Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Проведений навчальний тренінг з прав людини та методики викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах

18-19 липня 2017 року був проведений навчальний тренінг  з прав людини та методики викладання прав людини в загальноосвітніх навчальних закладах. Навчання стало можливим за співпраці Міністерства освіти і науки України та комунального навчального закладу  КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Учасниками заходу стали директори, заступники директорів із навчально-виховної роботи та учителі правознавства загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської області.

            Вітаючи учасників тренінгу, пані Наталя Чепурна, ректор КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидат педагогічних наук, доцент, зазначила, що такі заходи значно сприяють поширенню кращих практик щодо освіти у сфері прав людини та обміну досвідом серед освітян України. 

            У своєму виступу пані Раїса Євтушенко, головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, відмітила, що у рамках виконання концепції «Нова українська школа» важливим є перехід від знаннєвої до компетентнісної освіти. А від так, розвиток навичок викладання прав людини у загальноосвітніх навчальних закладах саме для сучасних учителів є одним із пріоритетних завдань української школи.

Пані Наталія Беца, національний спеціаліст проектів у сфері верховенства права і прав людини Координатора проектів ОБСЄ в Україні, наголосила на поглибленні знань та розуміння прав людини, інструментів і механізмів їхнього захисту, принципів і цінностей освіти з прав людини, що є актуальним для викладання шкільних предметів у сучасній школі.

Протягом двох днів учасники тренінгу навчалися, обмінювалися досвідом, виконували різноманітні практичні завдання. Результатом такої роботи стала сертифікація 32 освітян Черкаської області, які отримали практичні навички викладання прав людини у загальноосвітніх навчальних закладах.

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове