Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

У Ротмистрівській та Березняківській школах відбувся семінар «Культура бажань»

У Ротмистрівській та Березняківській ЗОШ І-ІІІ ст. Смілянської районної ради Черкаської області 15 та 22 листопада 2017 згідно з планом дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Черкашина провела науково-методичний семінар «Культура бажань».

Міст до вищої освіти у Німеччині

17.11.2017 у  Першій міській гімназії Черкаської міської ради відбулася  презентація проекту Гете-іституту  «StudienbrückeDeutschland»  («Міст до вищої освіти у Німеччині»), на яку були запрошені  батьки учнів 8-9-их класів, які мають бажання здобувати вищу освіту у Німеччині.

Відбувся обласний семінар «Організація профілактичної роботи в школах-інтернатах»

15 листопада 2017 року на базіВільшанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар вихователів спеціальних загальноосвітніх, загальноосвітніх санаторних, загальноосвітніх шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків з проблеми «Організація профілактичної роботи в школах-інтернатах».

Інтернет-конференція «Письменники-ювіляри 2017-2018 року»

Повідомляємо, що у грудні 2017 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Письменники-ювіляри 2017-2018 року».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

Статті  для  участі  в  Інтернет-конференції  просимо  надсилати  до 31 грудня 2017 року на адресу: yurvaan@ukr.net

Інтернет-конференція «Продуктивні форми роботи з батьківською громадою: як залучити батьків до співпраці»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Продуктивні форми роботи з батьківською громадою: як залучити батьків до співпраці».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі у 2018-2019 навчальному році відповідно до нового Закону про освіту з 14 по 16 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Відбувся обласний тренінг «Використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ у STEM-орієнтованому освітньому середовищі закладу загальної середньої освіти»

16 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний тренінг «Використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ у STEM-орієнтованому освітньому середовищі закладу загальної середньої освіти».

На заході були присутні понад 90 педагогічних працівників природничо-математичних дисциплін закладів загальної середньої освіти області.

Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0

11 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся тренінг з робототехніки « Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0» для педагогів, які займаються «LEGO-education» у своїх навчальних закладах.

Дистанційна форма підвищення кваліфікації (курси, стажування)

Шановні колеги,

До ваших послуг індивідуальна  дистанційна форма підвищення кваліфікації (курси, стажування)

З умовами можна ознайомитись за посиланням  http://adc.ippro.com.ua/moodle/

Інтернет-конференція на тему: «Соціальна згуртованість суб’єктів освітнього процесу в найкращих інтересах дитини: стандарти, досвід та перспективи»

Обласний центр практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (далі – Інститут) повідомляє, що відповідно до плану роботи Інституту на 2017 рік у період з 27 листопада по 04 грудня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Інституту) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція на тему: «Соціальна згуртованість суб’єктів освітнього процесу в найкращих інтересах дитини: стандарти, досвід та перспективи».

Освітянська спільнота Єрківської об’єднаної територіальної громади долучилася до реалізації проекту «Медіація в навчальному закладі та громаді»

На базі Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М. Чорновола Єрківської селищної ради Катеринопільського району відбувся черговий триденний навчальний тренінг за програмою спецкурсу «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

Відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України  від 02.11.2016 № 1319 «Реалізація компетентнісного підходу в науково-педагогічному проекті «Інтелект України» 10 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар «Психологічні аспекти підготовки вчителів до роботи за науково-педагогічним проектом «Інтелект України» (основні підходи до підготовки до навчання майбутніх першокласників НПП «Інтелект України»).

Участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

9-10 листопада 2017 року працівники навчально-тренінгового центру STEM-освіти КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Юлія Миколаївна Зоря та Денис Олегович  Ступак взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», представивши стендову-презентацію «Черкаський навчально-тренінговий центр STEM-освіти як фактор модернізації регіональної системи освіти».

Керівникам навчальних закладів!

Повідомляємо, що фахівці Українського центру оцінювання якості освіти підготували дані про виконання завдань зовнішнього незалежного оцінювання випускниками закладів освіти 2017 року. Дані доступні в розділі «Керівникам навчальних закладів» (http://testportal.gov.ua).

Про проведення І регіонального турніру з фінансової грамотності

Інститут модернізації змісту освіти спільно з Університетом банківської справи за підтримки Міністерства освіти і науки та Національного банку України, відповідно до пункту 4 Програми ІV (узагальнювального) етапу дослідно-експериментальної роботи за темою «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності у навчально-виховний процес навчальних закладів на 2012-2019 роки», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 15.02.2017 №236, та пункту 326 «Плану роботи Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», затверджено

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове