Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Підсумковий круглий стіл «Реалізація педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці»

Першу річницю своєї діяльності 12 квітня 2017 відзначив навчально-практичний центр самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників.

Цього ж дня в рамках роботи центру у КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся підсумковий круглий стіл «Реалізація педагогічної системи самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення в педагогічній практиці» (модератор – Світлана Гаряча, завідувач кафедри педагогіки і освітнього менеджменту, кандидат педагогічних наук).

У заході взяли участь заступники директорів загальноосвітніх шкіл Черкаського району та м. Черкаси, які протягом 2016-2017 були слухачами науково-методичного семінару «Педагогічна система самопізнання і особистісно-професійного самовдосконалення: практичний аспект» (ведуча семінару – Тетяна Черкашина, професор кафедри педагогіки і освітнього менеджменту, доктор педагогічних наук, президент ЧМГО «Ліга культури»).

До круглого столу також були залучені вчителі шкіл м. Черкаси, учасники постійно діючого семінару для класних керівників 5-11-х класів «Культура родинних взаємин суб’єктів педагогічної діяльності на засадах самопізнання» (ведуча – Людмила Северинчук, начальник служби у справах дітей Черкаської РДА, віце-президент ЧМГО «Ліга культури») та семінару-тренінгу для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів «Формування ключових компетентностей саморозвитку і самоосвіти через систему самопізнання» (ведуча – Любов Агапова, вчитель Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №19, член ЧМГО «Ліга культури»).

Тетяна Черкашина під час свого виступу наголосила на необхідності свідомої самопізнавальної діяльності суб`єктів педагогічної діяльності та впровадження самопізнавальних технологій у педагогічну практику.

На круглий стіл була запрошена співзасновник навчально-практичного центру самопізнання та особистісно-професійного самовдосконалення педагогічних працівників, філософ, письменник, громадський діяч, голова товариства жінок м. Фастів, почесний член ЧМГО «Ліга культури» Емма Піньковська, яка представила презентацію основних положень авторської системи самопізнання та самовдосконалення.

Учасники круглого столу розповіли про практичне застосування педагогічної системи самопізнання у виховній роботі зі своїми учнями та були одностайні у думці про її актуальність та ефективність для підвищення рівня культури підростаючого покоління.

Людмила Северинчук

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове