Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Кобзареве слово вкотре надихає юних талантів

17 грудня 2016 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся ІІІ етап VIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Започаткований Указом Президента України у 2010 році цей захід є одним із найпрестижніших і наймасовіших творчо-інтелектуальних змагань у нашій державі та за її межами.

Важко знайти українця, який би не знав хоча б кількох рядків Великого письменника, адже він уже давно став символом волі, правди й безстрашності. Уся творчість Кобзаря пройнята гарячою любов’ю до Батьківщини та людини. Його думи, його пісні, його турбота про світлу долю народу сьогодні є одним із засобів утвердження національної свободи для мільйонів наших співвітчизників. Захід, присвячений постаті видатного письменника, укотре зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу: 65 учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області.

Ректор інституту Наталія Миколаївна Чепурна, вітаючи учасників конкурсу зазначила, що в ході змагань вони мають усі шанси продемонструвати власний талант, виявити в собі справжніх майстрів слова, адже воно дає силу, зцілює душу, підтримує надію на краще і формує повноцінну особистість українця.

Члени журі відзначили, що учнівські роботи вирізняються глибоким змістом, самостійністю висновків, оригінальними поглядами авторів й неабиякою креативністю.

Вітаємо переможців, а всім шанувальникам слова і юним літературним талантам бажаємо подальших творчих злетів та успіхів у опануванні тонкощів рідної мови!

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове