисти інститутів післядипломної освіти, підготовка викладачів-тренерів, кваліфікаційний курс для викладачів англійської у середній школі, основи викладання у початковій школі.

Методисти інститутів післядипломної освіти, а саме Волині, Одеси, Тернополя, Львова,Черкас, Чернівців розробляли індикатори до професійної рамки безперервного процесу професійного вдосконалення, відповідно до нової програми післядипломної освіти, схваленої МОН України. Були розглянути складові професійної майстерності вчителя іноземних мов.

Шість вчителів загальноосвітніх шкіл Черкащини пройшли 36-годинний курс для викладачів-тренерів. Основна увага курсу була зосереджена на розвитку ключових умінь викладачів - тренерів та на  підходах до викладання за новою програмою, схваленою МОН України. Викладачі-тренери опрацювали всі модулі програми: Вступ – як учні вивчають мови, Мовні аспекти, Мовленнєві уміння, Організаційно-педагогічна діяльність вчителя на уроці, Рефлективна діяльність вчителя, а також  провели мікротренінги для колег.

Вчителі Черкащини мали неоціненну нагоду поділитися досвідом, дізнатися про нові підходи, методики та техніки, розвинути викладацькі навички і в подальшому готові проводити тренінги для колег на міських, районних методоб’єднаннях вчителів англійської мови та на курсах підвищення кваліфікації при обласному ІПОПП.

 
Вебінар для вчителів англійської мови Надрукувати
Новини інституту
19.06.2014

 

Вебінар для вчителів англійської мови які викладають англійську мову як другу іноземну мову за підручником "Joy of English", автор Т.Г.Пахомова.

 

Завантажити 

 
Відбувся Другий тренінговий табір для тренерів з числа спеціалістів психологічної служби Надрукувати
Новини інституту
16.06.2014
 З 9 по 13 червня 2014 року двадцять шість спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області (керівники психологічних служб, соціальні педагоги та практичні психологи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, в т.ч. інтернатного типу, та ПТНЗ міст Черкаси, Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Золотоніського, Христинівського, Черкаського, Чигиринського, Чорнобаївського, Шполянського районів) пройшли навчання у Другому тренінговому таборі для тренерів.
Детальніше...
 
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» Надрукувати
Новини інституту
16.06.2014

 12 червня 2014 року на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованою молоддю Черкаської обласної ради відбувся обласний етап  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

Організаторами фестивалю є Департамент освіти і науки облдержадміністрації,  Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради та Черкаський обласний центр роботи з обдарованою молоддю Черкаської обласної ради.

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнського конкурсу на присвоєння звання «Школи сприяння сталому розвитку» Надрукувати
Новини інституту
12.06.2014

  Протягом 2013-2014  навчального року проходив  Всеукраїнський конкурс на присвоєння звання «Школа сприяння сталому розвитку». Журі Всеукраїнського конкурсу «Школа освіти сталого розвитку» визначило 27 шкіл-переможців. Від Черкаської області  у Конкурсі взяли участь 8 навчальних закладів. Переможцями стали 4 загальноосвітні навчальні заклади області. Почесними  грамотами Інституту педагогіки НАПН України  нагороджені педагогічні колективи наступних навчальних закладів:

-         Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради (директор Ткаченко Т.Є.);

-         Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів Смілянської районної ради ( директор Мінченко Т.О.);

-         Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради (директор Гайдай І.Б.);

-         Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради (директор Солошенко Т.В.).

 Дипломом за активну участь  у Конкурсі нагороджена Канівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради (директор Чалабієв Р.А.).                                                                

Вітаємо переможців.

 

В.С.Кудін,

 координатор україно-шведського

проекту у Черкаській області

 

 
Академія інноваційного розвитку освіти запрошує на навчання в Літній школі інноваційного розвитку Надрукувати
Новини інституту
02.06.2014

 АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

в Літній школі інноваційного розвитку

керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів за інноваційними освітніми технологіями

 з 10 - 14 червня 2014 року у с. Коблево Миколаївської області

 - працівників органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій галузі освіти;

- керівників закладів освіти;

- працівників методичних служб;

- педагогічних та науково-педагогічних працівників;

- вчителів

- психологів

Детальніше...
 
Нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН Надрукувати
Новини інституту
30.05.2014
 29 травня 2014 року  у сесійній залі Будинку рад відбулось нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.. На свято були запрошені працівники Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласної профспілки, методисти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, завідувачі методичних кабінетів,  вчителі та учні  загальноосвітніх навчальних закладів області, батьки.
Детальніше...
 
Навчання для шкільних учителів «Занурення в Європейський Союз» Надрукувати
Новини інституту
28.05.2014

 Із 19 по 23 травня цього року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося навчання для шкільних учителів «Занурення в Європейський Союз».

Навчання-тренінг проводиться в рамках програми «Навчання впродовж життя» за підтримки Жана Моне. Учасниками тренінгу стали учителі Черкаської області, які викладають предмети суспільствознавчого циклу, а саме всесвітню історію, правознавство, права дитини, економічну географію, економіку, світову літературу та соціальні педагоги.

Детальніше...
 
Новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток Надрукувати
Новини МОН:
07.03.2014
 Інформуємо про новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток - Educlub.com.ua «Освітній клуб». На його сторінках висвітлюються сучасні підходи та інноваційні технології навчання і виховання, надаються методичні поради педагогам і батькам, консультації фахівців з актуальних проблем педагогіки і психології.
Ресурс постійно поповнюється світовими новинами про середню освіту,  інтерв'ю провідних українських та зарубіжних фахівців про новітні освітні технології, які на сьогодні складають унікальний науково-практичний доробок галузі освіти.
Educlub.com.ua також діє як майданчик для висвітлення власних думок про освіту для всіх бажаючих.
Повну інформацію про веб-журнал представлено на веб-сайті: http://educlub.com.ua/
 
Про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Надрукувати
Новини інституту
28.08.2012

 

Наказ ГУОН  від 14.06.2012 №272 "Про апробацію Положення про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області".

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про кредитно-модульну систему  неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області

 
Колекція цифрових ресурсів
Науково-методичне забезпечення закладів освіти
Участь у проектах
Передовий педагогічний досвід
Структурні підрозділи інституту
План роботи інституту
Курси підвищення кваліфікації
Центр євроатлантичної інтеграції Черкаського ОІПОПП
Дистанційне навчання
ЗНО та моніторинг якості освіти
Журнал "Педагогічний вісник" (ЧОІПОПП)
Ліга старшокласників
Конкурси Ліги старшокласників Черкащини
Віртуальна школа
Віртуальний музей О.А.Захаренка
Фотогалерея
Корисні посилання
Мапа сайту
Державні закупівлі
Мапа статей
Мапа ресурсiв
Мапа методичних документiв
Чи готові Ви у даний час пройти сертифікацію Вашої педагогічної діяльності
 
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Випадкове фото:

Шості Різдвяні педагогічні зустрічі, присвячені пам’яті О.А.Захаренка

Архів новин
Generated in 0.30449 Seconds