Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Романа Ващука на Черкащину

 12 червня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту GoCamp до Черкаської області завітає з візитом Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук.

Він працюватиме волонтером у мовних таборах Жашківської спеціалізованої школи №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Жашківської районної ради та Маньківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Маньківської районної ради Черкаської області.

 

12 червня на  Жашківську землю завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук  з аташе  Росом Демків. Вони відвідали Жашківську спеціалізовану школу  з поглибленим вивченням окремих  предметів №1 в рамках проекту “ Go Camp“ як волонтери, носії мови.

Учні табору зустріли гостей з прапорами Канади і України  та  власноручно виготовленим постером «Ласкаво запрошуємо до Жашкова».

Гостей запросили до школи і показали як працює мовний табір, які проекти виконалили  учні  за час його існування.

Потім  учні з гостями вийшли на територію школи і в прохолодному затишку дерев, в неформальній атмосфері продовжили спілкування.

Учнів цікавило дуже багато речей про Канаду і її жителів, звички та традиції канадських родин і гостей зокрема.

Змістовні  проекти про себе,свою школу та  про своє місто  подарували учні пану Роману Ващуку  та пану Росу Демків.

Гості разом з учнями грали в інтерактивні ігри, плели  червоно-білі та жовто-блакитні браслети, проводили обмін думками, що їм подобається в таборі, що вони дізнались нового і цікавого.

Наостанок, дякуючи  за візит, діти подарували гостям запашний коровай  і запрошували приїжджати ще, продовжувати дружбу і приємне спілкування.

У рамках проекту “GoCamp” громадської ініціативи GoGlobal у Маньківському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія” 12.06.2017 року  відбулася зустріч учасників літнього  мовного табору з іноземними волонтерами – послом Канади в Україні Романом Ващуком та представником посольства Канади в Україні Росом Демковим. Гімназисти  та педагогічний  колектив зустріли гостей пишним українським  короваєм та вручили український оберіг – вишитий місцевою майстринею рушник.

Під час двогодинного спілкування  учні із задоволенням розмовляли з носіями мови, розповідали про свою країну, її долю, історію, традиції, а також відповідали на запитання гостей про себе, свої вподобання  та  плани на майбутнє. Дітей цікавили історія Канади, її традиції та символи, особливості освіти цієї країни. Учасники табору отримали безцінний досвід спілкування з волонтерами – носіями англійської мови, багато вражень та позитивних емоцій. На згадку про зустріч гості вручили подарунки та зробили фото на пам’ять.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове