Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Батьки та педагоги говорили про партнерство

Директори шкіл Черкаської області, вчителі та представники батьківської громади взяли участь у спільному тренінгу на тему «Батьки – педагоги – шкільна адміністрація: від діалогу до партнерства». Серед його організаторів: Благодійний фонд «Інститут розвитку освіти», Громадська організація «Київська міська організація «Батьки SOS» за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Наумана в Україні та Програми підтримки середньої освіти Фундації «Відкрите суспільство».

Вітаємо з ДНЕМ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ!!!

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаємо Вас з ДНЕМ МЕТОДИЧНОЇ СЛУЖБИ!!!

 

Нехай все Ваше життя буде щасливим,

Радісним і дуже-дуже легким,

Довгим, як сонячний промінь,

Красивим і, як дитинство, завжди золотим.

Нехай чекають Вас милі, добрі і теплі слова.

Серце Ваше хай ніколи не плаче,

Предметно-мовне інтегроване навчання німецькою мовою (CLIIG) в Україні

13 жовтня Гете-інститутом  в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України з метою інформування про новітні розробки щодо інтеграції предметно-мовного навчання у підготовці вчителів іноземної  мови було проведено наукову конференцію «CLILIG в Україні – предметно-мовне інтегроване навчання німецькою мовою: можливості, переваги та задачі».

Відбувся черговий навчальний тренінг «Базові навички медіатора в навчальному закладі»

Відповідно до плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 10 - 12 жовтня 2017 року на базі відділу освіти Уманської міської ради відбувся третій навчальний тренінг «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

Вітаємо з Днем захисника України!

Шановні чоловіки!

Щиро вітаємо Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів. Як відомо, це свято знайшло своє продовження і в часи Запорізької Січі. Наші козаки вважали Пресвяту Богородицю своєю заступницею. Звертаючись до неї, вони казали: «Покрий нас чесним своїм Покровом та захисти нас від усякого зла!»

Науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Створення здоров’язбережного освітнього простору для формування культури здоров’я дітей»

Повідомляємо, що відповідно до проекту рішення вченої ради КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР» (протокол № 1, від 22.02.2017р.) у жовтні 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаського ОІПОПП ЧОР») буде проходити науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Створення   здоров’язбережного  освітнього простору для формування культури здоров’я дітей» з метою розповсюдження навчально-виховних та оздоровчих ідей щодо процесу формування культури здоров’я учнів.

Про проведення семінару керівників творчих груп трудового навчання

 Повідомляємо, що обласний семінар керівників творчих груп трудового навчання на тему «Розробка комплексів творчих проектів з трудового навчання» відбудеться в Інтернет-режимі у формі вебінару 20 жовтня 2017 року о 1500 год. 

Відбувся обласний семінар вчителів фізичної культури з проблеми «Загальноосвітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей»

10 жовтня  на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар вчителів фізичної культури з проблеми «Загальноосвітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей».

У заході взяли участь вчителі фізичної культури, які праціють за проектом «Олімпійська освіта», та  вчителі фізичної культури ЗНЗ області.

Відбувся науково-практичний семінар з теми «Інноваційні шляхи розвитку інформаційного простору загальноосвітнього навчального закладу»

Заступники директорів з навчально-виховної роботи гімназій, ліцеїв, колегіумів на базі навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» 10 жовтня 2017 року брали участь у науково-практичному семінарі з теми «Інноваційні шляхи розвитку інформаційного простору загальноосвітнього навчального закладу».

Запрошуємо до обговорення проекту нового Положення про всеукраїнський конкурс" Учитель року"

Відповідно до рішення центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018» (протокол № 01 від 14.09.2017) Інститут модернізації змісту освіти підготував проект змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638.

Проект змін та порівняльна таблиця розміщені на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (http://mon.gov.ua/citizens/zv%E2%80%99yazki-z-gromadskistyu/konsultacziy...) та Інституту модернізації змісту освіти (https://imzo.gov.ua/gromadyanam/konsultatsiyi-z-gromadkistyu/).

Просимо організувати обговорення зазначеного документу, пропозиції та зауваження слід  надсилати до 30 жовтня 2017 року на електронну адресу: vchytel_roku@ukr.net

ВСЕУКРАЇНСЬКІ СКОВОРОДИНСЬКІ НАВЧАННЯ «ПІЗНАЙ СЕБЕ»

5 жовтня 2017 року у Коврайському навчально-виховному комплексі імені Г.С.Сковороди Золотоніської районної ради відбулися Сковородинські навчання «Пізнай себе» у рамках Програми Всеукраїнських Сковородинських навчань, які запроваджуються для належної підготовки до гідного відзначення на всеукраїнському й міжнародному рівнях у 2022 році 300-річного ювілею великого українського мислителя-мудреця, педагога, філософа, поета, композитора, музиканта, культурно-освітнього подвижника Григорі

В он-лайн режимі відбудеться Школа професійної майстерності практичних психологів дошкільних навчальних закладів

Обласний центр практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – Інститут) повідомляє, що відповідно до плану роботи Інституту на 2017 рік     10 жовтня 2017 року в он-лайн режимі буде проведена Школа професійної майстерності «Робота психолога дошкільного навчального закладу з батьками».

Інтернет-конференція «Формування мотивації навчальної діяльності учнів при викладанні фізики»

Відповідно до плану роботи інституту  10 листопада 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті КНЗ «Черкаського ОІПОПП ЧОР») відбудеться Інтернет-конференція «Формування мотивації навчальної діяльності учнів при викладанні фізики».

До участі в Інтернет - конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

 

Міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру»

4-6 жовтня 2017 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проходить  міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру», який зібрав педагогічних працівників Черкаської області. Це є доброю традицією, і такий захід є не першим із семінарів на духовно-моральну тематику, які проходили в родинному педагогічному колі черкащан.

В інтернет-режимі відбудеться обласний семінар «Методика викладання географії у 9 класі на основі компетентнісного підходу»

Відповідно до плану заходів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» в жовтні в інтернет-режимі відбудеться обласний семінар «Методика викладання географії у 9 класі на основі компетентнісного підходу». До участі в Інтернет-семінарі запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Під час проведення семінару розглядатимуться такі питання:

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове