Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Освітні ініціативи робототехніки

 26 квітня у рамках ХХІІ обласної виставки педагогічних технологій «Інноваційний пошук освітян Черкащини 2017» відбулася науково-практична конференція «Освітні ініціативи робототехніки».

     Захід проведено для керівників та учителів навчальних закладів, де має впроваджуватися викладання основ робототехніки за допомогою навчальних комплексів LEGO Education.

     Власним досвідом щодо використання означених наборів поділилися керівники-тренери команд юних робототехніків із Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка, Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка та Гельмязівської ЗОШ, які, до речі, нещодавно повернулися з перемогою з фестивалю  «ROBOfirst – більше ніж роботи»  - масштабної події у сфері освіти, науки і техніки, де талановиті, творчі, ерудовані діти віком від 6 до 16 років зі всієї України продемонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, інженерії і архітектури. Зокрема, команди «Zolowizards» Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка та «Kiborgs.ua» Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка представлятимуть Україну на Європейському змаганні «FIRST LEGO League Open European Championship» в Данії.

     Учасники команд робототехніків розповіли про свої враження від участі у змаганнях, а також продемонстрували присутнім можливості використання навчальних наборів LEGO.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове