Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

СТАРТ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКОГО РОКУ МОВ НА ЧЕРКАЩИНІ

2017-2018 навчальний рік оголошено роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині, метою якого є поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн та започаткування нових довготривалих партнерських стосунків і проектів.

Хоча офіційне відкриття Українсько-німецького року мов заплановано на вересень 2017 року, перші проекти вже тривають. Одним з перших заходів у галузі підвищення кваліфікації вчителів німецької мови є проведення методико-дидактичних семінарів для вчителів німецької мови Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України.

З 12 до 16 червня на базі КНЗ « Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів Черкаської області. Референт семінару – Карнаухова Надія Костянтинівна, мультиплікатор Goethe-Institut, вчитель Першої міської гімназії Черкаської міської ради.

На семінар було запрошено 20 вчителів з різних регіонів області. Протягом п’яти днів учасники семінару розглянули питання викладання німецької мови з використанням цифрових мультимедійних засобів, використання мобільних засобів учнів у проектній роботі, інноваційних підходів до викладання країнознавства на уроках німецької мови, підготовки учнів до іспитів на рівнях А1 – В1.

Кожен учасник семінару отримав пакет матеріалів для використання на уроці німецької мови та сертифікат підтвердження участі в заході, підписаний спільно Міністерством освіти і науки України та Goethe-Institut в Україні

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове