Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Віхи співробітництва Центру з громадським організаціями

 

 

Центр   євроінтеграції, євроатлантичної інтеграції та економічної освіти» і Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників  співпрацюють з громадськими організаціями

 

 

Досвід роботи в Міжнародних проектах, які були направлені на підготовку учителів економічних дисциплін:

 

2000-2004рр.- проект підготовки тренерів для викладання на курсах підвищення кваліфікації вчителів та семінарах-тренінгах для викладачів вищих та професійних закладах освіти (україно-американський проект за підтримки Національної Ради з економічної освіти США).

 

2002-2004      - стажування тренерів у США ( Мойсеєва С.Г.- 2002 р.; Чепурна Н.М.- 2004р.

 

2000-2007рр. - проведення семінарів-тренінгів для вчителів Черкаської та Кіровоградської області за фінансової підтримки Національної Ради з економічної освіти США.

 

2005р - апробація навчально-методичної літератури, створеної в межах проекту співпраці українських та американських економістів, на курсах підвищення кваліфікації вчителів економіки.

 

2004-2007рр.- безкоштовне забезпечення вчителів економіки області навчально-методичною літературою та наочними посібниками, виданими за рахунок НCЕЕ  та УРЕО  (Національної Ради з економічної освіти США та Української Ради з економічної освіти).

 

2007-2008рр.-«Рівний доступ до якісної освіти»  за участю Світового банку та Академії педагогічних наук Уукраїни»», тренерська програма.

 

2008-2009рр.- Проект ЄС та ПРООН  «Спільнота споживачів та громадські об’єднання» участь у конкурсі «Зелене споживання» «Молодь тестує якість», серії семінарів.

 

З 2009р Спільний проект з інститутом трансформації суспільства (Соскін О. І.) з інформуваня населення про військово-політичний блок НАТО  (зустрічі з послами іноземних держав,  Міністром іноземних справ України).

Черкаський Центр економічної освіти

та євроінтеграції – ЧОІПОПП    

Мойсеєва Світлана Григорівна

Адреса та телефон

м.Черкаси, вул..Бидгощська, 38/І

64-01-27

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове