Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся обласний семінар вчителів фізичної культури з проблеми «Загальноосвітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей»

10 жовтня  на базі КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар вчителів фізичної культури з проблеми «Загальноосвітня школа – джерело знань, загальнолюдських та олімпійських цінностей».

У заході взяли участь вчителі фізичної культури, які праціють за проектом «Олімпійська освіта», та  вчителі фізичної культури ЗНЗ області.

З  історією олімпійської освіти в школах Україні учасників семінару ознайомили  Єрмолова Валентина Михайлівна, директор Олімпійської академії України, професор Національного університету фізичного виховання і спорту України, та Радченко Лідія Олексіївна, доцент кафедри історії та теорії олімпійського спору Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Досвідом роботи шкіл олімпійської освіти Черкаської області поділилися: В.Д.Ярова, завідувач відділу фізичної культури, військово-патріотичного виховання та основ здоров’я, М.М. Пилипенко, учитель  Звенигородської загальноосвітної школи-інтернату І-ІІ ступенів – спортивнийго ліцею Звенигородської районної ради, Л.П. Юнак, учитель Черкаського колегіуму «Берегиня» Черкаської міської ради, О.П. Даугелене, вчитель Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради. Вони презентували свою роботу щодо засобів і методів засвоєння учнями цінностей олімпізму, практичних методик на розвиток пізнавальної і творчої активності школярів, на знання олімпійських видів спорту тощо.

Про соціально-культуриний та гуманістичний потенціал спорту та його роль у формуванні здорового способу життя у навчальному процесі розповіла Н.Г. Гулюкіна, вчитель  Черкаської гімназії № 9 ім. О.М.Луценка Черкаської міської ради.

В цілому, захід був спрямований на поширення досвіду роботи шкіл, на формування  в учнів мотивацій на задоволення соціально значущих і особистісних потреб на основі олімпійської ідеології.

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове