Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Відбувся обласний навчально-методичний семінар керівників районних, міських методичних об’єднань педагогів-організаторів

31 жовтня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний навчально-методичний семінар керівників районних, міських методичних об’єднань педагогів-організаторів з теми «Сучасні інтерактивні методи роботи з дітьми та молоддю в позакласній діяльності загальноосвітніх навчальних закладів».

Відкрила та привітала присутніх і побажала плідної праці проректор Раїса Дзюбак.

Відбулася Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки для початкової школи – World Robot Olympіad WeDo 2.0

28 жовтня в м. Києві відбулася Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки для початкової школи – World Robot Olympіad WeDo 2.0 для дітей віком 6-9 років!

Приємно здивувала кількість дитячих команд, що взяли участь в першому схожому змаганні в Україні.

Відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін області

30 жовтня 2017 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін області «Технології та інструментарій використання віртуальних лабораторій Еinstein™ Фізика, Хімія та Біологія».

Відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін Лисянського району

27 жовтня 2017 року на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної  освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг для педагогів природничо-математичних дисциплін Лисянського району «Технології та інструментарій використання віртуальних лабораторій Еinstein™ Фізика, Хімія та Біологія».

Майстер-клас з права для молодих учителів

Згідно плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя 27 жовтня 2017 року об 11 год. відбулося обговорення методичних матеріалів та відеозаписів уроків з права Ганіч Ганни Вікторівни, учителя Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради в режимі скайп-конференції.

Інтернет-конференція «Особливості психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами»

Повідомляємо, що 15 листопада 2017 року на Черкаському освітянському порталі буде проводитися науково-практична Інтернет-конференція «Особливості психолого-педагогічної підтримки дітей з особливими освітніми потребами».

Проведений музичний вечір «Світ класичної музики»

27 жовтня 2017-го року об 18:00 у Черкаському обласному Будинку вчителя згідно з планом роботи навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення проведений музичний вечір «Світ класичної музики».

Курси підвищення кваліфікації єднають директорів ЗНЗ області

27 жовтня 2017 року в рамках курсів підвищення кваліфікації відбувся захист курсових творчих робіт директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Слухачі висловили власні думки щодо нагальних питань впровадження Закону України «Про освіту», ознайомили присутніх з особливостями розвитку навчальних закладів, з проблемами та шляхами їх подолання. Оригінальним завершенням  став «Вірш від директорів»: 

Черкащина – славетний рідний край,

Тривають підготовчі експрес-курси для вчителів які викладатимуть предмети духовно-морального спрямування

За ініціативи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та співпраці із громадською організацією «Асоціація педагогів-християн Черкаської області » із 23 по 28 жовтня 2017 року на базі інституту проходять підготовчі експрес-курси для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської, Кіровоградської та Херсонської областей,  які викладатимуть предмети духовно-морального спрямування. Сертифікати із правом викладання

Відбувся обласний семінар на тему «STEM-освіта як засіб навчання хімії»

26 жовтня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних  кабінетів, які відповідають за викладання хімії на тему «STEM-освіта як засіб навчання хімії».

Підготовка до проведення ЗНО 2018 року

Однією з новацій зовнішнього незалежного оцінювання наступного року є те, що до обов’язкового складання державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО до випускників шкіл долучаться учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

На обласному семінарі обговорили положення нового Закону України «Про освіту»

25 жовтня 2015 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар керівників органів управління освітою та завідувачів методичними службами на тему «Новий Закон України «Про освіту» як чинник розвитку освітнього простору області».

Вітаємо команду Черкаської області з високими нагородами на Дев’ятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Шостій міжнародній виставці «World Edu»

24 жовтня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка «World Edu».

 Цьогоріч організаторами виставки стали компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Відбувся обласний семінар районних, міських координаторів Всеукраїнської гри «Соняшник» та Міжнародної гри зі світової літератури « Sunflower»

Відповідно до наказу управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 05.09.2017 року № 201 та плану роботи комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 24 жовтня 2017 року  відбувся обласний семінар районних і міських координаторів Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» та Міжнародної гри зі світової літератури «Sunflower».

Про проведення конкурсу для обдарованої молоді

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Благодійним Фонд ІСЕРР проводиться конкурс соціальних та бізнес проектів Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs.

У цьому році конкурс проводиться в Україні вдруге.

Конкурс направлений на підтримку підприємницьких проектів серед української молоді віком від 15 до 18 років. В рамках конкурсу учасники можуть презентувати свій бізнес проект та мають шанс виграти 11 000 доларів США.

Diamond Challenge відбудеться у три етапи:

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове