Новини
ОБЛАСНА СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ Надрукувати
Новини інституту
28.08.2014
27 серпня 2014 року відбулася традиційна конференція працівників освіти і науки області.
Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Досвід реалізації гуманістичних засад освітньої взаємодії» Надрукувати
Новини інституту
22.08.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту у вересні-жовтні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Досвід реалізації гуманістичних засад освітньої взаємодії»
Детальніше...
 
Cоціально-педагогічна та психологічна робота з дітьми та сім’ями вимушених переселенців Надрукувати
Новини інституту
22.08.2014
20 серпня 2014 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти відбувся обласний семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області на тему «Особливості психологічної та соціально-педагогічної роботи в освітньому середовищі у конфліктний та постконфліктний період». Участь у семінарі взяли керівники психологічних служб районів/міст та спеціалісти психологічної служби навчальних закладів інтернатного типу.
Детальніше...
 
Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р. Надрукувати
Новини інституту
21.08.2014

Cписок науково-методичних видань до 2014-2015 н. р.

Всі видання розміщені на сайті "Електронна бібліотека методичної літератури ЧОІПОПП" - http://library.ippro.com.ua/

Детальніше...
 
Інтернет-конференція «Проблема психологічного здоров’я в освітньому середовищі» Надрукувати
Новини інституту
20.08.2014
Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у вересні 2014 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Проблема психологічного здоров’я в освітньому середовищі». До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, психологи, соціальні педагоги, методисти та педагогічні працівники, які  мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.
Детальніше...
 
Літня школа фахової майстерності вчителів Надрукувати
Новини інституту
08.07.2014

З 29 червня по 05 липня 2014 року у мальовничому українському Закарпатті проходила літня школа фахової майстерності вчителів англійської мови організована спільно з Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні та  Українським відділенням Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної в рамках проекту «Післядипломна педагогічна освіта вчителів іноземних мов».  Вдосконалити професійні навички приїхало 170 учасників – представників різних секторів освіти з усіх областей України. Робота велася за чотирма напрямками: методисти інститутів післядипломної освіти, підготовка викладачів-тренерів, кваліфікаційний курс для викладачів англійської у середній школі, основи викладання у початковій школі.

Методисти інститутів післядипломної освіти, а саме Волині, Одеси, Тернополя, Львова,Черкас, Чернівців розробляли індикатори до професійної рамки безперервного процесу професійного вдосконалення, відповідно до нової програми післядипломної освіти, схваленої МОН України. Були розглянути складові професійної майстерності вчителя іноземних мов.

Шість вчителів загальноосвітніх шкіл Черкащини пройшли 36-годинний курс для викладачів-тренерів. Основна увага курсу була зосереджена на розвитку ключових умінь викладачів - тренерів та на  підходах до викладання за новою програмою, схваленою МОН України. Викладачі-тренери опрацювали всі модулі програми: Вступ – як учні вивчають мови, Мовні аспекти, Мовленнєві уміння, Організаційно-педагогічна діяльність вчителя на уроці, Рефлективна діяльність вчителя, а також  провели мікротренінги для колег.

Вчителі Черкащини мали неоціненну нагоду поділитися досвідом, дізнатися про нові підходи, методики та техніки, розвинути викладацькі навички і в подальшому готові проводити тренінги для колег на міських, районних методоб’єднаннях вчителів англійської мови та на курсах підвищення кваліфікації при обласному ІПОПП.

 
Вебінар для вчителів англійської мови Надрукувати
Новини інституту
19.06.2014

 

Вебінар для вчителів англійської мови які викладають англійську мову як другу іноземну мову за підручником "Joy of English", автор Т.Г.Пахомова.

 

Завантажити 

 
Відбувся Другий тренінговий табір для тренерів з числа спеціалістів психологічної служби Надрукувати
Новини інституту
16.06.2014
 З 9 по 13 червня 2014 року двадцять шість спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області (керівники психологічних служб, соціальні педагоги та практичні психологи дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, в т.ч. інтернатного типу, та ПТНЗ міст Черкаси, Ватутіне, Золотоноша, Канів, Сміла, Золотоніського, Христинівського, Черкаського, Чигиринського, Чорнобаївського, Шполянського районів) пройшли навчання у Другому тренінговому таборі для тренерів.
Детальніше...
 
Обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я» Надрукувати
Новини інституту
16.06.2014

 12 червня 2014 року на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованою молоддю Черкаської обласної ради відбувся обласний етап  Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я».

Організаторами фестивалю є Департамент освіти і науки облдержадміністрації,  Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради та Черкаський обласний центр роботи з обдарованою молоддю Черкаської обласної ради.

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнського конкурсу на присвоєння звання «Школи сприяння сталому розвитку» Надрукувати
Новини інституту
12.06.2014

  Протягом 2013-2014  навчального року проходив  Всеукраїнський конкурс на присвоєння звання «Школа сприяння сталому розвитку». Журі Всеукраїнського конкурсу «Школа освіти сталого розвитку» визначило 27 шкіл-переможців. Від Черкаської області  у Конкурсі взяли участь 8 навчальних закладів. Переможцями стали 4 загальноосвітні навчальні заклади області. Почесними  грамотами Інституту педагогіки НАПН України  нагороджені педагогічні колективи наступних навчальних закладів:

-         Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради (директор Ткаченко Т.Є.);

-         Балаклеївської ЗОШ І-ІІ ступенів Смілянської районної ради ( директор Мінченко Т.О.);

-         Смілянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради (директор Гайдай І.Б.);

-         Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тальнівської районної ради (директор Солошенко Т.В.).

 Дипломом за активну участь  у Конкурсі нагороджена Канівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Канівської міської ради (директор Чалабієв Р.А.).                                                                

Вітаємо переможців.

 

В.С.Кудін,

 координатор україно-шведського

проекту у Черкаській області

 

 
Академія інноваційного розвитку освіти запрошує на навчання в Літній школі інноваційного розвитку Надрукувати
Новини інституту
02.06.2014

 АКАДЕМІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ОСВІТИ

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

в Літній школі інноваційного розвитку

керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів за інноваційними освітніми технологіями

 з 10 - 14 червня 2014 року у с. Коблево Миколаївської області

 - працівників органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій галузі освіти;

- керівників закладів освіти;

- працівників методичних служб;

- педагогічних та науково-педагогічних працівників;

- вчителів

- психологів

Детальніше...
 
Нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту МАН Надрукувати
Новини інституту
30.05.2014
 29 травня 2014 року  у сесійній залі Будинку рад відбулось нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.. На свято були запрошені працівники Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласної профспілки, методисти Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, начальники відділів освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів, завідувачі методичних кабінетів,  вчителі та учні  загальноосвітніх навчальних закладів області, батьки.
Детальніше...
 
Навчання для шкільних учителів «Занурення в Європейський Союз» Надрукувати
Новини інституту
28.05.2014

 Із 19 по 23 травня цього року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулося навчання для шкільних учителів «Занурення в Європейський Союз».

Навчання-тренінг проводиться в рамках програми «Навчання впродовж життя» за підтримки Жана Моне. Учасниками тренінгу стали учителі Черкаської області, які викладають предмети суспільствознавчого циклу, а саме всесвітню історію, правознавство, права дитини, економічну географію, економіку, світову літературу та соціальні педагоги.

Детальніше...
 
Річниця перепоховання Тараса Шевченка, на Чернечій горі Надрукувати
Новини інституту
23.05.2014

 22 травня 2014 року працівники Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради взяли участь в урочистостях з нагоди відзначення 153-ї річниці перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

Розпочалися урочистості на честь Великого Кобзаря, українського генія, якого визнав увесь світ, з молебня в Успенському соборі, звідти хода попрямувала на Чернечу гору. Там, на могилі поета, відбувся ще один молебень, після чого представники Кабінету Міністрів України, очільники області, інші посадові особи поклали квіти до підніжжя монументу та відвідали музей Тараса Шевченка.

 

 

Детальніше...
 
Авторський науково-практичний семінар Іванни Іванівни Дівакової Надрукувати
Новини інституту
21.05.2014

 16 травня 2014 року на базі Черкаського ОІПОПП за сприяння видавництва «Мандрівець» відбувся авторський науково-практичний семінар Іванни Іванівни Дівакової, методиста з початкової освіти Тернопільського районного методичного кабінету з проблеми «Технології інтерактивного навчання в початкових класах», автором ряду навчальних посібників для початкової школи, що мають відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, та 3-х методичних посібників для вчителів початкових класів, зокрема посібника «Інтерактивні технології навчання у початкових класах».

У семінарі взяли участь методисти з початкової освіти методичних кабінетів міських та районних відділів освіти, вчителі початкових класів Черкаської області.

Детальніше...
 
Віртуальне обговорення статті О. Кормана «Сучасне переосмислення виховного значення батьківства» Надрукувати
Новини інституту
19.05.2014

Згідно плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників на форумі сайту віртуальної школи професійного становлення молодого учителя 12 – 19 травня 2014 року відбулося віртуальне обговорення статті О. Кормана «Сучасне переосмислення виховного значення батьківства», яка була розміщена на сайті віртуальної школи в розділі "Скринька корисної інформації".

Понад 60 молодих учителів, практичних психологів, вихователів долучилися до обговорення статті. Учасники обговорення наголосили на важливості теми батьківства.

Найактивнішими учасниками обговорення стали молоді учителі таких районів як Золотоніського, Драбівського, Черкаського, Чорнобаївського, Чигиринського, Катеринопільського, Уманського, Кам’янського, Христинівського, Лисянського, Тальнівського, Жашківського, міста Черкас, Золотоноші та Умані.

Детальніше...
 
Турнір юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої» Надрукувати
Новини інституту
16.05.2014

 16 травня 2014 року відбувся другий етап Всеукраїнського турніру юних інтелектуалів «Обніміться, брати мої», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка, організаторами якого є Український центр оцінювання якості освіти, регіональні центри оцінювання якості освіти, а технічним партнером – портал онлайн-тестування www.test-on-line.com.

У заочному етапі  турніру, який включав чотири тури за такими тематичними напрямками: «Життєвий шлях Т. Шевченка»; «Т. Шевченко і література»; «Т. Шевченко і мистецтво»; «Шевченкіана пам’яті», взяли участь 173 учні навчальних закладів області. За підсумками цього етапу було обрано 10 учасників, які показали найвищі результати в особистому заліку, а саме:

Детальніше...
 
Про проведення VІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій Надрукувати
Новини інституту
15.05.2014

Шановні колеги!

 Повідомляємо, що Інститут інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Черкаським обласним інститутом  післядипломної освіти педагогічних працівників проводить 18-19 вересня 2014 року VІ Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій (далі – Фестиваль), до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

У ході Фестивалю як міжнародного освітянського форуму традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та  виховного процесів, управлінської діяльності за номінаціями:

- «Інновації у сфері дошкільної освіти»;

- «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»;

- «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»;

- «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Для участі у Фестивалі необхідно до 30 червня 2014 року надіслати на адресу оргкомітету в електронному ( Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ) та роздрукованому варіанті заявку на участь за формою:

Детальніше...
 
Зовнішнє незалежне оцінювання - 2014 Надрукувати
Новини інституту
08.05.2014

 

 

Пам'ятка для абітурієнтів 

 
Всеукраїнський науково-практичний семінар «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку... Надрукувати
Новини інституту
24.04.2014

  Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа Юнеско є постійно діючим науковим центром. Це експериментальний навчальний заклад Всеукраїнського рівня, а також школа-лабораторія Інституту педагогіки НАПН України. Відповідно до наказу МОН України від 13.05.2010 №406 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Першої міської гімназії Черкаської міської ради Черкаської області» проводиться педагогічне дослідження з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу» (2010-2014р.р.). Науковий керівник педагогічного експерименту – В.Г.Редько., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач лабораторії навчання іноземних мов Інституту педагогіки НАПН України; координує дослідження лабораторія педагогічних інновацій Інституту  (завідувач Д.О. Пузіков, кандидат педагогічних наук ).

24 квітня 2014 року на базі гімназії  проведено Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Організаційно-педагогічні умови інноваційного розвитку загальноосвітнього навчального закладу». З метою якісної підготовки до проведення семінару було створено організаційний комітет в складі М. Л. Бакланової, кандидата педагогічних наук, директора Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради; І.А.Косенкової, завідувача міського методичного кабінету установ освіти; Г.А.Назаренко, кандидата педагогічних наук, старшого наукового співробітника, проректора з наукової роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників; С.І.Саєнка, директора гімназії, та Н.В.Ананьєвої, кандидата педагогічних наук, заступника директора гімназії.

 

Детальніше...
 
ХIХ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини» Надрукувати
Новини інституту
16.04.2014

 З 15 квітня у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників розпочалась ХIХ обласна педагогічна виставка «Освіта Черкащини». Це знакова подія для підвищення якості системи освіти, оскільки презентує кращі доробки освітян області, сприяє впровадженню новітніх технологій у навчально-виховний процес, популяризує перспективний педагогічний досвід, створює умови для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів.

 

Детальніше...
 
Про використання навчальної літератури Надрукувати
Новини МОН:
18.03.2014

         Міністерство  освіти і науки України відкликає лист від 5 вересня   2013 року № 1/9-607 «Про використання навчальної літератури».

         При цьому, звертаємо увагу на те, що у навчально-виховному процесі може використовуватися навчальна література, яка має відповідний гриф Міністерства або схвалення для використання у загальноосвітніх навчальних закладах.

         Просимо вищезазначену інформацію довести до відома керівників навчальних закладів, вчителів, батьків та учнів.

 

Міністр                                                                                               С. М. Квіт

 

 

 
Новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток Надрукувати
Новини МОН:
07.03.2014
 Інформуємо про новий відкритий веб-журнал про сучасну освіту та розвиток - Educlub.com.ua «Освітній клуб». На його сторінках висвітлюються сучасні підходи та інноваційні технології навчання і виховання, надаються методичні поради педагогам і батькам, консультації фахівців з актуальних проблем педагогіки і психології.
Ресурс постійно поповнюється світовими новинами про середню освіту,  інтерв'ю провідних українських та зарубіжних фахівців про новітні освітні технології, які на сьогодні складають унікальний науково-практичний доробок галузі освіти.
Educlub.com.ua також діє як майданчик для висвітлення власних думок про освіту для всіх бажаючих.
Повну інформацію про веб-журнал представлено на веб-сайті: http://educlub.com.ua/
 
Про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Надрукувати
Новини інституту
28.08.2012

 

Наказ ГУОН  від 14.06.2012 №272 "Про апробацію Положення про кредитно-модульну систему неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області".

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ про кредитно-модульну систему  неперервного підвищення кваліфікації педагогічних працівників Черкаської області

 
Колекція цифрових ресурсів
Науково-методичне забезпечення закладів освіти
Участь у проектах
Передовий педагогічний досвід
Структура інституту
План роботи інституту
Курси підвищення кваліфікації
Центр євроатлантичної інтеграції Черкаського ОІПОПП
Дистанційне навчання
ЗНО та моніторинг якості освіти
Журнал "Педагогічний вісник" (ЧОІПОПП)
Ліга старшокласників
Конкурси Ліги старшокласників Черкащини
Віртуальна школа
Віртуальний музей О.А.Захаренка
Фотогалерея
Чат
Корисні посилання
Мапа сайту
Державні закупівлі
Мапа статей
Мапа ресурсiв
Мапа методичних документiв
Наскільки важливою, на Вашу думку, є сьогодні вища освіта?
 
Авторизація

Забули пароль?
Ще не зареєстровані? Реєстрація
Випадкове фото:

Конференц-зала

Архів новин
Generated in 0.30157 Seconds