Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Підготовка до проведення ЗНО 2018 року

Однією з новацій зовнішнього незалежного оцінювання наступного року є те, що до обов’язкового складання державної підсумкової атестації з української мови у формі ЗНО до випускників шкіл долучаться учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. 25 жовтня 2017 р. в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» для директорів та їхніх заступників з навчальної роботи вищезазначених навчальних закладів міст Черкаси та Канів проведено навчальний семінар із метою підготовки до організації та проведення державної підсумкової атестації у новій формі.

Із учасниками заходу працювали директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Сакаєва Світлана Вікторівна, заступник начальника управління – начальник відділу вищої, професійно-технічної освіти та фінансового забезпечення управління освіти і науки облдержадміністрації Ткаченко Валентина Іванівна та проректор КНЗ «Черкаський ОІПОПП ЧОР» Лісова Наталія Іванівна.

Освітян ознайомлено з нормативно-правовими документами, першими кроками проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учасників освітнього процесу в навчальних закладах, а також дано відповіді на актуальні запитання щодо особливостей складання ДПА з української мови у формі ЗНО випускниками професійно-технічних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Запропоновано також заходи навчально-методичного супроводу щодо підготовки педагогічних працівників та учнів (слухачів, студентів) до ДПА у формі ЗНО, зокрема: проведення апробації тестових завдань, яка відбудеться протягом листопада – грудня 2017 року, пробних тестувань, організаторами яких є Український ЦОЯО, Київський РЦОЯО та Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького (грудень 2017 р. – березень 2018 р.), навчальних семінарів для викладачів української мови з метою підготовки учасників тестування до написання сертифікаційної роботи.

Акцентовано увагу на важливості підготовки 15-річних учнів (слухачів, студентів) для участі в міжнародному дослідженні якості освіти – PISA 2018

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове