Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СИСТЕМИ САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ»

У Ротмістрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Ротмістрівської сільської ради Черкаської області 14 листопада 2018 року Тетяна Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», провела науково-методичний семінар «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

ЗУСТРІЧ КОЛЕГ, ОДНОДУМЦІВ

15 листопада 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося виїзне заняття регіональної школи новаторства з теми «Педагогічний досвід як фактор оновлення змісту науково-методичної діяльності в установах і закладах освіти: вектори випереджувального розвитку».

ДПА і ЗНО-2019: нові завдання

Враховуючи нові вимоги до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, учні (слухачі або студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, які у 2019 році здобувають повну загальну середню освіту, складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО вже з двох навчальних предметів: української мови, математики або історії України (за вибором).

Відбудеться Інтернет-конференція «Прогностична діяльність учителя хімії в умовах інноваційного розвитку закладу освіти»

Відповідно до плану роботи інституту 15 грудня 2018 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться Інтернет-конференція «Прогностична діяльність учителя хімії в умовах інноваційного розвитку закладу освіти».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «РЕАЛІЗАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ СИСТЕМИ САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО САМОВДОСКОНАЛЕННЯ В ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ»

7 листопада 2018 року педагогічний колектив Березняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області у рамках дослідно-експериментальної роботи взяв участь у науково-методичному семінарі «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці», який провела Тетяна Черкашина, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Семінар був присвячений темі «Культура думок». Учасники семінару дізналися зокрема, що інтегративним показником культури думок є позитивне, логічне, конструктивне, проектне мислення. Проаналізували особистий рівень культури мислення за допомогою самодіагностичних методик. Розглянули класифікацію категорій мислення: від «добра» чи від «зла», на благо ближньому чи собі самому, в ім’я миру чи війни, істини чи неправди, любові чи ненависті). Ведуча семінару Тетяна Черкашина також розповіла про правила особистісно-професійного успіху та наголосила, що якість нашого життя залежить від якості нашого мислення.

9 листопада українці напишуть радіодиктант національної єдності

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.11.2018 № 1/9-667 повідомляємо, що з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури 9 листопада   об 11 годині, у День української писемності та мови, Українським радіо проводиться ХVІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Просимо довести зазначену інформацію до відома педагогів, учнів із метою активної участі в написанні радіодиктанту.

Співпраця з Гете-інститутом триває

Вивчення двох іноземних мов у контексті шкільної освіти – це реальність і потреба сьогодення. Метою мовної освіти у глобальному масштабі стає розвиток полікультурної й багатомовної особи, у тому числі через формування її комунікативної компетентності, що проявляється у здатності та готовності здійснювати спілкування засобами іноземної мови на міжкультурному рівні в широкому культурологічному аспекті.

Найпопулярнішою другою іноземною мовою в області є німецька мова, її вивчають близько десяти тисяч школярів.

Вебінар для методистів та вчителів інформатики області з теми "Алгоритмізація та програмування як дієвий інструмент підвищення науково-технічного потенціалу країни"

Повідомляємо, що згідно плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» 22 листопада 2018 року з 15.00 до 17.00 лабораторія – центр інформаційних технологій проводить вебінар для методистів та вчителів інформатики області (та інформатики в початковій школі) з теми «Алгоритмізація та програмування як дієвий інструмент підвищення науково-технічного потенціалу країни» на сайті лабораторії в розділі «Вебінари».

Відкритий лист-подяка

З 29 жовтня  по 2  листопада на базі навчальних закладів міста Золотоноша відбулися тренінги професійного зростання педагогічних працівників за участю  тренерів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти  педагогічних працівників Черкаської обласної ради» .

          Педагоги мали можливість попрацювати з таких питань: «Джерела емоційного здоров`я  сучасного педагога» (тренер Волошенко О.В.), «Використання сервісів GOOGLE FORMS, GOOGLE CLASSROOM та системи WEB - тестування у системі забезпечення якісної освіти та дистанційного навчання» (тренери Бондаренко О.А. та Щербаков А. Г.), «Використання інтерактивних вправ та інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності» (тренери Шемшур В. М. та Безпоясний Б.С.), «Дизайн -мислення для освітніх інновацій» (тренер Андрющенко Т. К.)

ПЕДАГОГІЧНИЙ ТРЕНІНГ «НОВИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ. ФОРМУЛА ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ. ХТО Я?»

20 жовтня 2018 року в Академії інноваційного розвитку освіти у м. Київ відбувся педагогічний тренінг «Новий учитель Нової української школи. Формула особистісно-професійного успіху. Хто я? Культура пам’яті. Культура бажань» автора Тетяни Черкашиної, доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки і освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської області».  

У тренінгу взяли участь педагоги з різних регіонів України, які прагнуть до особистісно-професійного самовдосконалення, вивчають та впроваджують інноваційні технології у педагогічну практику.

Відбулися Обласні читання з гуманної педагогіки на тему «Чисті думки творять дива»

31 жовтня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  та Обласного центру Гуманної Педагогіки відбулися Обласні читання з гуманної педагогіки на тему «Чисті думки творять дива». У них взяли участь близько 150 освітян Черкащини, зокрема методисти районних та міських відділів освіти,  заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі-предметники, вчителі початкових класів, вихователі дошкільних навчальних закладів, практичні психологи та соціальні педагоги, науково-педагогічні працівники кафедр інституту.

       Тема Читань окреслила перед освітянами завдання для  роздумів про те, як самовдосконалювати себечерез чисті думки, як почати шлях до життя без гніву, заздрості, дратливості та інших негативних якостей,які не є вродженою властивістю людини, а з’являються внаслідок життєвого досвіду. Як вибудовувати педагогічний простір, в якому і у вихователів, і у дітей найкращі людські якості перебуватимуть в постійному розвитку, а негативне мислення не стане перешкодою для внутрішнього зростання.

Відбувся обласний навчально-методичний семінар «Формування громадянських та соціальних компетентностей учнівської молоді як один із напрямів роботи педагога-організатора»

30 жовтня 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний навчально-методичний семінар керівників районних, міських методичних об’єднань педагогів-організаторів на тему «Формування громадянських та соціальних компетентностей учнівської молоді як один із напрямів роботи педагога-організатора».

Про проведення Інтернет-конференції «Досвід реалізації наскрізних ліній ключових компетентностей у навчанні математики в основній школі»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради») буде проходити Інтернет-конференція для вчителів математики та методистів методичних служб на тему «Досвід реалізації наскрізних ліній ключових компетентностей у навчанні математики в основній школі».

До участі в Інтернет- конференції запрошуються методисти та вчителі математики, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Пропонуємо замовити виїзні семінари-тренінги

ПРОГРАМИ

ТРЕНІНГІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

 

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове