Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Вітаємо учасників фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»!

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 21.08.2017 № 197 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»  30 листопада 2017 року відбулося дистанційне тестування фахової компетентності обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»,  за результатами якого визначено по 3 (три) фіналіста у кожній номінації (списки подано за алфавітом):

 

Номінація «Українська мова і література»

Про проведення онлайн-конкурсу для освітян України на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі

Інститут модернізації змісту освіти МОН України підтримує ініціативу компанії  INTBOARD™ та ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» щодо проведення з 01 грудня по 31 січня 2018р. конкурсу для всіх освітян України на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі. Конкурс буде проводитися виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: intboard.com.ua.

Тренінг з робототехніки «Секрети програмування Mindstorms EV3»

24 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся тренінг з робототехніки «Секрети програмування Mindstorms EV3» для педагогів, які займаються «LEGO-education» у своїх навчальних закладах.

Свято японської культури «Рік Японії в Україні»

    З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, для укріплення стосунків між державами в економічному та політичному секторі 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні (УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №1/2017).

У Ротмистрівській та Березняківській школах відбувся семінар «Культура бажань»

У Ротмистрівській та Березняківській ЗОШ І-ІІІ ст. Смілянської районної ради Черкаської області 15 та 22 листопада 2017 згідно з планом дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Тетяна Черкашина провела науково-методичний семінар «Культура бажань».

Міст до вищої освіти у Німеччині

17.11.2017 у  Першій міській гімназії Черкаської міської ради відбулася  презентація проекту Гете-іституту  «StudienbrückeDeutschland»  («Міст до вищої освіти у Німеччині»), на яку були запрошені  батьки учнів 8-9-их класів, які мають бажання здобувати вищу освіту у Німеччині.

Відбувся обласний семінар «Організація профілактичної роботи в школах-інтернатах»

15 листопада 2017 року на базіВільшанської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Черкаської обласної ради відбувся обласний семінар вихователів спеціальних загальноосвітніх, загальноосвітніх санаторних, загальноосвітніх шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків з проблеми «Організація профілактичної роботи в школах-інтернатах».

Інтернет-конференція «Письменники-ювіляри 2017-2018 року»

Повідомляємо, що у грудні 2017 року буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Письменники-ювіляри 2017-2018 року».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються педагогічні працівники, які мають напрацювання із зазначеної проблеми.

Статті  для  участі  в  Інтернет-конференції  просимо  надсилати  до 31 грудня 2017 року на адресу: yurvaan [at] ukr.net

Інтернет-конференція «Продуктивні форми роботи з батьківською громадою: як залучити батьків до співпраці»

Повідомляємо, що відповідно до плану роботи інституту  у грудні 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) буде проходити науково-практична Інтернет-конференція «Продуктивні форми роботи з батьківською громадою: як залучити батьків до співпраці».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

З метою підготовки вчителів початкових класів до роботи в Новій українській школі у 2018-2019 навчальному році відповідно до нового Закону про освіту з 14 по 16 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся навчальний тренінг з упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.

Відбувся обласний тренінг «Використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ у STEM-орієнтованому освітньому середовищі закладу загальної середньої освіти»

16 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний тренінг «Використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ у STEM-орієнтованому освітньому середовищі закладу загальної середньої освіти».

На заході були присутні понад 90 педагогічних працівників природничо-математичних дисциплін закладів загальної середньої освіти області.

Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0

11 листопада 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся тренінг з робототехніки « Особливості підготовки до змагань Junior FLL та ROBOTICA WeDo 2.0» для педагогів, які займаються «LEGO-education» у своїх навчальних закладах.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове