Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Інтернет-конференція «Виховання патріотизму в умовах освітнього закладу»

У березні-квітні 2017 року на Черкаському освітянському порталі (сайт КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР») відбулась обласна науково-практична Інтернет-конференція «Виховання патріотизму в умовах освітнього закладу».

Мета проведення Інтернет-конференції – об’єднання зусиль науково-педагогічних працівників нашої області щодо осмислення досвіду та визначення перспектив подальшого розвитку системи патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

У Інтернет-конференції взяли участь більше ста педагогічних працівників області, які мають досвід дослідницької діяльності з актуальних проблем патріотичного виховання у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

Результатом проведення конференції є збірник, матеріали якого можуть бути корисними директорам загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, методистам, культорганізаторам, керівникам гуртків, класним керівникам та батькам.

СПИСОК

учасників обласної науково-практичної інтернет-конференції
«Виховання патріотизму в умовах освітнього закладу»

(березень-квітень 2017 року)

 

№ з/п

 

ПІБ, посада, заклад учасника

  1.  

Байда Надія Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу №17 «Пролісок» (ясла-садок комбінованого типу) Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

 Бірюкова Наталія Миколаївна, вихователь дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Брайко Тетяна Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу №21 «Оленка» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Глагола Олена Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії Косарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області

  1.  

Гладченко Алла Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Чорнокам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

  1.  

Гнатенко Раїса Миколаївна, вихователь Смілянської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради

  1.  

Горобець Антоніна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи станції юних техніків м. Умані

  1.  

Уголькова Світлана Леонідівна, керівник гуртка станції юних техніків м.Умані

  1.  

Городнюк Ганна Вікторівна, керівник гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості міста Умань Черкаської області

  1.  

Гринько Сергій Сергійович, керівник гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості м. Золотоноші Черкаської області

  1.  

Гульовата Надія Анатоліївна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №31 «Чебурашка» Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Капка Ольга Михайлівна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №31 «Чебурашка» Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Дудар Тетяна Юріївна, директор Чаплинського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Лисянської районної ради Черкаської області

  1.  

Дудар Роман Ярославович, учитель історії Чаплинського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Лисянської районної ради Черкаської області

  1.  

Іванюк Галина Петрівна, вихователь дошкільного навчального закладу №12 «Золота рибка» Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Калиндрузь Любов Миколаївна, учитель інформатики Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради Черкаської області

  1.  

Каракада Ірина Миколаївна, керівник гуртка станції юних техніків м. Умані

  1.  

Кисленко Ніна Володимирівна, вихователь дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Ляшенко Інна Миколаївна, директор школи, учитель зарубіжної літератури Сердюківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Смілянської районної ради Черкаської області

  1.  

Марчишина Леся Володимирівна, заступник директора з виховної роботи Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області

  1.  

Драбенюк Наталія Анатоліївна, учитель Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області

  1.  

Маковей Катерина Олександрівна, бібліотекар Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області

  1.  

Махненко Анатолій Григорович, учитель фізичного виховання та предмета «Захист  Вітчизни» Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

  1.  

Мельник Лариса Володимирівна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу ясла-садок  комбінованого типу №33 Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Москаленко Тетяна Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель історії Богуславецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» ім. М. О. Максимовича  Золотоніської районної ради Черкаської області

  1.  

Музика Анна Андріївна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №18 «Дзвіночок» Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Острань Руслана Романівна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №18 «Дзвіночок» Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Погорілий Юрій Андрійович, директор  Тимошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Кароля Шимановського Кам’янської районної ради Черкаської області

  1.  

Небилиця Леся Михайлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Тимошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Кароля Шимановського Кам’янської районної ради Черкаської області

  1.  

Щекань Марина Сергіївна, заступник директора з виховної роботи Тимошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  імені Кароля Шимановського Кам’янської районної ради

  1.  

Нечитайло Валентина Борисівна, директор Шевченківського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Звенигородської районної ради  Черкаської області

  1.  

Овчаренко Валентина Іванівна, директор Левченківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради Черкаської області

  1.  

Зуб Наталія Федорівна, завідувач дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Очеретяна Лариса Олександрівна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Побережна Людмила Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок  комбінованого типу №33 Уманської міської ради Черкаської області

  1.  

Проскура Ніна Олександрівна, директор Лисянського Будинку дитячої та юнацької творчості

  1.  

Різник Людмила Леонідівна, директор, учитель історії Коврайського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Золотоніської районної ради Черкаської області

  1.  

Різник Юлія Миколаївна, учитель історії Коврайського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів–дошкільний навчальний заклад» імені Г.С. Сковороди Золотоніської районної ради Черкаської області

  1.  

Русява Наталія Олександрівна, завідувач дошкільного навчального закладу ясла-садок компенсуючого типу № 9 м.Умані Черкаської області

  1.  

Завалій Наталія Анатоліївна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу ясла-садок компенсуючого типу № 9 м.Умані Черкаської області

  1.  

Самойленко Галина Борисівна, заступник директора з виховної роботи Ярошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мокрокалигірської сільської ради Катеринопільського району

  1.  

Сахно Оксана Григорівна, учитель української мови та літератури  Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

  1.  

 Сенченко Валентина Петрівна, учитель-логопед дошкільного навчального закладу №19 «Світлячок» Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Танасієнко Людмила Олександрівна, вихователь Ватутінського дошкільного навчального закладу №7 «Сонечко» комбінованого типу Ватутінської міської ради Черкаської області

  1.  

Темченко Наталія Анатоліївна, педагог-організатор Смілянської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Світлана Іванівна Ускучакова, заступник директора з виховної роботи Москаленківського навчально-виховного закладу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області

  1.  

Гончарик Ольга Филимонівна, заступник директора з виховної роботи, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради Черкаської області

  1.  

Ходоровська  Стелла Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель математики вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради Черкаської області

  1.  

Шкапенко Людмила Василівна, методист з дошкільної освіти районного методичного кабінету Звенигородського відділу освіти районної державної адміністрації Черкаської області

  1.  

Берестова Наталія Іванівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 89 «Віночок» Черкаської міської ради

  1.  

Бродовенко Олена Анатоліївна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №41 «Дударик» Черкаської міської ради

  1.  

Бунелик Л.О., вихователь дошкільного навчального закладу №34 «Дніпряночка» Черкаської міської ради

  1.  

Вовк О.П.,  вихователь-методист  дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу №43 «Морська хвиля» Черкаської міської ради

  1.  

Оксана Галаєва, учитель-логопед дошкільного навчального закладу (дитячий садок) спеціального типу №35 «Горобинка» Черкаської міської ради

  1.  

Головко Віктор Миколайович, директор Ковалівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа  I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради Черкаської області

  1.  

Горбенко Д.О., учитель української  мови Вершацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради

  1.  

Гресь Валентина Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Степанківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

  1.  

Забой  Тетяна Анатоліївна, заступник директора Ватутінської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1  Ватутінської міської ради  Черкаської області

  1.  

Здір Ольга Анатоліївна, вихователь дошкільного навчального закладу №89 «Віночок» Черкаської міської ради

  1.  

Іванько Ганна Василівна, учитель історії та правознавства Житницької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради Черкаської області

  1.  

Кабак Л. В.,  вихователь дошкільного навчального закладу №50  «Світлофорчик»  Черкаської міської ради

  1.  

Кислиця Інна Миколаївна, вихователь Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю

  1.  

Прядко Анна Геннадіївна, заступник директора з виховної роботи Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Звенигородської районної ради Черкаської області

  1.  

Коваль Ірина Вікторівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу  №41 «Дударик» Черкаської міської ради

  1.  

Козубенко Тетяна Михайлівна, директор Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Котова Ілона Семенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи  Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Корнелюк  Любов Петрівна, методист Черкаського міського  методичного кабінету установ освіти

  1.  

Котенко Тетяна Олександрівна, учитель зарубіжної літератури, педагог-організатор Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Драбівської районної ради  Черкаської області

  1.  

Куць Л. П., вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №59 «Петрушка» Черкаської міської ради

  1.  

Лисенко Валентина Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Рацівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської  районної  ради Черкаської  області

  1.  

Мотуз Л.В., вихователь-методист дошкільного навчального     закладу (ясла-садок) комбінованого типу №91 «Кобзарик» Черкаської міської ради

  1.  

Ткаченко Т.П., вихователь  дошкільного навчального   закладу (ясла-садок) комбінованого типу №91 «Кобзарик» Черкаської міської ради

  1.  

Підплета Людмила Іванівна, вихователь дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу № 89 «Віночок» Черкаської міської ради

  1.  

Терещенко-Манукян А.В., учитель англійської мови Вершацької загальноосвітньої школи I-III ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області

  1.  

Ткач Лілія Іванівна, заступник директора з виховної роботи Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Черкаської районної ради Черкаської області

  1.  

Тяско Аліна Василівна, заступник директора  з виховної роботи Боровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради

  1.  

Лариса Миколаївна Харченко, вихователь дошкільного навчального закладу (дитячого садка) спеціального типу №35 «Горобинка» Черкаської міської ради

  1.  

Хижкіна Л.Б., заступник директора з виховної роботи Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Булиух Ю.Г., учитель історії та правознавства  Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 Смілянської міської ради Черкаської області

  1.  

Хоменко Олена Василівна, вихователь дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу № 31 м.Умані Черкаської області

  1.  

Чунарьова Валентина Григорівна, вихователь-методист дошкільного навчального закладу (дитячого садка) спеціального типу №35 «Горобинка» Черкаської міської ради

  1.  

Шапошник М. О., учитель фізкультури комунального закладу  «Черкаська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради»

  1.  

Яковенко Людмила Петрівна, заступник директора з виховної роботи Тубільцівської загальноосвітньої  школи I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області

  1.  

Гонтар Людмила Володимирівна, педагог-організатор Звенигородської загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів №2 Звенигородської районної ради Черкаської області

  1.  

Зозуля Вікторія Олегівна, заступник директора з виховної роботи Козацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області

  1.  

Ткаченко Людмила Петрівна, педагог-організатор Гудзівського навчально-виховного комплексу  «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»  Звенигородської районної ради  Черкаської області

  1.  

Рябчич Олена Олегівна, педагог-організатор Стебненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області

  1.  

Хоменко Інна Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Стебненської  загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Звенигородської районної ради Черкаської області

 

Відповідальна за проведення заходу: Ю. М. Зоря, доцент кафедри дошкільної освіти та професійного розвитку педагогів КНЗ “ЧОІПОПП ЧОР”

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове