Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне у 2017/2018 н.р.

розпочнеться 3 жовтня (7.00)  і завершиться 31 жовтня (22.00). 

Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Праглімінe сайту Міксіке. 

1) Перш ніж приступити до змагань, перевірте, будь ласка, інформацію про область, район та назву навчального закладу у вашому обліковому записі 

   (після авторизації перейдіть у закладку "Мої налаштування"). Збережіть ці зміни.  

Після участі в 1 етапі змінити дані неможливо! 

Відкрито запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке»

УВАГА! Розпочинається запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке». Курс проводиться працівниками навчально-наукової лабораторії інноваційних педагогічних технологій Національного університету "Львівська політехніка" спільно з освітньою організацією Miksike (Естонія).

Відбулося засідання круглого столу для вчителів початкових класів за темою «В школу з радістю»

 13 вересня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося засідання круглого столу для вчителів початкових класів за темою «В школу з радістю».

Учасники зібрання  обговорили проблеми «Яким  має бути учитель  у Новій українській школі?», «Коли дитина йде в школу з радістю?», «Як організувати пізнавальний освітній процес у початковій школі?».

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2017»

Нагородження дипломами та цінними подарунками переможців всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2017», організатором якого є українське видавництво «Шкільний світ» відбудеться 21 вересня 2017 року об 11.00 годині на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (м.Черкаси, вул.Бидгощська, 38/1) у рамках церемонії урочистого відкриття ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Запрошуємо для участі у ІХ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій

Запрошуємо  для участі у ІХ Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій, який 21-22 вересня 2017 року відбудеться на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (м.Черкаси, вул.Бидгощська, 38/1), завідувачів регіональних методичних служб Черкаської області, директорів навчальних закладів-учасників обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» та переможців Фестивалю від Черкаської області:

Дистанційна форма підвищення кваліфікації (курси, стажування)

Шановні колеги,

До ваших послуг індивідуальна  дистанційна форма підвищення кваліфікації (курси, стажування)

З умовами можна ознайомитись за посиланням  http://adc.ippro.com.ua/moodle/

На Черкащині триває реалізація протиалкогольної програми «Сімейна розмова»

Впровадження інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» для учнів 7-8 класів та їхніх батьків в Черкаській області розпочалося у 2015 році (наказ Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації «Про впровадження програми «Сімейна розмова» від 22.04.2015 № 71). У 2017-2018 н.р.

Запрошуємо учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області до участі в Інтернет-олімпіадах

Керівникам органів управління освітою, завідуючим методичних служб

На виконання наказу головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 19.09.2008 року №523 «Про затвердження Положення про обласну очно-дистанційну школу «Інтелектуальний резерв Черкащини» повідомляємо, що:

ЗНО-2018: тести з іноземної мови будуть з аудіюванням та двох рівнів складності

2018 року на ЗНО з англійської, іспанської, німецької та французької мов вперше будуть тести двох рівнів складності: В1 і В2. Також вони включатимуть частину «Розуміння мови на слух»: прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них. Про це йдеться в наказі МОН, який набирає чинності сьогодні, 8 вересня 2017 року.

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

30 листопада 2017 року відбудеться Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок». 

Про результати ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій

Повідомляємо, що 21-22 вересня 2017 року за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» буде проведено очний тур  ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (далі – Фестиваль).

Для участі у Фестивалі надійшло 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі та Сполучених Штатів Америки за номінаціями: «Інновації у сфері дошкільної освіти»; «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах»; «Інновації в управлінні загальноосвітніми навчальними закладами»; «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічного працівника».

Відповідно до рішення журі Фестивалю, переможцями визначено 120 учасників (список переможців додається), які представили найкращі роботи, що презентують результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів, управлінської діяльності.

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник»

Шановні колеги!

 Повідомляємо, що Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» та Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів–україністів «Соняшник–учитель» проводиться згідно з наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.10.2012 року № 1101 «Про затвердження положень про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник», Всеукраїнський конкурс фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник – учитель» та Міжнародну природознавчу гру «Геліантус», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30.10.2012 року за № 1811/22123 (із текстами наказів можна ознайомитися на сайті МОНУ http://www.mon.gov.ua/ та на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua/?option=documents); наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.11.2012 року № 1272 «Про проведення Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів – україністів «Соняшник-учитель» та Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» (із текстами наказів можна ознайомитися на сайті МОНУ http://www.mon.gov.ua/ та на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua/?option=documents); листом Міністерства освіти і науки України від 08.04.2013 року № 1/9-262 «Про перелік творчих конкурсів та інтелектуальних змагань» (із текстом листа можна ознайомитися на сайті МОНУ http://www.mon.gov.ua/ та на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua/?option=documents); листом Міністерства освіти і науки України від 28.03.2014 року № 2/3-14-2-13 «Про організацію V гри «Геліантус» – 2014, ІІ Всеукраїнського українознавчого фестивалю «Сонячні пелюстки» та VI гри «Соняшник» – 2015»  (із текстом листа можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Учнівські олімпіади та конкурси» або на сайті гри «Соняшник» http://gra-sonyashnyk.com.ua/?option=documents); наказом  Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 05.09.2017 року № 201 Про участь у щорічній Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» та Всеукраїнському конкурсі фахової майстерності для вчителів-україністів «Соняшник–учитель». (завантажити ).

Інтернет-конференція на тему: «Роль сімʼї та навчального закладу у формуванні особистості дитини»

Обласний центр практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – Інститут) повідомляє, що відповідно до плану роботи Інституту на 2017 рік у період з 23 по 27 жовтня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Інституту) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Роль сімʼї та навчального закладу у формуванні особистості дитини».

Запрошуємо до участі у щорічній Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower»

IІ МІЖНАРОДНА ГРА ЗІ СВІТОВОЇ (УКРАЇНСЬКОЇ ТА ЗАРУБІЖНОЇ) ЛІТЕРАТУРИ «SUNFLOWER» ВІДБУДЕТЬСЯ  30 ЛИСТОПАДА 2017 РОКУ

Шановні колеги!

Звертаємо Вашу увагу на те, що ІI Міжнародна гра зі світової (української та зарубіжної) літератури «Sunflower»—2017 проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 05.12.2016 року №1/9-636 «Про проведення І гри «Sunflower»—2016 та про організацію ІІ гри «Sunflower»—2017».

         Із текстом листа можна ознайомитися на сайті гри «Sunflower» http://gra-sunflower.com.ua/ у розділі «Правила та документи», а також на сайті Міністерства освіти і науки України http://www.mon.gov.ua/ у розділі «Учнівські олімпіади та конкурси».  

УВАГА! Шановні колеги!

24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Запрошуємо навчальні заклади області взяти участь у виставці на колективному стенді Черкаської області.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове