Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Відбувся обласний семінар на тему «STEM-освіта як засіб навчання хімії»

26 жовтня 2017 року на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся обласний семінар методистів районних (міських) методичних  кабінетів, які відповідають за викладання хімії на тему «STEM-освіта як засіб навчання хімії».

 Трухан Оксана Вячеславівна, доцент кафедри психології у своїй доповіді окреслила Індивідуальні стратегії реалізації принципів Нової української школи в педагогічній практиці та зупинилась на  важливості розуміння особливостей інноваційної діяльності педагога.

 Зоря Юлія Миколаївна, завідувач центром STEM освіти, кандидат педагогічних наук розкрила питання Перспективи розвитку STEM освіти в Україні та показала можливості використання робототехнічного конструктора Lego.

 Ступак Денис Олегович, кандидат технічних наук ознайомив учасників семінару з Технологією та інструментарієм використання віртуальної лабораторії EinsteinTMХімія,  наголосив на її широких можливостях у практичних дослідженнях та при потребі інтеграції предметів природничого циклу.

 Северинова Алла Миколаївна, провела практикум з використання віртуальної лабораторії EinsteinTMХімія в ході якого учасники семінару спробували практичні можливості цифрової лабораторії та самостійно провели хімічні досліди.

 Усі учасники були приємно вражені широкими практичними можливостями віртуальної лабораторії EinsteinTM  для викладання предметів природничого циклу як на уроках так і дослідженнях робіт МАН.

 

 

 Методист лабораторії природничо-математичних дисциплін                                       А.М.Северинова

 

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове