Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Рік Японії в Україні

Кожна країна намагається встановити найбільш вдалу атмосферу взаємоспівробітництва з іншими країнами. Дуже часто це обумовлено тим, що країні необхідні партнери на міжнародній арені, оскільки вона сама неспроможна вирішити ті чи інші внутрішні проблеми. Клімат прийняття між странами світу допомагає у встановленні добрих економічних та політичних відносин і є гарантом непорушення цілісності державних кордонів та прав людини у всесвітньому середовищі. Крім того, дуже часто країнам сектору, що розвивається, необхідні закордонні інвестиції в економіку, бо саме так вони здібні перейти з розвиваючогося табору до табору розвинутих країн. Саме для цього подекуди президенти країн здійснюють візити поваги до інших країн, з наміром виявити свою повагу та з очікуванням підняття свого престижу на міжнародній арені.В  2017 році Японія і Україна відмічають 25 річницю встановлення дипломатичних відносин. З цієї нагоди упродовж року в Україні проходитимуть різноманітні культурні заходи.  Ми сподіваємось, що ці заходи сприятимуть подальшому розвитку японсько-українських двосторонніх відносин.

Указ Президента України "Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні"

Офіційний логотип "Року Японії в Україні" Цей логотип створений японським графічним дизайнером паном Томоо Каваі, який проживає у префектурі Шіга. Головним мотивом у цьому логотипі стали національні прапори обох країн. Хіномару (японська назва прапору Японії) і пасхальне яйце притуляються один до одного, чим символізують дружні відносини між Японією та Україною.

        Даний дизайн було обрано серед 32 інших пропозицій, представлених на розгляд Посольства Японії у період від 22 серпня до 7 жовтня 2016 року.

Церемонія підписання грантової угоди «Проект покращення тренувальних умов спортсменів Української федерації гімнастики» у рамках програми підтримки культурних проектів «Кусаноне» 2017 року

 

Фото-конкурс «Рік Японії в Україні»

Церемонія відкриття виставки японської гравюри укійо-е «Світ Кабукі»

Посольства Японії в Україні

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове