Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні колеги!

 Прийміть найщиріші  вітання
з нагоди Нового року та
Різдва  Христового!

 Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання,

нові життєві задуми і бажання,  новий крок у незвідане майбутнє.

Тож нехай 2017 рік ступить на поріг Вашої оселі зі щедрими дарунками долі, подарує Вам багато  тепла, любові та щастя, надії на успіхи та нові звершення,  

Відбулася прес-конференція, на якій представники освітянської галузі Черкащини представили досягнення за 2016 рік

26 грудня 2016 року у прес-центрі «Нової Доби» відбулася прес-конференція, на якій представники освітянської галузі Черкащини представили досягнення за 2016 рік.

Вітаємо переможців (дистанційного) фінального етапу ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017"

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 15.09.2016 № 238 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (далі – Конкурс)  з 25 по 27 січня 2017 року на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» відбудеться фінальний очний етап ІІ (обласного)  туру Конкурсу.

Проведена Всеукраїнська акція «За мир і щастя в Україні!»

У грудні 2016 року, за ініціативи Лілії Дорошенко, учениці 10 класу загальноосвітньої школи № 2 міста Покровська Донецької області у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради та Шевченківській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради проведена Всеукраїнська акція «За мир і щастя в Україні!».

Вітаємо!

За високу професійну майстерність, значний вклад в розвиток освіти Черкащини, високі показники багаторічної праці Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 22 грудня 2016 р. нагородив вчителя трудового навчання Черкаського колегіуму “Берегиня” Черкаської міської ради Ярошенка Павла Володимировича Почесною Грамотою.

Проведено засідання круглого столу «Інклюзивна освіта в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів»

22 грудня 2016 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради відділом початкової освіти та лабораторією розвитку освіти та педагогічних інновацій проведено засідання круглого столу «Інклюзивна освіта в початкових класах загальноосвітніх навчальних закладів».

Підсумки конкурсу на кращий дитячий малюнок «Намалюю казку»

У грудні 2016 року за ініціативи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» серед дітей з особливими освітніми потребами – вихованців спеціальних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків пройшов конкурс на кращий дитячий малюнок «Намалюю казку».

Про проведення обласного Інтернет-проекту «Черкащина у добу Української революції 1917-1921 років»

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» № 17/2016 від 22.01.2016 та з метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України, військової звитяги захисників рідної землі, творців національної державності, тисячолітньої історії державотворення нашого народу, визнання історичного значення подій, пов’язаних із визвольною боротьбою початку XX століття, а також у зв’язку зі 100-річчям подій Української революції 1917 – 1921 років оголошуємо про початок  Інтернет-проек

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ШКІЛ-УЧАСНИЦЬ ЦІЛЬОВОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «ІННОВАЦІЙНІ ШКОЛИ ЧЕРКАЩИНИ»

Рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII було затверджено обласну цільову програму «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року.

Про запобігання агресії з боку педагогічних працівників щодо дітей, учнівської та студентської молоді

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства»  та Конвенції ООН про права дитини, кожній дитині гарантується право на свободу, особисту недоторканість, захист гідності та найкраще забезпечення її інтересів.

Кобзареве слово вкотре надихає юних талантів

17 грудня 2016 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІІІ етап VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Започаткований Указом Президента України у 2010 році цей захід є одним із найпрестижніших і наймасовіших творчо-інтелектуальних змагань у нашій державі та за її межами.

До відома вчителів початкових класів, батьків дітей молодшого шкільного віку!

На сайті Міністерства освіти і науки України  розміщена електронна версія Хрестоматії сучасної дитячої літератури у двох томах для 1-2 класів та 3-4 класів. До книг увійшли твори авторів, доданих до програми «Літературне читання» в рамках оновлення навчальних програм для 1-4 класів. Зазначені посібники входять до серії «Шкільна бібліотека» для початкової школи, які будуть доставлені до всіх шкільних бібліотек.

З книгами можна познайомитися в електронному вигляді за посиланнями:

ЗАКРИТТЯ РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

15 грудня 2016 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся важливий захід – закриття року  англійської мови в Україні.

В актовій залі інституту зібралися представники обласної влади, управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, обласного інституту, освітянської громади області,  методисти, учителі англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів, регіональні та інститутські ЗМІ.

Відбувся майстер-клас Лук’янчук Лариси на тему «Використання термомозаїки «НАМА» у освітньо-виховному процесі»

13 грудня 2016 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся майстер-клас Лук’янчук Лариси на тему «Використання термомозаїки «НАМА» у освітньо-виховному процесі» для вихователів дошкільних навчальних закладів.

На майстер-класі було розглянуто:

Прийом Посла Франції в Україні для ректорів ОІППО і методистів французької мови

12 грудня 2016 року Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон влаштувала прийом з нагоди вручення сертифікатів тьюторам PRO FLE у Резиденції Посла Франції. На прийом були запрошені заступник міністра освіти і науки України П.К.Хобзей, головний спеціаліст департаменту загальної середньої освіти О.Я.Коваленко, ректори інститутів післядипломної освіти і тьютори з 17 областей, де у жовтні цього року розпочалося впровадження програми PRO FLE  у післядипломну освіту вчителів французько

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове