Україна. м.Черкаси. вул.Бидгощська 38/1, тел (факс) 64-21-78, e-mail: oipopp@ukr.net

ТИЖДЕНЬ ФІНАНСОВОЇ ГРАМОТНОСТІ У ШКОЛАХ МІСТА СМІЛИ

       Вже кілька років поспіль в школах України  відзначають Всесвітній день заощаджень та проводять Всеукраїнський тиждень фінансової грамотності. Основна мета цих заходів – роз’яснення  учням користі ведення сімейного бюджету, основних принципів фінансового обліку, виховання звички до заощаджень та інвестицій, надання правдивої інформації про основні фінансові продукти, за допомогою яких можна реалізувати свої плани, а також популяризація ідеї системного заощадження та збереження коштів заради фінансової стабільності у майбутньому.

       «Ощадливий сьогодні - багатий завтра» - одне із гасел тижнів фінансової грамотності,  які проходять  в школах м. Сміли.

      Задумуватися над витратами, споживанням та вмінням оперувати власними коштами у  сучасному світі є дуже важливим чинником для молоді та учнів.

     До проведення тижня фінансової грамотності щорічно долучаються територіальні відділення «ПриватБанку». Так в Смілянську загальноосвітню  школу–інтернат І – ІІІ ступенів Черкаської обласної ради  завітали працівники "ПриватБанку": представник напрямку "ЮніонорБанк" Черкаського регіонального управління Вовченко Андрій Григорович та директор Смілянської філії "ПриватБанк" Тирса Василь Федорович. Зустріч була надзвичайно цікавою та різноплановою. Для учнів 6 - 10 класів проведені уроки з теми "Історія виникнення грошей", продемонстровані сучасні можливості та ідеї заощадження грошей, а також природних ресурсів. 
       Учні  7 – 10 класів шкіл міста  відвідали філію "ПриватБанку", де ознайомилися з банківськими професіями, побачили роботу банку з середини, дізналися про інноваційні банківські технології та вміння  ними користуватися, отримали неймовірні враження від побаченого.

        На завершення екскурсій представники банку нагороджували учнів  сертифікатами.
           Проведені заходи  разом з представниками «ПриватБанку»  - це можливість формування у підростаючого покоління основ економічного мислення  та фінансової  грамотності учням шкіл міста, отримання практичних навичок користування фінансовими послугами та вміння заощаджувати. Адже, виходячи за межі шкільного життя, сучасній молоді доводиться самостійно формувати свій майбутній добробут та відповідати за результати власних фінансових рішень.

          

                                               Івченко Л.А., методист природничих дисциплін Смілянського управління освіти молоді та спорту

ЧЕРКАСЬКИЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ПОРТАЛ
При копіюванні інформації - посилання на сайт: http://oipopp.ed-sp.net обов’язкове