Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ КОНКУРСУ КРАЩИХ ЗАХОДІВ ДО ДНЯ ЄВРОПИ

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Україна -  Європейська держава. Вона бажає стати повноправним мешканцем європейського дому, справедливо вважає, що має на це право. Вона довела це своєю історією, географічним розташуванням і тим внеском, який наш народ зробив у континентальну справу впродовж багатьох віків свого існування та боротьби.

Згідно Указу Президента України від 19.04.2003 № 339/2003 „Про День Європи” та з метою забезпечення підтримки державної політики і реалізації стратегії європейської інтеграції на регіональному рівні, відповідно до сучасного етапу взаємовідносин України з Європейським Союзом навчальними закладами області у травні 2017 року були проведені різноманітні заходи до Дня Європи.

У рамках святкування Дня Європи проведено обласний конкурс на кращу сучасну розробку заходів до Дня Європи.

Конкурсна комісія завершила свою роботу. Кращі розробки заходів розміщені на сайті обласного Центру економічної освіти та євроінтеграції. Окрім цього, зверстаний посібник «Сценарії святкування Дня Європи у навчальних закладах Черкащини» з власною розробкою можна буде скачати із сайту «Центр економічної освіти та євроінтеграції» - http://oipopp.ed-sp.net у серпні-вересні 2017р..

Переможці конкурсу нагороджені дипломами КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради». Ними стали:

  1. 1.     Дрозденко Людмила Григорівна, учитель географії та економіки Малосевастянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради Черкаської області за сценарій свята «Знайомство з історією та традиціями країн Європи».
  2. Кільчевська Ольга Вікторівна, учитель географії Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. В.Т.Сенатора" Смілянської міської ради Черкаської області за сценарій євроквесту "Європа - наш дім".
  3. Компанієць Віктор Олексійович, учитель інформатики; Тарасенко Зоя Віталіївна, учитель географії Червонослобідської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 Черкаської районної ради Черкаської області за сценарій євроквесту «Європа – це ми».
  4. Бурлака Олена Вікторівна, учитель Городищенського економічного ліцею Городищенської районної ради Черкаської області за сценарій веб-квесту «Віртуальний тур Європою».
  5. Ткаченко Світлана Сергіївна, учитель початкових класів Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради Черкаської області за за сценарій квест-гри «Мандрівка до Європи».
  6. Вількановська Лідія Юріївна, учитель англійської мови Чигиринського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Чигиринської районної ради за сценарій телемосту «Святкування Дня Матері у країнах Європи» в рамках засідання шкільного Євроклубу «Greenwich»).
  7. Домаш Любов Дмитрівна, директор Веселохутірсього навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Володимира Лук’янця» Чорнобаївської районної ради Черкаської області за сценарій інтелектуальної гри – квесту «Відкриваємо Європу».
  8. Кириченко Ольга Павлівна, вчитель англійської мови Дмитрівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області за сценарій пізнавально-розважальної гри «Заочна подорож до казкової Данії».
  9. Стеценко Валентина Миколаївна,заступник директора з виховної роботи Хрестителівського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області за комплекс заходів до святкування Дня Європи.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове