Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

ЯРМАРОК ПАРТНЕРІВ у 2016-2017 н. р.

1 жовтня 2016 року, у рамках проекту «МІКСІКЕ В УКРАЇНІ», вперше стартує ЯРМАРОК ПАРТНЕРІВ, покликаний за допомогою спільних справ створити сталі партнерські зв'язки між навчальними закладами, педагогами та учнями з різних регіонів України. Ми щиро сподіваємось, що спільні справи та отримати результати сприятимуть співпраці учасників проекту не лише в межах нашої країни, але й сприятимуть створенню зв'язків і з учасниками з інших країн. Будь-який педагог-учасник проекту, або навчальний заклад може подати заявку на участь в ЯРМАРКУ ПАРТНЕРІВ та створити партнерську групу для реалізації власної або колективної творчої ідеї, яка сприяє розвитку творчих здібностей, використанню онлайнових інструментів та сервісів у навчанні та вихованні тощо. З правилами участі можна ознайомитись на тематичній сторінці ЯРМАРКУ ПАРТНЕРІВ  сайта МІКСІКЕ (http://miksike.net.ua).

Мета заходу: Надати можливість активним учасникам проекту, навчальним закладам та активним педагогам, знайти партнерів та однодумців у інших навчальних закладах України та в інших країнах-учасницях проекту для реалізації спільної ідеї або заходу.

 

Терміни проведення: 2016-2017 навчальний рік

Етапи проведення:

І етап:АУКЦІОН ІДЕЙ - 1-31 жовтня 2016 року.

ІІ етап: УТВОРЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ГРУП - 1-15 листопада 2016 року.

ІІІ етап:РЕАЛІЗАЦЯ ІДЕЙ ТА ПЛАНІВ - листопад 2016 - червень 2017 року.

Правила участі у І етапі

АУКЦІОН ІДЕЙ

Навчальний заклад або окремий педагог може виставити на обговорення ідею або запропонувати реалізацію дослідження, заходу, міні-проекту тощо спільно з іншими учасниками проекту, які живуть та працюють (навчаються) в інших навчальних закладах на території України або за її межами.

Ідея (пропозиція), що виноситься на обговорення або реалізацію, повинна бути дотичною до напрямів розвитку проекту «Міксіке в Україні», використовувати інструменти платформи, а також відповідати етичним нормам, не суперечити українському законодавству, відповідати вимогам гендерної рівності, свободи вибору та віросповідання, не сприяти і не провокувати міжнаціонального та міжрасового насильства. Організатори заходу залишають за собою право відмовляти в участі авторам ідей (пропозицій), які не відповідають даним правилам.

Для систематизації ідей та пропозицій пропонуються наступні напрями:

1. Дидактичне забезпечення навчально-виховного процесу;

2. Реалізація міжмпредметних зв'язків у навчанні та вихованні;

3. Змагання, конкурси, навчальні дослідження;

4. Моніторинг якості навчання та дидактичних матеріалів;

5. Інше.

Автор ідеї (пропозиції) подає заявку на участь у Ярмарку партнерів за допомогою електронної форми. Кількість ідей (пропозицій) від одного навчального закладу або педагога не обмежується. Кожна ідея (пропозиція) подається окремо.

Ідея (пропозиція), яка відповідає умовам участі, містить конкретну мету, план умови та засоби її виконання тощо, впродовж 2 діб від дня подання заявки публікується у таблиці ЛОТІВ ЯРМАРКУ.

Учасники проекту «Міксіке в Україні» можуть переглядати запропоновані лоти та зголошуватись до участі у співпраці з авторами тих ідей (пропозицій), які сподобались. Для того, щоб долучитись до групи достатньо написати про це (див. таблицю лотів).

Кількість ідей та пропозицій, до яких може долучитись ЗНЗ або окремий педагог необмежена. Автори ідей (пропозицій) також можуть зголошуватись до участі в реалізації ідей та пропозицій, запропонованих іншими.

Для виходу у наступний етап Ярмарку партнерів ідея або пропозиція повинна набрати не менше 5-7 прихильників, які готові реалізовувати її спільно з авторами.

Правила участі у ІІ етапі

УТВОРЕННЯ ПАРТНЕРСЬКИХ ГРУП

На цьому етапі автори ідей та пропозицій спільно з учасниками, які зголосились до участі, формують партнерську групу, складають план реалізації ідеї (пропозиції), визначаються з конкретними діями та відповідальними. Обирають онлайновий ресурс для спільної роботи та оприлюднення отриманих результатів.

Склад партнерської групи, її мета, задачі, план реалізації та очікуваний конкретний результат публікується на сайті проекту.

Правила участі у ІІІ етапі

РЕАЛІЗАЦЯ ІДЕЙ ТА ПЛАНІВ

Впродовж 2016-2017 навчального року учасники партнерської групи спільними зусиллями, за підтримки організаторів та координаторів проекту, реалізують ідею (пропозицію). Про перебіг реалізації задуманого, проміжні результати тощо учасники партнерської групи інформують учасників проекту на сайті проекту та в інших інтернет- ресурсах або ЗМІ.

Результати роботи партнерських груп в подальшому можуть бути використані іншими учасниками проекту «Міксіке в Україні» за умови посилання на авторство та джерела, які використовувались.

Позитивний досвід роботи партнерських груп може стати підставою для його масштабування у інших навчальних закладах України, що беруть участь у проекті.

За підсумками реалізації ідей (пропозицій) та роботи партнерських груп передбачено заохочення.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове