Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Про Дев’яту Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти – 2018»

 

Шановні колеги!

15-17 березня 2018 р. відбудуться головні події освітньої галузі України – Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та Сьома Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

ПРЕС-РЕЛІЗ

Запрошуємо представників засобів масової інформації Черкащини відвідати та висвітлити  хід важливих публічних освітянських  заходів, які у період  з 18 по 20 грудня 2017 року проводитиме   Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», а саме:

Півфінал I Регіонального турніру з фінансової грамотності

У суботу, 16 грудня, в Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» 7 команд з різних куточків Черкащини будуть змагатися за вихід у фінал I Регіонального турніру з фінансової грамотності!

Представляємо вам учасників півфіналу та команду фіналіста!

https://cibs.ubs.edu.ua

Інтернет-конференція «Розв'язування компетентнісних завдань з хімії, як засіб формування цілісних знань школярів»

Відповідно до плану роботи інституту  30 грудня 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайті Черкаського ОІПОПП) відбудеться Інтернет-конференція «Розв'язування компетентнісних завдань з хімії, як засіб формування цілісних знань школярів».

До участі в Інтернет-конференції запрошуються методисти та педагогічні працівники, які мають власні доробки та практичний досвід роботи з проблеми конференції.

Публічна консультація з питань реформи освіти у рамках Всеукраїнського туру “Зміни.ТИ”

13 грудня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася публічна консультація  з питань реформи освіти у рамках Всеукраїнського туру “Зміни.ТИ”, що проводиться громадською організацією “Центр UA”.

Проведення фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018»

Повідомляємо про перенесення дати проведення фінального етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» з 20-22 грудня – на 18-20 грудня 2017 року у зв’язку із виробничими обставинами. 

         Відкриття конкурсних змагань відбудеться 18 грудня 2017 року о 10.00 годині на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (каб.208).

Відбувся обласний науково-практичний семінар для освітян області «Учитель – носій якісних змін в умовах реформування освіти»

6 грудня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний науково-практичний семінар для освітян області «Учитель – носій якісних змін в умовах  реформування освіти».

 У семінарі взяли участь 33 педагоги з різних регіонів Черкащини : учителі початкових класів, заступників директорів з навчально-виховної роботи, методисти Р(М)МК.

Дванадцяті Всеукраїнські Педагогічні Читання «Сім’я – лоно культури людства»

Всеукраїнська культурно-освітня асоціація  Гуманної Педагогіки

Департамент освіти та науки, молоді та спорту Київської міськдержадміністрації

Департамент освіти та науки Київської облдержадміністрації

Національний педагогічний університет  ім. М.П.Драгоманова

Інститут психології ім. Г. С. Костюка НАПНУ

Освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання

На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася презентація програмно-апаратних комплексів для навчання виробництва компанії Edu-Consulting.

Інтернет-конференція «Сучасні технології в організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках біології»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» лабораторія природничо-математичних дисциплін у грудні 2017 року проводить Інтернет-конференцію для вчителів біології та методистів районних (міських) методичних кабінетів, які відповідають за викладання біології, з проблеми «Сучасні технології в організації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках біології» (з досвіду роботи).

Вітаємо учасників І регіонального Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

1 грудня 2017 року завершився заочний тур регіонального Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність». Журі Турніру оцінили змагання у двобої між командами - учасницями за надісланими відеороликами-візитівками команди та презентацією завдання, отриманого під час жеребкування.

Зведену таблицю оцінок та результати заочного етапу представлено у протоколі № 2 Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» та розіслано кожному керівнику команди на адресу вказану у заявці.

До уваги учнів 11 класів та випускників минулих років!

У грудні 2017 р. у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького буде проведено пробне тестування у форматі ЗНО–2018 із двох предметів:

10 грудня (неділя) — із фізики

17 грудня (неділя) — із хімії

Обласна конференція «Шляхи моніторингу географічної (економічної) компетентності учня» відбудеться в інтернет-режимі

Відповідно до плану заходів КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у грудні в інтернет-режимі відбудеться обласна конференція «Шляхи моніторингу географічної (економічної) компетентності учня». До участі в Інтернет- конференції запрошуються науковці, методисти та педагогічні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

Під час проведення конференції розглядатимуться такі питання:

До 100-річчя першого Курултаю кримськотатарського народу

Відповідно до Постанови Верховної Ради України від 22.12.2016 № 1807 «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2017 році» цього року 9 грудня відзначатиметься 100-річчя з часу проведення першого Курултаю кримськотатарського народу.
Враховуючи зазначене, рекомендуємо провести у закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти та вищої освіти тематичні заходи, присвячені відзначенню 100-річчя з часу проведення першого Курултаю кримськотатарського народу.

Про проведення Всеукраїнського тижня права у 2017 році

Щорічно, починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський  тиждень  права відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року №1149, що  завжди включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам’ять  проголошення  Генеральною  Асамблеєю ООН  у  1948  році  Загальної  декларації  прав людини.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове