Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

УВАГА! Шановні колеги!

24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Запрошуємо навчальні заклади області взяти участь у виставці на колективному стенді Черкаської області.

Пишаємося успіхами випускників 2017 року!

Напередодні нового навчального року в районах та містах області проводяться серпневі конференції освітян, на яких аналізують досягнення та визначають пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік.  Одним із таких  вагомих здобутків є результати державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання випускників, які отримали найвищі бали. Щиро вітаємо педагогічні, учнівські та батьківські колективи

Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради;

Вітаємо «Зразкову школу Microsoft»

Цього року 18 шкіл з України отримали почесне міжнародне звання «Microsoft Showcase School»«Зразкова школа Microsoft». Вітаємо інноваційний навчальний заклад області з набуттям цього статусу, а саме –Пальмірську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.

Особливістю «Зразкових шкіл Microsoft» є:

На часі побудова Нової української школи!

28 серпня відбулась Обласна конференція працівників освіти. Як і кожного року у її роботі безпосередню участь взяли голови районних державних адміністрацій, голови районних рад, міські голови, керівники органів управління  освітою, завідувачі методичних кабінетів, голови районних міських організацій Профспілки працівників освіти і науки України, педагогічні працівники, представники громадськості, засобів масової інформації.

Відбувся обласний семінар-тренінг для учителів англійської мови «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти: стратегія учіння іноземної мови у початковій школі у контексті розвитку іншомовної освіти»

23 серпня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-тренінг для учителів англійської мови «Новий Державний стандарт початкової загальної освіти: стратегія учіння іноземної мови у початковій школі у контексті розвитку іншомовної освіти» за участі Анжели Констанс, тренера, експерта ELT (Велика Британія). Тема виступу: «Нові тенденції викладання англійської мови в початковій школі».

Цифрові ресуси до Першого уроку в початкових класах

За інформацією Міністерства освіти і науки України,  анімаційним розважально-пізнавальним телеканалом для сімей з дітьми дошкільного та шкільного віку ПЛЮСПЛЮС розроблено мультфільми для учнів 1-4 класів, які можуть бути використані при проведенні Першого уроку або під час навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.
 «Світ чекає на відкриття»навчальний, мотивуючий і розважальний проект для дітей, вчителів та батьків (https://youtu.be/hSZAmgb9rrw (матеріал для вчителя),
https://youtu.be/tiYpg12oJi0 «Батарейка»,
https://youtu.be/yCNJY-0iXgg «Вертоліт»,
 https://youtu.be/p0PppHFKSFo «Телескоп»,
а також проект «Це наше і це твоє» - яскраві та зрозумілі розповіді  про геніальні винаходи, природні багатства, блискучі ідеї, що прославляють нашу країну на весь світ (http://plus-plus.tv/dyvys/programy/multserial/ce-nashe-i-ce-tvoye-ochima-ditey-651302.html ).

Тренінг-семінар для методистів та учителів англійської мови

18-23 серпня 2017 року у м. Біла Церква за участі британських експертів  проходить  тренінг-семінар у рамках проекту Міністерства освіти і науки України  метою  якого є реалізація  Концепції Нової української школи у рамках експерименту «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» на базі загальноосвітніх навчальних закладів на 2017-2022 роки спільно з Британською Радою в Україні, видавництвом Кембриджського університету,  екзаменаційним департаментом Кембриджського університету

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Web-STEM-школа - 2017»

Шановні колеги!

22-29 серпня 2017 року відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з видавництвом «Видавничий дім «Освіта», КВНЗ «Університет менеджменту освіти» проводять Всеукраїнський науково- практичний семінар «Web-STEM-школа - 2017» з метою ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи.

Запрошуємо до участі у фахових веб-конференціях Національної академії педагогічних наук України

Повідомляємо, що 28-31 серпня 2017 року Національна академія педагогічних наук України проводить традиційні веб-конференції в режимі он­лайн трансляції для вчителів з усіх предметів. Під час цих заходів на підставі методичних рекомендацій, підготовлених спільно МОН і НАПН України, буде висловлено поради вчених академії щодо реалізації концепції «Нова українська школа», модернізації змісту початкової освіти, подано коментарі до оновлених навчальних програм для 5-9 класів, змісту нових підручників, що запроваджуються цього навчально

Запрошуємо педагогічних працівників до перегляду онлайн-трансляції Всеукраїнської серпневої конференції педагогічних працівників за участі Володимира Гройсмана та Лілії Гриневич

18 серпня 2017 року о 10:30 Освітній портал “Педагогічна преса” у режимі онлайн транслюватиме  Всеукраїнську серпневу конференцію педагогічних працівників, що відбуватиметься за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки Лілія Гриневич.

Говоритимуть про реформу загальної середньої освіти – Нова Українська Школа та Державний стандарт початкової загальної освіти.

Про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Згідно з листом Інституту модернізації змісту освіти від 18.07.2017 №211/10-1500, із 1 по 31 жовтня 2017 року в Черкаській області  проходитиме Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

Електронні версії підручників розміщено у вільному доступі

Більшість електронних версій шкільних підручників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

Публікація електронних версій підручників у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти. Ця новація цього року використовується відомством вперше.

Методичні рекомендації МОН України щодо викладання навчальних предметів у 2017/2018 н.р.

Лист МОН України від 09.08.2017 р. № 1/9-436 "Щодо викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році" завантажити на сторінці: http://oipopp.ed-sp.net/node/21978

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове