Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Обласна олімпіади з трудового навчання серед вихованців шкіл-інтернатів Черкаської області

З метою збереження і розвитку творчого потенціалу нації, формування в суспільстві сприятливих умов для становлення особистості та підтримки обдарованих дітей із особливими освітніми потребами, 21 квітня 2017 року на базі Комунального закладу «Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради» проведено обласну олімпіаду з трудового навчання серед вихованців спеціальних шкіл-інтернатів.

Із початком змагань учасників привітали Литвин Інна Миколаївна, методист лабораторії розвитку освіти та педагогічних інновацій КНЗ «Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та директор Корсунь-Шевченківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хронік Тетяна Євгеніївна.

Голови журі дали настанови перед відповідальним випробуванням та побажали успіхів і творчого натхнення учасникам олімпіади.

В олімпіадних змаганнях взяли участь 37 учнів 8-9 (10) класів із 10 спеціальних шкіл-інтернатів за такими напрямами: швейна, столярна, слюсарна, взуттєва, сільськогосподарська, будівельна справи.

Особливо приємним творчим сюрпризом для учасників олімпіади та гостей школи стали майстер-класи, створенні талановитими вихователями.

Підсумки показали, що учні, які брали участь в олімпіаді продемонстрували високий рівень професійної підготовки з трудового навчання, вміння і навички практично застосовувати на практиці.

Учасникам олімпіади були вручені грамоти та солодкі подарунки.

Створенню святкового настрою і дружньої атмосфери сприяли хореографічні та вокальні виступи учнів Комунального закладу «Корсунь-Шевченківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради».

Вітаємо переможців та всіх учасників обласної олімпіади та бажаємо творчої наснаги і нових творчих здобутків!

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове