Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Новини

Новини

Відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

18 травня 2018 року в обласному Будинку рад відбулося урочисте нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів стали представники 7 районів і 5 міст області ‒ усього 67 осіб, 38 із яких стали переможцями.

ЗАПРОШУЄМО ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАСТІ ДО ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Повідомляємо, що на численні запити педагогів області з 11 по 15 червня 2018 року на базі Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»  відбудуться тренінги, практикуми, майстер-класи у рамках Літньої школи професійного розвитку педагогічних працівників.

         Пропонуємо перелік тренінгів, практикумів, майстер-класів та електронні адреси реєстрації для участі в них.

Про проведення Х Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій

Відповідно до листа від 22.03.2018 №22.1/10-652 ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут  післядипломної освіти педагогічних працівників  Черкаської обласної ради» 20-21 вересня 2018 року проводить Х Міжнародний фестиваль педагогічних інновацій, до участі у якому запрошуються наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники.

У ході фестивалю як міжнародного освітянського форуму традиційно презентуються результати досліджень сучасного змісту освіти, авторські методики, технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі освітнього процесу та управлінської діяльності за номінаціями:

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Працівники обласного інституту та Управління освіти і науки ЧОДА  разом з усією міжнародною спільнотою святкують  це свято.

Зранку приймальня ректора, кандидата педагогічних наук, доцента Наталії Чепурної зарясніла колоритними вишиванками, які одягли методисти, науковці, викладачі. Український орнамент з червоною калиною забезпечив святковий настрій і позитивне налаштування на роботу. Відрадно, що саме таким чином ми заявляємо світу про себе, нашу Україну, що саме педагогічна спільнота  вперше підтримала цю  благородну акцію, присвячену українській культурі і традиціям. День вишиванки  вперше запропонувала відзначати одна студентка Чернівецього університету, надихнувшись прикладом свого друга, який постійно носив вишиту сорочку в повсякденному вбранні. У 2006 році вперше відбулось це скромне свято — частина студентів університету та його викладачів підтримали ініціативу і прийшли на навчання у своїх вишиванках. Тепер же — їм ми завдячуємо появі такого яскравого свята, масштаби якого щорічно зростають. Детальніше: vsviti.com.ua/ukraine.

Існують різноманітні заходи, такі як марш вишиванок, благодійні акції, конкурси на найкраще фото в українській сорочці. В українському музейному просторі представляють виставки традиційного українського чоловічого і жіночого одягу, на 20-ти українських гривнях зображений Іван Франко у вишиванці.  Цього року До Всесвітнього дня вишиванки Національний академічний духовий оркестр України підготував концерт «Думи мої, Думи!».

Зустрічі з цікавими людьми

У рамках заходів із нагоди перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі 16 травня 2018 року у приміщенні комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася творча зустріч педагогів області із людиною, яка є знаковою постаттю  у царині літературознавства. Це той критик, який дуже добре відчуває дух часу і вміє його глибоко осмислювати. Адже літературні твори вимагають свого певного місця й часу. А в житті кожної людини є той момент, коли вона повертається до раніше прочитаного, аби по-новому осмислити той чи інший твір. Саме це стало темою багатьох літературних досліджень Сергія Анастасійовича Гальченка – заступника директора Інституту літератури імені Т.Г.Шевченка НАН України, літературознавця, кандидата філологічних наук, заслуженого працівника культури України.

Нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Згідно наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 07.05.2018 № 102 у  Великій сесійній залі Будинку Рад 18 травня 2018 року відбудеться нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Просимо забезпечити участь учнів, переможців олімпіад і МАН та учителів, які їх підготували, згідно з додатками 1, 2 наказу.  

Всеукраїнські педагогічні читання з проблеми «Олександр Захаренко у діалозі з сьогоденням»

Повідомляємо, що відповідно до річного плану комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» проводяться Всеукраїнські педагогічні читання з проблеми «Олександр Захаренко у діалозі з сьогоденням».

         Звертаємо увагу на те, що захід проводиться у форматі інтернет-конференції.

Для розгляду пропонуються такі питання:

18 травня - День пам’яті кримських татар і представників інших народностей, депортованих iз території Криму

18 травня щороку вся українська громадськість відзначає День пам’яті кримських татар і представників інших народностей, депортованих iз території Криму. Це день скорботи за тими людьми, хто постраждав від злочинної влади.

Рекомендуємо 18 травня у навчальних закладах області провести інформаційні хвилини, тематичні виховні заходи, присвячені пам’яті жертв насильницької депортації із Криму.

ROBOTICA 2018

12-13 травня 2018 року у Нацiональному комплексі "Експоцентр України" ВДНГ у м. Києві відбувся Х Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA 2018!

Це унікальна подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують перемоги інтелекту та креативності.

Відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

Шановні колеги!

23-25 жовтня 2018 року відбудеться Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва    (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України (лист МОН України № 1/11-12618 від 01.12.2017, лист НАПН України № 2-7/225 від 14.11.2017).

Про проведення обласної звітно-виборчої конференції Ліги старшокласників Черкащини

          10 травня  2018 року в  актовій залі  комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулась   звітно-виборча   конференція Ліги старшокласників Черкащини.

Саміт проактивних "Б.У.М. - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

Делегація лідерів учнівського самоврядування Черкаської області перебувала у Міжнародному дитячому  центрі "Артек" у Пущі-Водиці, що поблизу Києва на Саміті проактивних "Б.У.М. - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй". Упродовж двох робочих днів саміту наша молодь брала активну участь у заходах з підтримки молодіжних ініціатив, конраверсійному діалозі на тему лідерства, тематичних діалогах з тем "Побудова спільноти" та "Побудова цілей і проектний менеджмент", хакатоні "Напрацювання програми нульової смертності дітей на дорогах України".

Продовжується дослідно-експериментальна робота «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

У рамках дослідно-експериментальної роботи «Реалізація педагогічної системи самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» у Геронимівській ЗОШ І-ІІІ ст. Черкаського району, Ротмістрівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Березняківській ЗОШ І-ІІІ ст. Смілянської районної ради Черкаської області протягом березня-травня 2018 року Тетяною Черкашиною, доктором педагогічних наук, професором кафедри педагогіки і освітнього менеджменту КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», проведено науково-методичний семінар «Культура емоцій».

Як підкреслила ведуча семінару Тетяна Черкашина, повсякденна робота педагога пов’язана з великим емоційним навантаженням, тому необхідно переосмислити ефективність використання свого емоційного ресурсу, вчитися зберігати самовладання у будь-яких педагогічних комунікацій, та навчати цьому учнів.

Методист нашого інституту серед учасників Міжнародного освітнього семінару «Excellent Teachers Training” у КНР

25 квітня 2018 року в КНР, у місті Цзіньхуа розпочав роботу Міжнародний освітній семінар «Excellent Teachers Training”, учасниками якого стали представники майже 60 країн світу. Програмою заходу передбачено аналіз Національної стратегії розвитку системи освіти КНР, ознайомлення з кращими освітніми практиками, професійні дискусії та рефлексії, обмін міжнародним досвідом для формування простору нового мислення та впровадження освітніх реформ країн учасників.

 Важливим для України й української освіти є той факт, що за підтримки Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації учасниками заходу від нашої держави стали Бендерець Н.М., проректор Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»; Пахомова Т.Г., методист іноземних мов КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради»; Проскура О.І., директор Київської гімназії східних мов № 1.

Сторінки

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове