Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

У рамках виставки відбувся семінар керівників методичних об´єднань вчителів фізики області

25 квітня 2017 року  в рамках роботи ХХІІ обласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017» року  відбувся семінар керівників методичних об´єднань вчителів фізики області. В ході семінару розглядались актуальні питання розв'язування компетентнісних задач на уроках фізики як важливий компонент у розвитку конкурентоспроможного випускника                                                          

Кандидат педагогічних наук, доцент,  старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України Непорожня Лідія Вікторівна провела практикум «Фізичні задачі як засіб розвитку ключової природничої компетентності» .

У заході взяли участь 25 представників навчальних закладів. Переможцем обласного конкурсу «Учитель року» для учасників семінару з досвіду роботи було проведено  майстер-класи:

-         Використання хмарних технологій для формування ключових   компетентностей учнів, Совгира С.М., учитель фізики Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №33 ім. В. Симоненка

Северинова Алла Миколаївна, методист лабораторії природничо-математичних дисциплін, виступила з темою «Розвиток фізичних компетентностей у дослідницькій діяльності учнів».

Сподіваємося, що семінар став корисним майданчиком для генерації, розвитку та впровадження передових ідей та ініціатив учителів природничого напрямку  різних навчальних закладів.

 

Северинова А.М., методист

лабораторії природничо-математичних дисциплін

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове