Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся обласний семінар "Роль навчальних проектів в умовах запровадження нових програм з фізики"

26 жовтня 2016 року у комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар керівників Р(М)МО вчителів фізики. Проблема семінару «Роль навчальних проектів в умовах запровадження нових програм з фізики». У роботі семінару взяло участь 17 керівників районних (міських) методичних об´єднань вчителів фізики.

В теоретичній частині семінару виступила методист лабораторії природничо-математичних дисциплін Северинова А.М. У своєму виступі окреслила ключові характеристики методу проектів при формуванні компетентного випускника.

Доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Волошенко О.В. розкрила тему «Дидактичні особливості навчання через діяльність у процесі реалізації проектів з фізики» та провела групову практичну роботу щодо логічного структурування проектної діяльності з фізики.

В рамках семінару було проведено круглий стіл з теми: Обмін досвідом щодо упровадження проектної технології з метою підвищення мотивації учнів до вивчення фізики та формування базових компетентностей. Під час проведення круглого столу розглядалися актуальні питання:

- Проект, як активний метод розвитку та активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках фізики (Федорчук О.М., учитель фізики Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5);

 -  Сінгапурська система освіти (Мала О.Г., керівник МО вчителів фізики Золотоніського р-ну).

Учасники семінару прийняли активну участь в роботі круглого столу.

 

Методист лабораторії природничо-математичних дисциплін

А.М.Северинова.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове