Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Обласний семінар для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах

26 вересня 2016 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар для асистентів вчителів, які працюють в інклюзивних класах з теми: «Організація навчально-виховного процесу для дітей, які потребують корекції психофізичного розвитку в умовах інклюзивного навчання».

Інтеграція технологій LEGO в навчальний процес

27-28 вересня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» у рамках регіональних зборів вчителів, які займаються «LEGO-education» у своїх навчальних закладах, відбулися тематичні семінари-тренінги.

     Розпочалося навчання із загального ознайомлення вчителів з навчальною програмою «LEGO Education», після чого учасники розділилися на групи за різними напрямками.

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Щорічно 5 жовтня в понад 100-а країнах світу відзначається День Учителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день вчителя.

А на Україні восени ми відзначаємо День працівника освіти.

27 вересня з нагоди професійного свята в обласній філармонії зібралася освітянська родина  міста Черкаси і Черкаської області.

Інтернет-семінар «Особливості формування лінгвосоціокультурної компетенції учнів при вивченні другої іноземної мови»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у жовтні  2016 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР») буде проходити науково-практичний інтернет-семінар«Особливості формування лінгвосоціокультурної компетенції учнів при вивченні другої іноземної мови». До участі в інтернет-семінарі запрошуються учителі загальноосвітніх навчальних закладів, які  мають  напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

ІНОЗЕМНА МОВА ЯК ЖИТТЄВЕ ВМІННЯ

21-23 вересня 2016 року у м. Берегове Закарпатської області відбувся Всеукраїнський навчально-методичний семінар методистів іноземних мов обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти з проблеми  «Іноземна мова як життєве уміння». У роботі семінару взяли участь понад 70 учасників (методисти всіх іноземних мов (в їх числі - методисти інституту Пахомова Т.Г., Савицька Г.І.), науковці, представники Британської Ради в Україні, видавці навчальної літератури і автори підручників іноземних мов).

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ІННОВАЦІЙ

У  комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»   22 вересня 2016 року розпочав свою роботу дводенний  Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

Захід  проводиться уже восьмий рік поспіль з ініціативи обласного інституту і  за організаційного сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та  Міністерства освіти і науки і складається із двох турів: заочного і очного.

УКРАЇНО-ЕСТОНСЬКИЙ ПРОЕКТ "МІКСІКЕ В УКРАЇНІ"

ПРО НАВЧАЛЬНЕ СЕРЕДОВИЩЕ

МІКСІКЕ  освітнє онлайнове середовище  http://miksike.net.ua

Слово «міксіке» в перекладі з естонської – чомучка.

Інтернет – семінар «Варіативна складова навчального плану як засіб повноцінного розвитку особистості молодшого школяра»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відділ початкової освіти проводить Інтернет-семінар для вчителів початкових класів та методистів районних, міських методичних кабінетів «Варіативна складова навчального плану як засіб повноцінного розвитку особистості  молодшого школяра».

До участі в Інтернет-семінарі  запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми семінару.

Інтернет-конференція «Формування практичних та дослідницьких умінь і навичок учнів на уроках хімії»

Відповідно до плану роботи інституту  30 жовтня 2016 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться Інтернет-конференція «Формування практичних та дослідницьких умінь і навичок учнів на уроках хімії».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

Для розгляду пропонуються такі питання:

Обласний семінар методистів РМК (ММК) із зарубіжної літератури буде проведено в Інтернет-режимі

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» на 2016 рік, обласний семінар методистів РМК (ММК) та керівників районних/міських методичних об’єднань учителів зарубіжної літератури з проблеми: "Вдосконалення сучасних форм і методів роботи на уроках зарубіжної літератури", планувалось проводити 21.09.2016 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Відбулося відкриття зали "Воїни світла"

20 вересня в обласному інституті відбулося відкриття зали Воїнів Світла.

Зала розташована в Музеї Освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Експозиція   зали  представляє інформацію про  30-ох педагогів з усіх регіонів Черкащини, учасників бойових дій та трьох осіб, які не повернулись з АТО. У музеї представлені речі, малюнки дітей, вірші, документи учасників бойових дій та волонтерів.

Інтернет-конференція «Упровадження сучасних освітніх технологій як шлях підвищення ефективності навчання математики»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Інтернет-конференцію для вчителів математики та методистів районних, міських методичних кабінетів «Упровадження сучасних освітніх технологій як шлях підвищення ефективності навчання математики».

Для розгляду пропонуються такі питання:

Вебінар з теми «Інформатика у початковій школі: підсумки, проблеми, знахідки»

Повідомляємо, що 12 жовтня 2016 року з 15.00 до 17.00 лабораторія – центр інформаційних технологій спільно з відділом початкового навчання проводить вебінар для методистів та вчителів початкових класів з теми «Інформатика у початковій школі: підсумки, проблеми, знахідки» на сайті лабораторії в розділі «Вебінари».

Обласний семінар із проблеми: “Іншомовна освіта в контексті реформування нової української школи”

8 вересня 2016 року відбувся обласний семінар із проблеми: “Іншомовна освіта в контексті  реформування нової української школи” у  якому взяли участь методисти РМК (ММК) та керівники методичних об’єднань області, які відповідають за викладання іноземної мови.

ТВОРЧА ЗУСТРІЧ ІЗ СЕРГІЄМ НОСАНЕМ

Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою.

Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в учительській професії збирає в тепле дружнє коло колег, однодумців.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове