Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ШКІЛ-УЧАСНИЦЬ ЦІЛЬОВОЇ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «ІННОВАЦІЙНІ ШКОЛИ ЧЕРКАЩИНИ»

Рішенням Черкаської обласної ради від 07.10.2016 № 9-2/VII було затверджено обласну цільову програму «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року.

Метою Програми є створення умов (організаційних, науково-методичних, кадрових, матеріально-технічних) для перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, оптимізації процесу впровадження інновацій в освітній процес з урахуванням сучасних світових тенденцій, підвищення ефективності та якості регіональної системи освіти.

Досягнення мети Програми передбачається шляхом:

- підтримки перспективного розвитку інноваційних шкіл Черкаської області, які пройшли конкурсний відбір, на основі оптимального поєднання фінансових можливостей бюджетів обласного та місцевого рівнів;

- розроблення, громадського захисту та реалізації перспективних моделей розвитку інноваційних шкіл Черкащини;

- моніторингу, громадського оцінювання, узагальнення та популяризації моделей і досвіду діяльності інноваційних шкіл Черкащини щодо забезпечення нових стандартів якості освіти дітей та учнівської молоді.

Для формування кола учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» проведено конкурс серед навчальних закладів області.

До організаційного комітету конкурсного відбору надійшло 49 матеріалів з усіх регіонів області.

З 16 до 19 грудня 2016 року члени журі конкурсного відбору ретельно вивчали подані навчальними закладами роботи та визначило 29 шкіл-учасниць Програми.

Вітаємо переможців конкурсного відбору учасників цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини»:

  1. Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міської ради.
  2. Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.
  3. Канівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради.
  4. Смілянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум» Смілянської міської ради.
  5. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Уманської міської ради.
  6. Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради.
  7. Городищенський економічний ліцей Городищенської районної ради.
  8. Драбівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В. Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради.
  9. Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради.
  10. Звенигородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 Звенигородської районної ради.
  11. Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради.
  12. Авторська О.А. Захаренка середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Сахнівки Корсунь-Шевченківської районної ради.
  13. Кам’янський еколого-економічний ліцей Кам’янської районної ради.
  14. Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Канівської районної ради.
  15. Катеринопільський ліцей Катеринопільської районної ради.
  16. Лисянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія» Лисянської районної ради.
  17. Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради.
  18. Монастирищенський навчально-виховний комплекс «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради.
  19. Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Євгенії Гуглі Смілянської районної ради.
  20. Тальнівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія» Тальнівської районної ради.
  21. Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка Уманської районної ради.
  22. Верхняцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей» Христинівської районної ради.
  23. Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради.
  24. Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. Б. Хмельницького Чигиринської районної ради.
  25. Чорнобаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської районної ради.
  26. Шполянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - ліцей» Шполянської районної ради.
  27. Перша міська гімназія Черкаської міської ради.
  28. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.
  29. Моринський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Т.Г. Шевченка Звенигородської районної ради.

На наступному етапі реалізації цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини» передбачається:

- розроблення інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм подальшого розвитку;

- проведення громадського захисту інноваційними школами Черкащини перспективних моделей і програм свого розвитку;

- реорганізація інноваційних шкіл Черкащини у відповідності до перспективних моделей і програм свого розвитку.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове