Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Реалізація науково-педагогічного проекту «Філологічний Олімп»: тенденції та перспективи

11 травня 2017року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся семінар учителів української і зарубіжної літератур щодо приєднання вчителів-словесників Черкащини до Всеукраїнського проекту «Філологічний олімп».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулась Г.А. Назаренко, проректор з науково-методичної роботи інституту. Про розгортання проекту «Філологічний Олімп» в Україні, його сучасне і майбутнє розповіла К.В.Таранік-Ткачук, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України, науковий керівник проекту, кандидат педагогічних наук, доцент. Катерина Валеріївна окреслила зміст діяльності філологів Черкащини в рамках упровадження науково-педагогічного проекту.

Представила учасників творчих груп С.І.Січкар, завідувач лабораторії гуманітарних дисциплін інституту. В цікавій ігровій формі провела знайомство учасників заходу І.М. Литвин, доцент кафедри психології КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР».

Презентацію проекту на ІІ етапі його реалізації запропонувала Н.В.Химера, методист відділу методики викладання української мови і літератури та зарубіжної літератури Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

На семінарі виступили вчителі Київської області: О.А.Рудницька, учитель української мови і літератури Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Бучанської міської ради Київської області  поділилась досвідом організації роботи вчителя української мови і літератури у межах проекту; А.М. Сливка, учитель зарубіжної літератури Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської міської ради Київської області, розповіла про мотивацію вчителя-словесника до роботи в інноваційному режимі в межах проекту.

            Перед учителями виступила головний редактор журналу «Філологічний Олімп» Буза Марія В’ячеславівна. Вона представила журнал як один із шляхів реалізації проекту, розповіла про порядок подання публікацій до редакції. Приємним сюрпризом для присутніх стало вручення подарунків і сертифікатів.

Для учасників заходу був запропонований круглий стіл: «Організація роботи творчих груп, окреслення завдань і шляхів їх реалізації». Його провели Січкар Світлана Іванівна, завідувач лабораторії гуманітарних дисциплін інституту, Ющенко Людмила Олександрівна, Юрчак Валентина Анатоліївна, методисти лабораторії гуманітарних дисциплін інституту.

 Відкритий мікрофон для пропозицій запропонувала Химера Наталія Володимирівна, методист відділу методики викладання української мови і літератури та зарубіжної літератури Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове