Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інтернет-конференція з проблеми: «Художня культура рідного краю. Мистецька палітра Черкащини»

     Відповідно до плану роботи Комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» на 2017 рік, проведено Інтернет-конференцію для вчителів з предметів художньо-естетичного циклу з проблеми: «Художня культура рідного краю. Мистецька палітра Черкащини».Прийняли участь у Інтернет-конференції учителі загальноосвітних навчальних закладів області, а саме:

1.  м. Золотоноша – (1 робота);

2. м. Канів - (1 робота);

3.  м. Черкаси – (2 роботи);

4. Городищенський район – (1 робота);

5. Драбівський район – (3 роботи);

6. Звенигородський район – (2 роботи);

7. Кам'янський район – (3 роботи);

8. Катеринопільський район – (4 роботи);

9. Маньківський район – (1 робота);

10. Монастирищенський район – (1 робота);

11. Смілянський район – (2 робота);

12. Чорнобаївський район – (1 робота);

13. Шполянський район – (2 роботи).

   Не прийняли участь у Інтернет-конференції учителі загальноосвітних навчальних закладів Жашківського, Золотоніського, Канівського, Корсунь-Шевченківський, Лисянський, Чигиринський, Тальнівського районів, міста Ватутіне, Умань.

       

    Список учасників Інтернет-конференція з проблеми: «Художня культура рідного краю. Мистецька палітра Черкащини»:

 

2.

Лосєва Ольга Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, вчитель історії Косарської загальноосвітньої    школи І-ІІІ ступенів

 Кам’янської районної ради

«Майстер декоративного розпису Макар Муха»

 

3.

 Готмар Альона  Романівна, вчитель музичного мистецтваМонастирищенськогонавчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Ерудит» Монастирищенської районної ради.

«Пам’ятки кульри і мистецтва Монастирищенського краю»

 

 

 

 

                                                     

 

 

4.

Єлсукова  Ольга Валентинівна, вчитель художньої культури Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради

«Дорога до мельпомени»

 

5.

Єлсукова  Ольга Валентинівна, вчитель художньої культуриЧеркаського гуманітарно-правового ліцею  Черкаської міської ради

«Міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства»

 

6.

Бандура Леся Валеріївна, вчитель Ребедайлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам'янської районної ради

 

«Пам’ятки культури і мистецтва рідного краю».

 

7.

Войцях  Світлана Анатоліївна, вчитель музичного мистецтва та художньої культури Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради

 

«Творчість Бориса каменського як складова культурного життя Чорнобаївщини»

 

8.

Мальована Ліна Володимирівна, вчитель української мови і літератури, художньої культури Малостаросільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради

«Смілянський міський краєзнавчий музей – культурний  та духовний провідник у минуле і сьогодення нашого народу».

 

 

9.

 Чеша АллаОлексіївна, вчитель Золотоніської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Золотоніської міської ради

«Пам’ятки культури і мистецтва рідного

краю »

 

10

Іващенко Лариса Анатоліївна, вчитель музичного мистецтва та художньої культури Канівської гімназії  імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області

 

«Канів – найкраще місце на землі»

 

 

11

Дідук Людмила Тимофіївна,  вчитель початкових класів та художньої культури  Мокрокалигірської  ЗОШІ-ІІІ ступенів Мокрокалигірської сільської ради Катеринопільського району Черкаської області

«Народні промисли і ремесла майстрів с.Мокра Калигірка

Катеринопільського району Черкаської області».

 

 

12

Кузьменко Людмила Іванівна, заступник директора з НВР на мистецькому факультеті Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої  школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естичного профілю Черкаської обласної ради

 

«Виховання громадянсько-патріотичних почуттів учнів засобами мистецтва»

 

 

13

Мозгова Лариса Володимирівна, вчитель музичного мистецтва Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради

«Сучасні композитори Кам’янщини»

 

 

14

Завгородня Надія Григорівна,  вчитель художньої культур Шполянської    загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Шполянської районної ради

 

«Музеї Шполянщини»

 

 

15

Журба Ганна Семенівна, вчитель художньої культури Вікторівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу С.П. Кобця Маньківської районної ради

«Прекрасне захоплює, хвилює завжди…»

 

 

16

 Кружиліна Лариса Юріївна,  методист з виховної роботи та предметів  художньо-естетичного циклу Шполянського районного методичного кабінету, учитель музичного мистецтва Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Шполянської районної ради

 «Мистецькі події 2017 року.  Черкаська обласна філармонія. ( заочна подорож )».

 

 

17

Яковенко Лариса Віталіївна,  вчитель музичного мистецтва та художньої культури Червонослобідської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради

«Мистецька палітра Черкащини»

 

18

Царик Тетяна Іванівна, вчительДемківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Драбівської районної ради.

«Культурно- мистецькі заклади м. Черкаси»

 

19

Кріт Людмила Анатоліївна, вчитель образотворчого мистецтва,  інтегрованих курсів «Мистецтво» і «Художня культура»

Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. С.С. Гулака-Артемовського Городищенської районної ради

«Городищина — мала батьківщина Гулаків-Артемовських.

Гордість Черкащини – Галина Кальченко».

 

 

20

Нагорний Віталій Михайлович,учитель музичного мистецтваКатеринопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

 Катеринопільської районної ради

«Катеринопільщина: край хліба, квітів і добра»

 

 

21

Нагорна Світлана Леонідівна, учительмузичного мистецтва та інтегрованих курсів «Мистецтво» і «Художня культура»Шостаківського навчально-виховного комплексу  «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Катеринопільської районної ради

Нам’ятки культурної спадщини»

 

 

22

Кузьменко Людмила Іванівна, заступник директора з НВР на мистецькому факультеті Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої

 школи-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естичного профілю

Черкаської обласної ради

«Українська пісня в боротьбі за незалежність»

 

 

23

Кривенкіна Лариса Вячеславівна, вчитель музичного мистецтва та інтегрованих курсів  «Мисмтецтво» і художня культура

Єрківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя України В.М.Чорновола Єрківської селищної ради

Катеринопільського району

«Па’ятки культурної

спадщини

Катеринопільщини»

 

 

24

 Руда Валентина Антонівна,  вчитель художньої культури Сунківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

«Княгиня Яшвіль»

 

 

25

Федоренко Любов Миколаївна,  вчитель образотворчого мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво» Степанівської ЗОШ І-ІІ ступенів Драбівської районної ради

«Художні промисли Черкащини як складова української культури».

 

 

 

Методист КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР»                           Гловацький С.В.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове