Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інтернет-конфренція «Використання досвіду О. Захаренка у педагогічній діяльності молодого педагога»

Згідно з планом роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя в режимі оф-лайн проведена Інтернет-конференція «Використання досвіду О. Захаренка у педагогічній діяльності молодого педагога» та обговорено такі питання:

1.     Закони добра і краси О. Захаренка.

2.     Ідеї родинного виховання  новатора-педагога Олександра Захаренка.

У конференції взяли участь молоді вчителі Золотоніського, Драбівського, Кам’янського, Смілянського, Черкаського, Чигиринського районів та міст Золотоноша, Канів, Сміла, Умань. Всього взяли участь в Інтернет-конференції 35 молодих учителів області.

В процесі обговорення молоді педагоги розповіли, що вони завжди використовують педагогічні настанови Олександра Захаренка і  впроваджують їх під час організації проектів, виховних годин, екскурсій, батьківських зборів тощо.

Серед основних форм співпраці батьківського та учнівського колективів названі проекти: «Від зернинки до колоска»(батькам відводилася ключова роль у зборі та обробці інформації про свій рід та допомога дітям у створенні презентації про родинне дерево та родинні професії, сімейні реліквії та родинні таланти); «Дендрологічний парк «Софіївка» – одне із семи чудес України» та ін. У межах проектів організовувалися екскурсії та свята, створювалися класні музеї на родинну тематику.

Молоді вчителі області зазначають, що за підтримки батьків відзначається День іменинника, проводяться майстер-класи, інформаційні хвилинки, ранкові руханки, проводяться ярмарки, спільне прибирання шкільного подвір’я тощо.

В своїй педагогічній діяльності молоді вчителі, пам'ятаючи ідеї педагога-новатора, намагаються перетворити школу в дім радості і творчості, де панує відчуття причетності до великої справи, власної участі та значимості у здійсненні задуму, а навчально-виховний процес перестає бути обтяжливим і для учня, і для сім'ї.

Учасники Інтернет-конференції згадують мудрі уроки Наставника й Духовного батька:

Перше: майстра робить праця, самовіддана, натхненна, в ім’я радісного й щасливого майбутнього дітей.

Друге: учитель має бути завжди учнем. Справжнім учителем стане той, хто постійно працює над собою.

Третє: успіх приходить лише до того, хто любить клопітку, творчу щоденну працю.

Четверте: щоб навчити дітей, треба вміти самому.

 

Матеріали Інтернет-конференції розміщені  на сайті Віртуальної школи молодого педагога: http://teacher.ed-sp.net/index.php?option=com_content&view=category&id=3...

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове