Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Розпочато тренінг для педагогів пілотних шкіл Черкащини з питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти

Реформування початкової освіти – перший крок у рамках впровадження Нової української школи, без успіху якої неможливі щасливе життя молодих громадян України у ХХІ сторіччі, зміцнення демократичних цінностей, соціально-культурний, політичний та економічний розвиток Української держави. Від початкової освіти передусім залежить, наскільки молоді українці віритимуть у себе, свій потенціал і свою спроможність змінювати Україну.

Державний стандарт початкової освіти, який набуде чинності 1 вересня 2018 року, покликаний змінити сутність української освіти.

Апробація Державного стандарту початкової освіти протягом 2017-2018 навчального року здійснюватиметься на базі 100-та пілотних шкіл України (4 школи у кожній області).

У травні-червні 2017 року Міністерством освіти і науки України проведено конкурсний відбір пілотних шкіл.

Із 11 навчальних закладів Черкащини, які зареєструвались для участі у конкурсному відборі, право здійснювати експеримент всеукраїнського рівня з пілотування Державного стандарту початкової освіти вибороли такі навчальні заклади:

  1. Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 3 – колегіум» Смілянської міської ради.
  2. Золотоніська гімназія ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради.
  3. Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради.
  4. Черкаська гімназія №9 ім.О.М.Луценка Черкаської міської ради.

 

З метою якісної підготовки до впровадження Державного стандарту початкової освіти на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» з 11 по 14 липня 2017 року проводиться чотириденний тренінг для відібраних чотирьох пілотних шкіл.

У тренінгу беруть участь  по 3 учасники кожної із пілотних шкіл Черкаської області (2 вчителя початкових класів та заступник директора школи, який відповідає за початкову освіту), а також методисти ММК, які здійснюють навчально-методичне забезпечення початкової освіти.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове