Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Інтернет-конференція «Підготовка до турнірів ROBOTICA 2018»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», у квітні 2018 року на сторінці Робототехніки ЧОІПОПП: https://sites.google.com/view/ckipo/робототехніка  відбудеться Інтернет-конференція «Підготовка до турнірів ROBOTICA 2018». Фестиваль Robotica відбудеться 12-13 травня 2018 року в м. Києві на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ).

Відбудеться Інтернет-конференція «Впровадження хмарних технологій для підвищення рівня навчально-пізнавальної діяльності учнів»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», у квітні 2018 року на сайті лабораторії-центру інформаційних технологій (https://cit.ckipo.edu.ua/index.php/vebinary) відбудеться Інтернет-конференція «Впровадження хмарних технологій для підвищення рівня навчально-пізнавальної діяльності учнів».

Українсько-німецький рік мов на Черкащині

Сьогодні німецька мова — одна з найбільш поширених в Європі. Нею спілкуються понад 90 мільйонів людей. В Україні німецьку вивчають 750 000 людей, у Черкаській області – більше 10 000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів. За ініціативи Міністрів закордонних справ України та Німеччини 2017-2018 навчальний рік проголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Він проходить під гаслом «Зроби наступний крок!» і пропонує насичену програму: фестивалі, програми обміну, конкурси, музичні турне.

Методичний супровід курсу «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей»: семінар 20 березня

Інститут продовжує здійснювати методичний супровід курсу «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», який є частиною проекту ЮНІСЕФ-НаУКМА «Комплексна психосоціальна підтримка дітей, підлітків та сімей, що постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні».

Сертифіковані «агенти змін» провели тренінг для вчителів англійської мови Черкащини

16 березня близько 200 учителів англійської мови Черкащини, які упроваджуватимуть засади Нової української школи, зібралися на обласний тренінг, у рамках якого пройшли навчання щодо викладання англійської в початкових класах.

 Тренінг для учителів провели сертифіковані «агенти змін», які пройшли навчання при Британській Раді в Україні.

ПЕРШІ ТРЕНІНГИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У РАМКАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

16-18  березня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбулися тренінги для 200-от вчителів англійської мови закладів загальної середньої освіти  м. Черкас  та Черкаського району,  які будуть викладати англійську мову у 1-х класах 2018-2019 навчальних  роках.   Тренери – агенти - змін  Пахомова Т.

Відбувся семінар «Технології LEGO MINDSTORMS та цифрові вимірювальні комплекси EinsteinTM: реальні кроки щодо використання»

16 березня 2018 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти області «Технології LEGO MINDSTORMS та цифрові вимірювальні комплекси EinsteinTM: реальні кроки щодо використання».

Відбувся обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів з теми «Використання хмарних технологій в управлінні сучасним закладом освіти»

             14 березня 2018 року в Городищенському економічному ліцеї Городищенської районної ради Черкаської області відбувся обласний семінар директорів гімназій, ліцеїв, колегіумів з теми «Використання хмарних технологій в управлінні сучасним закладом освіти».

ВІДБУВСЯ НАЙБІЛЬШИЙ ПРЕДСТАВНИЦЬКИЙ ФОРУМ НАШОЇ КРАЇНИ

15-17 березня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Організатором виставки стала Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Вітаємо переможців обласного конкурсу читців поезії Генріха Гейне

В  рамках  україно-німецького року мов,   з метою популяризації поезії Генріха Гейне та  підвищення мотивації школярів до вивчення німецької мови   протягом  січня-лютого  2018 року проведено  конкурс читців поезії Генріха Гейне серед учнів 8 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської  області. Інформацію про переможців можна переглянути в прикріпленому файлі.

Щодо участі у просвітницьких заходах «Global Money Week-2018»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України, послідовно здійснюючи роботу з підвищення якості української освіти та долучаючись до глобальної міжнародної навчальної ініціативи, підтримує проведення освітніх заходів з 12-18 березня 2018 року в рамках  «Global Money Week-2018» (пункт 6 Програми реалізації дослідно-експериментальної роботи на 2017-2018 роки (наказ МОН України від 15.02.2017 №236).

Курси підвищення кваліфікації (стаціонарна форма навчання) у квітні-червні 2018 року

Адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» повідомляє, що у квітні-червні 2018 року на базі інституту проходитимуть курси підвищення кваліфікації (стаціонарна форма навчання) для педагогічних кадрів закладів освіти таких категорій (див.

Благодійний Фонд Порошенка ініціює навчання для педагогів, які працюють в інклюзивному освітньому середовищі

Із 28 лютого до 2 березня 2018 року в місті Запоріжжя пройшов спеціалізований освітній тренінг для представників Черкаської, Чернігівської та Закарпатської областей у рамках соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» за сприяння Благодійного Фонду Порошенка. Учасниками тренінгу були представники інклюзивних відділів Департаменту (управління) освіти, обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти при обласному інституті післядипломної педагогічної осв

Увага! Експрес-курси для асистентів вчителя, вихователя з питань інклюзивної освіти, які мали проходити з 26.02 - 03.03; 12.03 - 17.03. переносяться і будуть проведені з 23 до 28 квітня 2018 року

Адміністрація КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» повідомляє, що у зв’язку зі змінами у законодавстві та виробничою необхідністю експрес-курси для асистентів вчителів, вихователів з питань інклюзивної освіти, які мали проходити з 12 до 17 березня переносяться і будуть проведені з 23 до 28 квітня 2018 року.

Реєстрація на курси проходитиме з 08.00 до 08.30 год.

Зі святом 8 березня!

Шановні жінки!

 

Сердечно  вітаємо Вас із найпрекраснішим святом весни –   Міжнародним жіночим днем 8 березня.

 

Від усієї душі бажаємо Вам жіночого щастя,  любові і добра!

Бажаємо, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям  радості, із  впевненістю і спокоєм.

Бажаємо Вам завжди бути чарівними

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове