Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Відбувся обласний семінар з теми «Система виховної роботи закладу освіти щодо формування в учнівської молоді ключових компетентностей Нової української школи»

20 квітня 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар методистів районних, міських методичних кабінетів та ОТГ, які відповідають за виховну роботу з теми «Система виховної роботи закладу освіти щодо формування в учнівської молоді ключових компетентностей Нової української школи».

На Черкащині проведено національне моніторингове дослідження початкової школи

Протягом 17 – 19 квітня 2018 року в області проведено перший цикл національного моніторингового дослідження стану сформованості читацької та математичної компетентностей випускників початкової школи, метою якого є відслідковування змін, які відбуваються в результаті запровадження нового стандарту для початкової школи та нових підходів до навчання.

До національної вибірки увійшли 19 закладів освіти з 9 районів та 4 міст області. Усього в дослідженні взяв участь 571 випускник початкової школи.

Міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру дітей»

16-17 квітня 2018 року на базі комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проходив  міжнародний семінар-тренінг «Виховання характеру дітей», який зібрав педагогічних працівників Черкаської області. Це є доброю традицією, і такий захід є не першим із семінарів на духовно-моральну тематику, які проходили в родинному педагогічному колі черкащан.

УЧАСТЬ У КВІТНЕВИХ СТУДІЯХ ГУМАННОЇ ПЕДАГОГІКИ 19.04.2018 м. Київ

19 квітня 2018 року представники навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників Черкаського обласного інституту післядипломної освіти взяли участь у студіях гуманної педагогіки, що відбулися у Київському міському будинку вчителя (модератор Зінаїда Хоменко).

ПЕДАГОГІЧНІ ДИСКУСІЇ «САМОПІЗНАННЯ І ОСОБИСТІСНО-ПРОФЕСІЙНЕ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ В СУЧАСНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ»

18 квітня 2018 року у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти відбулися педагогічні дискусії «Самопізнання і особистісно-професійне самовдосконалення в сучасній педагогічній практиці: практичний аспект», у яких взяли участь заступники  директорів шкіл Черкаської області.

Відбувся обласний семінар з проблеми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладу позашкільної освіти у світлі реформ Нової української школи»

19 квітня   2018 року на базі  Черкаського навчально-тренінгового центру STEM-освіти при КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний  науково-практичний семінар для директорів закладів позашкільної освіти з проблеми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладу позашкільної освіти у світлі реформ Нової української школи».

19 травня, субота День Європи в Україні

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

Семінар-практикум для завідувачів методичних служб області з теми «Розбудова Нової української школи: освіта на засадах педагогіки партнерства».

18-19 квітня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум для завідувачів методичних служб області з теми «Розбудова Нової української школи: освіта на засадах педагогіки партнерства».

XХІІІ ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА “ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ”

18 квітня  на базі  комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відкрилася  педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини”. На виставці представлено  творчі доробки педагогічних колективів і окремих працівників  закладів освіти, самодіяльних громадських об’єднань педагогів, творчих груп, методичних кабінетів та відділів освіти районів, міст та територіальних громад області.

Обласний семінар-практикум «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі»

На базі комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар- практикум вихователів санаторних, спеціальних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор закладу Марія Петрівна Пилипенко та презентувала його роботу.

Освітянська спільнота Чорнобаївського району долучилася до реалізації проекту «Медіація в навчальному закладі та громаді»

На базі Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся черговий триденний навчальний тренінг (тематичні курси) за програмою спецкурсу «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

«ROBOfirst 2018 – більше ніж роботи!»

14-15 квітня в м. Києві відбувся Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

В рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Відбувся обласний семінар-тренінг «Підготовка регіональних тренерів з інклюзивної освіти»

 12 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-тренінг «Підготовка регіональних тренерів з інклюзивної освіти».

Обласний семінар «Актуальні проблеми діяльності сучасної бібліотеки Нової української школи»

Методисти з бібліотечних фондів та шкільні бібліотекарі з усіх міст і районів Черкащини 11 квітня 2018 року  взяли участь у роботі обласного семінару «Актуальні проблеми діяльності сучасної бібліотеки Нової української школи».

Семінар проходив на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» згідно річного плану інституту.

Інтернет-семінар «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя»

Бібліотекою КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  проводиться Інтернет-семінар «Шкільна бібліотека  - за здоровий спосіб життя».

До участі в інтернет-семінарі запрошуються методисти та бібліотечні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

До розгляду пропонуються такі напрямки (конкретні назви статей автори визначають самостійно):

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове