Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

СТАРТ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКОГО РОКУ МОВ НА ЧЕРКАЩИНІ

2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині, метою якого є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів.

Навчальні курси за НПП "Інтелект України"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.05.2017 року № 714 «Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Розробка та апробація навчально-методичного забезпечення реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в основній школі загальноосвітніх навчальних закладів» з 31 травня по 3 червня 2017 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей до роботи в проектних класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в 2017-2018 н.р.

Обласний семінар керівників методичних об’єднань з трудового навчання

        14 червня 2017 р. на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» методист трудового навчання Кондратюк С.Ю. провів обласний семінар для керівників методичних об’єднань на тему «Методика розробки календарного плану за оновленою навчальною програмою з трудового навчання».  

Були розглянуті питання: 

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука на Черкащину

 12 червня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту GoCamp до Черкаської області завітає з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він працюватиме волонтером у мовних таборах Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради та Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради Черкаської області.

 

Компетентнісно орієнтоване навчання іноземних мов у нових навчальних програмах

8 червня 2017 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів та керівників методоб’єднань вчителів іноземних мов.

Тема семінару стало обговорення стратегій нових навчальних програм у контексті розвитку іншомовної освіти.

Третій Львівський фестиваль гуманної педагогіки

 9-11 червня 2017 року у Львові відбудеться

 Третій Львівський фестиваль гуманної педагогіки.

Тема: «Як любити дітей».

Віртуальне обговорення майстер-класу з історії переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2016» молодими вчителями.

Згідно плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого педагога 30 травня 2017 року з 14 до 16 год. відбулося обговорення майстер-класу з історії Бурлаки Олени Вікторівни, учителя історії Городищенського економічного ліцею Городищенської  районної ради Черкаської області.

Конкурс інтерактивного плакату до 22 квітня – Міжнародного Дня Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнольносвітовим символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Мистецький дивокрай на Черкащині

30 травня 2017 року на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» відбувся завершальний етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини».

Черкащина вітає учасників Всеукраїнського навчально-методичного семінару методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти

23 травня  в смт. Маньківка Черкаської області розпочав свою роботу Всеукраїнський  навчально-методичний  семінар методистів іноземних мов обласних (міських) інститутів післядипломної педагогічної освіти основною темою якого є Нова українська школа, її нові завдання, концепції і виклики для вчителя іноземної мови.

Майстер-клас на курсах вчителів обслуговуючої праці

20 травня методист трудового навчання Кондратюк С.Ю. організував майстер-клас по бісероплетінню для слухачів курсів з обслуговуючої праці. 

Пономар Олександра Олександрівна, учитель трудового навчання Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 13 передала свій багатий досвід та провела цікаве заняття. Весь колектив натхненно навчався новій технології за що методист і група висловлюють щиро подяку колезі.

Поїздка за інноваціями

Під час весняної методичної сесії для завідувачів методичних служб області було презентовано електронний ресурс «Е-школа», який схвалено Міністерством освіти і науки України, успішно апробується та впроваджується у школах України. Сервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет.

Відбулося урочисте нагородження переможців VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

20 травня 2017 року в м. Каневі на Чернечій горі відбулося урочисте нагородження переможців VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. У церемонії взяли участь заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, Державний секретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, заступники голови Черкаської ОДА Віталій Коваль та Ярослав Березань, в. о.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове