Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Про ресурси Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «КОЛОСОК» для викладання фізики

Нові навчальна програма з фізики для учнів 7-9 класів передбачають формування вмінь учнів здобувати інформацію під час планування, проведення і аналізу результатів виконання проекту. Більшість проектів, запропонованих для учнів 7-х класів, є суто інформаційними.

Цей тип проектів спрямований на збір інформації про якийсь об'єкт чи явище, її аналіз і узагальнення фактів. Такі проекти вимагають чітко визначеного предмету інформаційного пошуку, наявності джерел інформації та способів їхньої обробки (аналіз, узагальнення, порівняння з відомими фактами, аргументовані висновки). Результатом інформаційного пошуку може бути стаття, анотація, реферат, доповідь, відео, презентація.

Більшість тем для проектів з фізики у 7-му класі сформульовані надто загально і складно для учнів, які лише розпочали вивчати фізику. Тому учителю варто звузити область інформаційного пошуку в рамках запропонованої теми і сформулювати конкретне й зрозуміле для учнів завдання. Таку тематику учитель може знайти у запропонованих в додатку матеріалах науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК”.

Електронні версії усіх матеріалів є у вільному доступі на сайті Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” www.kolosok.org.ua, а друковані видання є у бібліотеках шкіл, які беруть участь у конкурсі „КОЛОСОК”.

Додатки:  на 3 арк.

 

 

 

Ректор інституту                                                                                       Н.М. Чепурна

 

 

 

 

Замулко 64 05 90

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове