Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Особливості викладання предмета «Інформатика» в 9 класі»

Повідомляємо, що згідно плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» 18 жовтня 2017 року з 15.00 до 17.00 лабораторія – центр інформаційних технологій проводить вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Особливості викладання предмета «Інформатика» в 9 класі» на сайті лабораторії в розділі «Вебінари».

Вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Впровадження ІТ-курсів для викладання в навчальних закладах»

Повідомляємо, що згідно плану роботи КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» 11 жовтня 2017 року з 15.00 до 17.00 лабораторія – центр інформаційних технологій спільно з мережною академією«Cisco» проводять вебінар для методистів та вчителів інформатики з теми «Впровадження ІТ-курсів для викладання в навчальних закладах» на сайті лабораторії в розділі «Вебінари».

Для участі у вебінарі необхідно виконати наступні дії:

Навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників (НПЦ СіОПС) розпочав роботу у новому 2017-2018 навчальному році

В рамках роботи центру 20.09 Тетяною Черкашиною, доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, президентом ЧМГО «Ліга культури» та Еммою Піньковською, філософом письменницею, громадським діячем, почесним членом ЧМГО «Ліга культури» для заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗОШ Черкаської області проведені лекції-практикуми «Культура незгоди в педагогічних к

Запрошуємо до участі в Інтернет-семінарі «Діяльнісний підхід до навчання математики»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводить Інтернет-семінар для вчителів математики та методистів методичних служб «Діяльнісний підхід донавчання математики».

Для розгляду пропонуються такі питання:

Успішне завершення Міжнародного фестивалю педагогів-новаторів

22  вересня на базі  Комунального навчального закладу  «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» завершив свою роботу ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

Про організацію ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 13.09.2017  № 2.2-2163 «Про організацію ХІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» та відповідно до Правил проведення Міжнародного конкурсу з українознавства для   учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 22.08.2013 №1228, зареєстрованих  у Міністерстві юстиції України 11.09.2013 за №1567/24099 повідомляємо,   що у 2017/2018 навчальному році з 29 до 31 березня 2018 року в м.

Інтернет-семінар «Використання сучасних автентичних матеріалів як креативний підхід до вивчення іноземної (французької, німецької) мови»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  25 жовтня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практичний інтернет-семінар  «Використання сучасних автентичних матеріалів як креативний підхід до вивчення іноземної (французької, німецької) мови».

Розпочав роботу ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій

            21 вересня у  КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради" розпочав роботу ІХ Міжнародний Фестиваль педагогічних інновацій.

Міжнародний фестиваль започаткований у 2009 році. У ході  його роботи  традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та  виховного процесів, а також управлінської діяльності.

Відбулося засідання методичної секції керівників психологічних служб районів, міст та об’єднаних територіальних громад області

19 вересня 2017 року в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося чергове засідання методичної секції керівників психологічних служб в межах діяльності обласного методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби системи освіти Черкаської області з питання «Особливі завдання в діяльності психологічної служби в умовах освітніх змін щодо психолого-педагогічного супроводу учасників освітнього процесу

Про деякі питання організації учнівських олімпіад

У зв'язку з утворенням протягом останнього часу в регіонах України об'єднаних місцевих територіальних громад, до Інституту надходять звернення з проханням надати роз'яснення щодо особливостей організації учнівських предметних олімпіад на місцевому рівні. У відповідь на ці звернення Інститут модернізації змісту освіти підготував лист-роз'яснення:

Про проведення Всеукраїнського флешмобу «Дзвін Миру»

 Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017 року №21.1/10-1984 «Про проведення Всеукраїнського флешмобу «Дзвін Миру» інформуємо, що  Національна рада жінок України та Громадська організація «Міжнародна школа рівних можливостей» 21 вересня о 14.00  планують провести Всеукраїнський флешмоб «Дзвін Миру».

І онлайновий етап Національного чемпіонату Прангліміне у 2017/2018 н.р.

розпочнеться 3 жовтня (7.00)  і завершиться 31 жовтня (22.00). 

Для успішної участі в змаганнях важливо ознайомитись з правилами участі на сторінці Праглімінe сайту Міксіке. 

1) Перш ніж приступити до змагань, перевірте, будь ласка, інформацію про область, район та назву навчального закладу у вашому обліковому записі 

   (після авторизації перейдіть у закладку "Мої налаштування"). Збережіть ці зміни.  

Після участі в 1 етапі змінити дані неможливо! 

Відкрито запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке»

УВАГА! Розпочинається запис на дистанційний курс «Дидактичні можливості платформи Міксіке». Курс проводиться працівниками навчально-наукової лабораторії інноваційних педагогічних технологій Національного університету "Львівська політехніка" спільно з освітньою організацією Miksike (Естонія).

Відбулося засідання круглого столу для вчителів початкових класів за темою «В школу з радістю»

 13 вересня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулося засідання круглого столу для вчителів початкових класів за темою «В школу з радістю».

Учасники зібрання  обговорили проблеми «Яким  має бути учитель  у Новій українській школі?», «Коли дитина йде в школу з радістю?», «Як організувати пізнавальний освітній процес у початковій школі?».

Вітаємо переможців всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2017»

Нагородження дипломами та цінними подарунками переможців всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків – 2017», організатором якого є українське видавництво «Шкільний світ» відбудеться 21 вересня 2017 року об 11.00 годині на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (м.Черкаси, вул.Бидгощська, 38/1) у рамках церемонії урочистого відкриття ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове