Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

У рамках виставки відбувся семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу, предмети художньо-естетичного профілю та позашкільну освіту

У рамках обласної педагогічної виставки «Інноваційний пошук освітян Черкащини – 2017» відбувся семінар методистів районних (міських) методичних кабінетів та об’єднаних територіальних громад, які відповідають за виховну роботу, предмети художньо-естетичного профілю та позашкільну освіту з теми «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників у контексті освітніх реформ нової української школи».

Відкрила семінар заступник начальника відділу спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки ЧОДА Тетяна Олександрівна Шевченко. Тетяна Олександрівна висловила всім присутнім подяку за активну участь у професійному форумі і ознайомила з нормативними документами щодо проведення моніторингу стану виховної роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах. Особливу увагу акцентувала на формах і методах його проведення.

Про інноваційні форми роботи розвитку професійної компетентності педагогічних працівників розповіла Валентина Семенівна Кудін, завідувач лабораторії виховної роботи КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР».

Пріоритетні засади підвищення якості освітньої галузі «Мистецтво» в умовах оновлення навчальної програми «Мистецтво» висвітлила Наталія Андріївна Лємешева, методист предметів художньо-естетичного профілю.

Сергій Віталійович Гловацький, методист предметів художньо-естетичного циклу, розповів про шляхиреалізації компетентнісного підходу до викладання предметів художньо-естетичного циклу в початковій та основній школі.

Особливості педагогіки партнерства в контексті концепції «Нової української школи» розкрила в своєму виступі методист з виховної роботи Наталія Василівна Бугайчук.

Практично значущою була друга частина семінару: доцент кафедри психології КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР», кандидат психологічних наук Ілона Миколаївна Руденко провела інтерактивне заняття з теми «Методист у світі стереотипів: подолання стереотипності мислення».

Всі учасники семінару мали можливість відвідати виставку передового педагогічного досвіду і віднайти для себе певну передову технологію, яку можна впровадити у навчальних закладах свого регіону.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове