Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Що маємо знати про зовнішнє незалежне оцінювання 2018 року

Зовнішнє незалежне оцінювання в 2018 році відбудеться з 22 травня по 13 червня.

         Тестування учасники складатимуть з одинадцяти предметів. Не буде проводитися ЗНО з російської мови.

Відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій»

20 грудня 2017 року відбувся науково-методичний семінар «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект. Культура бажань та емоцій» для заступників директорів загальноосвітніх шкіл.

Дванадцяті Всеукраїнські Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства»

16–17 грудня  2017 року в місті Києві за сприяння Міністерства освіти і науки України в  Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова  відбулися Дванадцяті Всеукраїнські Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства». У них взяли участь більше 700 освітян з різних регіонів України, черкаська делегація налічувала більше 60 педагогів.

Почесними гостями на педагогічних читаннях були:

Реєстрація на пробне тестування та зовнішнє незалежне оцінювання

У зв’язку з тим, що наближається час початку реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання та пробне тестування 2018 року 20 грудня в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проведено низку заходів для педагогічних працівників області та батьківської громадськості.

Фінальний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018»

Фінальний етап обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» відбувся 18-20 грудня  у  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Кращих педагогів визначали серед 82 учителів із різних районів Черкащини у чотирьох номінаціях: «Німецька мова», «Фізика», «Українська мова і література», «Фізична культура».

Проведений захід присвячений 80-річчю з дня народження нашого земляка В’ячеслава Чорновола

Держава – це особистості, які формують обличчя її історії. Однією із таких постатей є В’ячеслав Максимович Чорновіл. Ця особистість вражає своїми ідеями за волю України, неприборканістю, силою характеру, харизмою.

НА СВЯТОГО МИКОЛАЯ ХАЙ ЩИРА УСМІШКА ЗАСЯЄ!

День Святого Миколая -  одна з найкращих українських традицій і   найбажаніший день для дітлахів! Кожна дитина чекає на Святого Миколая – захисника і покровителя, який дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття, надихає на добро. І саме в цей день  особливої уваги потребують діти, які  мають особливі освітні потреби. Адже всі вони, незалежно від стану здоров’я, віку, національності та соціального статусу, мають  жити повноцінним та щасливим життям. 

Відбулася методична сесія для завідувачів методичних служб області

14-15 грудня 2017 року  на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася методична сесія для завідувачів методичних служб області з питання «Організація роботи методичних служб в умовах модернізації освіти та децентралізації влади».

ВІТАЄМО півфіналістів і фіналістів І регіонального Турніру з фінансової грамотності

16 грудня 2017 року на базі Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися фінальні ігри І регіонального Турніру з фінансової грамотності.

До півфіналу та фіналу вийшли 7 команд (із 22 заявлених у заочному турі), які отримали найвищу рейтингову оцінку серед переможців двобою.

Про Дев’яту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2018»

 

Шановні колеги!

15-17 березня 2018 р. відбудуться головні події освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Запрошуємо представників засобів масової інформації Черкащини відвідати та висвітлити  хід важливих публічних освітянських  заходів, які у період  з 18 по 20 грудня 2017 року проводитиме   Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», а саме:

Півфінал I Регіонального турніру з фінансової грамотності

У суботу, 16 грудня, в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» 7 команд з різних куточків Черкащини будуть змагатися за вихід у фінал I Регіонального турніру з фінансової грамотності!

Представляємо вам учасників півфіналу та команду фіналіста!

https://cibs.ubs.edu.ua

Інтернет-конференція «Розв'язування компетентнісних завдань з хімії, як засіб формування цілісних знань школярів»

Відповідно до плану роботи інституту  30 грудня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться Інтернет-конференція «Розв'язування компетентнісних завдань з хімії, як засіб формування цілісних знань школярів».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

Публічна консультація з питань реформи освіти у рамках Всеукраїнського туру “Зміни.ТИ”

13 грудня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася публічна консультація  з питань реформи освіти у рамках Всеукраїнського туру “Зміни.ТИ”, що проводиться громадською організацією “Центр UA”.

Проведення фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Повідомляємо про перенесення дати проведення фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» з 20-22 грудня – на 18-20 грудня 2017 року у зв’язку із виробничими обставинами. 

         Відкриття конкурсних змагань відбудеться 18 грудня 2017 року о 10.00 годині на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (каб.208).

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове