Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

У рамках виставки відбувся семінар керівників методичних об´єднань вчителів хімії області

В рамках роботи ХХІІ обласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017» 25 квітня 2017 року  відбувся семінар керівників методичних об´єднань вчителів хімії області. В ході семінару розглядались актуальні питання компетентнісного підхіду у викладанні хімії за новою програмою у 7-9 класах.  

Вороненко Тетяна Іванівна, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти провела для керівників методичних провела практикум «Методика складання завдань компетентнісного спрямування з хімії». 

У заході взяли участь 29 представників навчальних закладів. Для учасників семінару переможцями обласного конкурсу «Учитель року» з досвіду роботи було проведено  майстер-класи:

-         Інтегральна технологія як засіб формування цілісного  розуміння учнем до навколишнього світу, Ткаченко І.І., учитель хімії Черкаського гуманітарно-правового ліцею;

-         Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хімії як засіб забезпечення персональної траєкторії її розвитку, Заруба Л.В., учитель хімії Смілянської загальноосвітньої школи.

 

Северинова Алла Миколаївна, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін, ознайомила присутніх з особливостями компетентнісного підходу при викладанні хімії у 9 класі

 

Сподіваємося, що семінар став корисним майданчиком для генерації, розвитку та впровадження передових ідей та ініціатив учителів природничого напрямку  різних навчальних закладів.

 

Северинова А.М., методист

лабораторії природничо-математичних дисциплін

 

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове