Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Вітаємо з першою перемогою на обласному етапі конкурсу "Учитель року - 2017"

Відповідно до наказу Управління освіти і науки облдержадміністрації від 15.09.2016 № 238 «Про проведення в області І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» (далі – Конкурс) у ході відбіркового (дистанційного)   етапу  обласного туру Конкурсу 26 грудня 2016 року відбудеться дистанційне тестування з фаху в режимі on-line, до участі в якому запрошуються учасники, які посіли перші десять місць у кожній номінації:

Номінація «Початкові класи»

  1. Грушко Людмила Миколаївна, вчитель початкових класів Гельмязівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради;
  2. Дорофій Ганна Олександрівна, вчитель початкових класів Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Золотоніської міської ради;
  3. Завгородня Ольга Петрівна, вчитель початкових класів Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради;
  4. Кулинич Ніна Степанівна, вчитель початкових класів Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Чигиринської районної ради;
  5. Мигаль Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів Новоукраїнського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради;
  6. Муляревич Валентина Володимирівна, вчитель початкових класів Уманського навчально-виховного комплексу № 1 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад Ι ступеня» Уманської міської ради;
  7. Петрова Тетяна Костянтинівна, вчитель початкових класів Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Тальнівської районної ради;
  8. Сільченко Оксана Олександрівна, вчитель початкових класів Балаклеївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Смілянської районної ради;
  9. Созонтова Алла Олексіївна, вчитель початкових класів Монастирищенського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради;
  10. Сторожева Вікторія Вікторівна, вчитель початкових класів Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради.

 

 

Номінація «Інформатика»

  1. Горбаченко Назар Миколайович, учитель інформатики  Тальнівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія" Тальнівської районної ради;
  2. Дорошенко Галина Петрівна, учитель інформатики Державного навчального закладу «Буцький політехнічний професійний ліцей»; 
  3. Животова Оксана Михайлівна, учитель інформатики Золотоніської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Золотоніської міської ради;
  4. Любарський Валерій Миколайович, учитель інформатики Верхняцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради; 
  5. Мінченко Оксана Василівна, учитель інформатики Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міської ради;
  6. Прокопенко Андрій Миколайович, учитель інформатики Уманського навчально-виховного комплексу № 17 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Уманської міської ради;
  7. Соколюк Тетяна Юріївна, учитель інформатики Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №28 ім. Т.Г. Шевченка Черкаської міської ради;
  8. Стеценко Наталія Іванівна, учитель інформатики Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради; 
  9. Фоміна Віра Олексіївна, учитель інформатики Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Смілянської міської ради;
  10. Шинкаренко Світлана Леондівна, учитель інформатики Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради.

 

Номінація «Біологія»

  1. Гладун Наталія Іванівна, вчитель біології Руськополянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Черкаської районної ради;
  2. Демиденко Наталія Володимирівна, вчитель біології Смілянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Смілянської міської ради;
  3. Забой Ольга Олександрівна, вчитель біології Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради;
  4. Карпова Світлана Володимирівна, вчитель біології Родниківської загальноосвітньої школи I-III ступенів Уманської районної ради;
  5. Клюй Світлана Володимирівна, вчитель біології Канівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені Т.Г. Шевченка Канівської міської ради;
  6. Кобиляцька Лариса Федорівна, вчитель біології Чигиринського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа I-III ступенів №3» Чигиринської районної ради;
  7. Рибачок Наталія Борисівна, вчитель біології Христинівської спеціалізованої школи I-III ступенів №1 ім. О.Є. Корнійчука Христинівської районної ради;
  8. Cачинська Людмила Віталіївна, вчитель біології Звенигородської спеціалізованої школи I-III ступенів імені Тараса Шевченка Звенигородської районної ради;
  9. Старікова Валентина Миколаївна, вчитель біології Пальмірської загальноосвітньої школи I-III ступенів Золотоніської районної ради;
  10.  Харитонова Ольга Юріївна, вчитель біології Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Корсунь-Шевченківської районної ради.

 

Номінація «Музичне мистецтво»

1. Вихристюк Тетяна Василівна, учитель музичного мистецтва Великосевастянівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів, Великосевастянівського навчально-виховного комплексу Христинівської   районної ради;

2. Гризюк Наталія Петрівна, учитель музичного мистецтва Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 Монастирищенської районної ради;

3. Гринь Людмила Олександрівна,  учитель музичного мистецтва Золотоніської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 6 Золотоніської міської ради;

4. Живиця Інна Олександрівна, учитель музичного мистецтва Балаклеївської загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів № 2 Смілянської  районної ради;

5. Коломієць Інна Ігорівна, учитель музичного мистецтва Ватутінської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 5 Ватутінської міської ради;

6. Куценко Наталія Вікторівна,  учитель музичного мистецтва Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернат  І-ІІ ступенів – спортивний ліцей Звенигородської районної ради;

7. Мозгова Лариса Володимирівна, учитель музичного мистецтва Кам’янської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської районної ради;

8. Пітенко Олена Федорівна, учитель музичного мистецтва Смілянської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 10 Смілянської міської ради;

9. Середа Олена Іванівна, учитель музичного мистецтва Гарбузинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад- загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради;

10. Яковенко  Лариса Віталіївна, учитель музичного мистецтва Червонослобідської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради.

 

Вітаємо з першою перемогою на обласному етапі Конкурсу, бажаємо нових звершень та перемог!

Дистанційне тестування з фаху в режимі on-line відбудеться :

номінація «Музичне мистецтво» – о 10.00 годині;

номінація «Інформатика» – об 11.00 годині;

номінація «Початкові класи» –  о 12.00 годині;

номінація «Біологія» – о 13.00 годині.

Рекомендації з налаштування комп'ютера

 

  • Відімкнути на час тестуванням антивірусні програми.
  • Перевірити /встановити/ розмір тексту в розділі  «Роздільна здатність»     о/с  WINDOWS:

¤  –   «менший – 100% за замовчуванням»

  • Комп'ютер обладнати навушниками.

У разі виникнення проблем із проходженням тестування звертатись за телефоном: 067-76-08-288 (Анатолій Георгійович).

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове