Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

Адреси особистих сайтів учасників Конкурсу у номінації "Німецька мова"

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце роботи

Посилання на інтернет-ресурс

1

Бажан Лідія Михайлівна

Учитель німецької мови Бобрицького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради

http://teacher-english.webnode.com.ua/

 

2

Горобець Інна Вікторівна

Учитель німецької мови Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Черкаської районної ради

http://gorobets.simplesite.com

 

3

Дзеціна Світлана Іванівна

Учитель німецької мови Лисянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 – гімназія» Лисянської районної ради

http://dzetsinasvetlana.mozello.com

 

4

Каландій Наталія Федорівна

Учитель німецької мови Бузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жашківської районної ради

https://sites.google.com/site/kalandiynf/

 

5

Карнаухова Надія Костянтинівна

Учитель німецької мови Першої міської гімназії Черкаської міської ради

http://deutschnk.blogspot.com

 

 

6

Коврига Леся Вікторівна

Учитель німецької мови Кантакузівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Драбівської районної ради

http://lesya77.at.ua

 

7

Коломієць Ірина Іванівна

Учитель німецької мови Тернівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

https://kolomiiets80.blogspot.com/

 

 

8

Петриченко Юлія Петрівна

Учитель німецької мови Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради

http://rukodelochki.ucoz.org/

 

9

Петрова Анастасія Леонідівна

Учитель німецької мови Кам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Кам’янської районної ради

http://kamvondeutsch.blogspot.com

 

10

Рибалко Лариса Василівна

Учитель німецької мови Шабельниківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради

http://s98740.wixsite.com/rubalko-larisa

 

11

Самчук Ксенія Василівна

Учитель німецької мови Смілянського навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради

http://xenamiller007.wixsite.com/deteacher

 

 

 

12

Тимошенко Марина Петрівна

Учитель німецької мови Товмацького навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Шполянської районної ради

https://timohabogdan12.wixsite.com/mysite

https://education.microsoft.com/Story/Tutorial?token=Kanlq (відеорезюме)

https://education.microsoft.com/Status

 

 

 

13

Тригуб Юлія Вікторівна

Учитель німецької мови Канівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Канівської міської ради

https://sites.google.com/view/yuliiatryhub/

 

14

Хоптяна Маргарита Миколаївна

Учитель німецької мови навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»

http://qoo.by/2RsP

https://sites.google.com/s/0BzhxQKtWO_TsbmplQjBFbnpXZGM/p/0BzhxQKtWO_Tse...

        

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове