Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Навчання для учителів історії з теми «Усна історія як метод і джерело»

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію сталого розвитку «Україна – 2020»» у галузі освіти № 5/2015 від 12 січня 2015 року та в рамках Європейського інструменту сусідства і партнерства, з метою реалізації Спільної програми співробітництва між Європейською Комісією та Радою Європи щодо зміцнення демократичної стабільності в Україні та Плану заходів, якими передбачено проведення навчальних семінарів, круглих столів з питань європейської інтеграції 31 березня 2016 року було проведене навчання для учителів історії з теми «Усна історія як метод і джерело».

Організаторами семінару виступили чеська громадська організація «Асоціація з міжнародних питань», за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки і Міністерства освіти і науки України та комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Авторами презентаційних курсів паном Юрієм Волошином, доктором історичних наук, професором Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка та пані Гелінадою Грінченко, доктором історичних наук, професором Харківського національного університету ім. Василя Каразіна були запропоновані дуже змістовні, методично ґрунтовні, пізнавальні лекції. За рефлексією слухачів найбільше сподобалися практичні обговорення щодо можливостей використання усної історії у навчальній практиці сучасного освітнього закладу.

Ми сподіваємося, що знання, здобуті у навчанні під час семінару, стануть педагогам Черкащини у пригоді і для них відкриються нові горизонти у досягненні творчих вершин!

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове