Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся семінар з обміну досвідом «LEGO-міст «ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА»

16 травня на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбувся семінар з обміну досвідом «LEGO-міст «ЧЕРКАСИ-ПОЛТАВА».

Із вітальним словом до учасників із Полтавської області звернулась Чепурна Н.М., ректор КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР».  Про актуальність запровадження STEM-освіти та особливості вивчення робототехніки розповіли Зоря Ю.М., доцент кафедри ДОПРП та Безпоясний Б.С., методист лабораторії-центру інформаційних технологій.

Різник С.П., учитель інформатики Золотоніської гімназії ім. С.Д.Скляренка Золотоніської міської ради, до уваги учасників запропонував виступ на тему «Підготовка учнівської команди для участі у турнірі FLL».

Особливою родзинкою семінару було відвідання полтавською делегацією центру Lego-education у Черкаській гімназії №9 імені О.М.Луценка Черкаської міської ради. Під час візиту до гімназії, учасники мали можливість на практиці побачити впровадження технологій LEGO-конструювання у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів. Педагоги активно обговорювали питання інтеграції LEGO-технологій в освітній процес. До уваги учасників також були запропоновані показові виступи команди учнів гімназії Kiborgs.UA, які є неодноразовими переможцями турніру FLL та Всеукраїнського фестивалю робототехніки – ROBOTICA 2017!

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове