Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Про проведення пробного ЗНО 01, 08.04.2017

        01 та 08 квітня 2017 року в області відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі –  пробне ЗНО):

-     01.04 – з української мови і літератури;

-    08.04 – з десяти предметів: математики, історії України, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та російської мов.

Пробне ЗНО є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, метою якого є відтворення умов та технології проведення ЗНО для психологічної підготовки майбутніх абітурієнтів до участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Особи, які зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, мали можливість:

-         ознайомитися із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року;

-         виконати пробний тест та попрактикуватися у заповненні бланків відповідей;

-         отримати результат пробного ЗНО за допомогою спеціального сервісу УЦОЯО (за бажанням);

-         психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

-         навчитись ефективно розподіляти час;

-         оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Для проведення пробного ЗНО в області створено 26 пунктів, що розташовані на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, до організації роботи яких залучено близько 800 осіб. На пробне ЗНО з української мови і літератури зареєструвалося 3598 осіб, з’явилося 3515, що становить 98%. 100% явку показали Драбівський, Кам’янський, Катеринопільський, Лисянський, Маньківський, Христинівський райони та м. Ватутіне.

На пробне ЗНО з інших предметів зареєструвалося 3007 абітурієнтів, з’явилося 2895, що становить 96,3%. 100% явка – у Катеринопільському, Маньківському, Монастирищенському та Христинівському районах.

Майбутні абітурієнти після закінчення часу, відведеного для роботи з тестом, отримали інформаційний бюлетень «Як визначити результати пробного ЗНО», в якому вказані схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційної роботи та оцінювання завдань відкритої форми.

Учасники пробного ЗНО, які не змогли пройти тестування 01 та 08 квітня, мають можливість отримати протягом 3-х днів на пункті пробного ЗНО комплект тестових матеріалів.

        Аналіз двох днів проходження пробного ЗНО показав, що на кожному пункті було створено належні умови для проходження пробного тестування.

 

 

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове