Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Відбувся обласний семінар з проблеми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладу позашкільної освіти у світлі реформ Нової української школи»

19 квітня   2018 року на базі  Черкаського навчально-тренінгового центру STEM-освіти при КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний  науково-практичний семінар для директорів закладів позашкільної освіти з проблеми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників закладу позашкільної освіти у світлі реформ Нової української школи».

19 травня, субота День Європи в Україні

З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана.

Семінар-практикум для завідувачів методичних служб області з теми «Розбудова Нової української школи: освіта на засадах педагогіки партнерства».

18-19 квітня 2018 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся семінар-практикум для завідувачів методичних служб області з теми «Розбудова Нової української школи: освіта на засадах педагогіки партнерства».

XХІІІ ОБЛАСНА ПЕДАГОГІЧНА ВИСТАВКА “ІННОВАЦІЙНИЙ ПОШУК ОСВІТЯН ЧЕРКАЩИНИ”

18 квітня  на базі  комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відкрилася  педагогічна виставка «Інноваційний пошук освітян Черкащини”. На виставці представлено  творчі доробки педагогічних колективів і окремих працівників  закладів освіти, самодіяльних громадських об’єднань педагогів, творчих груп, методичних кабінетів та відділів освіти районів, міст та територіальних громад області.

Обласний семінар-практикум «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі»

На базі комунального закладу «Черкаський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар- практикум вихователів санаторних, спеціальних шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів «Удосконалення професійної майстерності вихователя в умовах реформування освітньої галузі».

З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор закладу Марія Петрівна Пилипенко та презентувала його роботу.

Освітянська спільнота Чорнобаївського району долучилася до реалізації проекту «Медіація в навчальному закладі та громаді»

На базі Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 відбувся черговий триденний навчальний тренінг (тематичні курси) за програмою спецкурсу «Базові навички медіатора в навчальному закладі».

«ROBOfirst 2018 – більше ніж роботи!»

14-15 квітня в м. Києві відбувся Фестиваль «ROBOfirst – більше ніж роботи!» — масштабна міжнародна подія у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури.

В рамках фестивалю було представлено два найбільших світових конкурси з науки та робототехніки – Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League (для дітей 9-16 років) та Всеукраїнський фестиваль FIRST LEGO League Junior (для дітей 6-10 років).

Відбувся обласний семінар-тренінг «Підготовка регіональних тренерів з інклюзивної освіти»

 12 квітня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар-тренінг «Підготовка регіональних тренерів з інклюзивної освіти».

Обласний семінар «Актуальні проблеми діяльності сучасної бібліотеки Нової української школи»

Методисти з бібліотечних фондів та шкільні бібліотекарі з усіх міст і районів Черкащини 11 квітня 2018 року  взяли участь у роботі обласного семінару «Актуальні проблеми діяльності сучасної бібліотеки Нової української школи».

Семінар проходив на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» згідно річного плану інституту.

Інтернет-семінар «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя»

Бібліотекою КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  проводиться Інтернет-семінар «Шкільна бібліотека  - за здоровий спосіб життя».

До участі в інтернет-семінарі запрошуються методисти та бібліотечні працівники, які мають теоретичні напрацювання або досвід роботи із зазначеної проблеми.

До розгляду пропонуються такі напрямки (конкретні назви статей автори визначають самостійно):

ЗАНЯТТЯ З ФОРМУВАННЯ КУЛЬТУРИ ВЗАЄМИН ДІТЕЙ У ДОШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Формування культури взаємин підростаючого покоління в період соціокультурних змін в Україні набуває особливої гостроти. Однією з найважливіших соціальних інституцій, де дитина  знайомиться з поняттям культури, нормами та правилами комунікацій, що сприяє її розвитку і подальшої життєвої самореалізації, є навчальний заклад.

Підсумковий круглий стіл «Формування культури родинних взаємин учнів на засадах педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення суб’єктів педагогічного процесу»

4 квітня 2018 року в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся підсумковий круглий стіл «Формування культури родинних взаємин учнів на засадах педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення суб’єктів педагогічного процесу» (модератор – Світлана Гаряча, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки і освітнього менеджменту).

Найкращий учитель року-2018 із предметів духовно-морального спрямування із Черкащини!

29-30 березня 2018 року на базі Національного університету «Острозька академія» відбувся ХІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Учитель року предметів духовно-морального спрямування».

Цьогорічний конкурс мав на меті підвищення фахового рівня, професійної майстерності та обмін досвідом педагогічних працівників, сприяння успішній розбудові українського суспільства на засадах духовності й моралі.

З Великоднем!

Шановні колеги!

Сердечно вітаємо Вас

з Воскресінням Христовим,

з Пасхою Христовою!

Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій,

 а  до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя і добробут.

Відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «Особливості організації дослідницької діяльності учнів у сучасному закладі освіти»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»,  у травні 2018 року на Черкаському освітянському порталі відбудеться обласна науково-практична Інтернет-конференція «Особливості організації дослідницької діяльності учнів у сучасному закладі освіти».

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове