Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

СТАРТ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКОГО РОКУ МОВ НА ЧЕРКАЩИНІ

2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині, метою якого є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів.

Результати обласного конкурсу на кращу сучасну розробку заходів до Дня Європи

Згідно Указу Президента України від 19.04.2003 № 339/2003 „Про День Європи” та з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом навчальними закладами області у травні 2017 року були проведені різноманітні заходи до Дня Європи.

У рамках святкування Дня Європи проведено обласний конкурс на кращу сучасну розробку заходів до Дня Європи.

Навчальні курси за НПП "Інтелект України"

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18.05.2017 року № 714 «Про завершення дослідно-експериментальної роботи за темою «Розробка та апробація навчально-методичного забезпечення реалізації науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в основній школі загальноосвітніх навчальних закладів» з 31 травня по 3 червня 2017 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено навчальні курси з теоретичної, методичної та практичної підготовки вчителів початкової школи Черкаської, Полтавської та Кіровоградської областей до роботи в проектних класах науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в 2017-2018 н.р.

Обласний семінар керівників методичних об’єднань з трудового навчання

        14 червня 2017 р. на базі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» методист трудового навчання Кондратюк С.Ю. провів обласний семінар для керівників методичних об’єднань на тему «Методика розробки календарного плану за оновленою навчальною програмою з трудового навчання».  

Були розглянуті питання: 

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука на Черкащину

 12 червня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту GoCamp до Черкаської області завітає з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він працюватиме волонтером у мовних таборах Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради та Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради Черкаської області.

 

Компетентнісно орієнтоване навчання іноземних мов у нових навчальних програмах

8 червня 2017 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів та керівників методоб’єднань вчителів іноземних мов.

Тема семінару стало обговорення стратегій нових навчальних програм у контексті розвитку іншомовної освіти.

Третій Львівський фестиваль гуманної педагогіки

 9-11 червня 2017 року у Львові відбудеться

 Третій Львівський фестиваль гуманної педагогіки.

Тема: «Як любити дітей».

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове